شوالیه طلایی برای طرفداران NHL جوایز انتخاب

Golden Knights Take On Edmonton Oilers

جان Locher/AP

وگاس شوالیه طلایی’ Ryan نفره, سمت چپ جشن با goaltender Marc-Andre فلوری پس از شکست دادن Edmonton Oilers در NHL هاکی بازی چهار شنبه, فوریه. 26, 2020, در لاس وگاس.

NHL فن جوایز انتخاب باز هستند و هیچ کمبود وجود دارد از شوالیه طلایی بازیکنان در میان نامزدهای.

به طور معمول یک postseason رویداد برای لیگ Fan Choice Awards ایجاد شد در سال 2018 به عنوان یک راه برای علاقه مندان به انتخاب بهترین لحظات در رسانه های اجتماعی از این فصل است. رای گیری باز است از طریق ژوئن 1 در جوایز سایت و برندگان اعلام خواهد شد ژوئن 3.

چهار شوالیه طلایی هستند تا برای جوایز فردی و تیمی شد, نامزد دریافت جایزه برای بهترین طلسم و بهترین ساختمان.

Marc-Andre فلوری برنده صرفه جویی در سال در سال گذشته برای این زیبایی در برابر آگهی و بازگشت به دفاع از تاج خود را با بازی خود را-صرفه جویی در جهش برابر افرا برگها در مارس 19.

#ExpressiveMarkStone تبدیل به یک مورد علاقه در توییتر با این شوالیه طلایی’ حساب های رسانه های اجتماعی و طرفداران. سنگ سرزندگی است پاداش با یک نامزدی برای بهترین Gif. وجود دارد مقدار زیادی از را انتخاب کنید و لیگ رفت و با تبریک پس از پیروزی بر آگهی در Jan. 2.

هنگامی که شوالیه طلایی به دست آورد رابین Lehner در ماه فوریه آنها نیز به دست آورد و یکی از بهترین حساب های توییتر در لیگ. Lehner است تا برای بهترین به دنبال در رسانه های اجتماعی. در آن زمان تجارت Lehner ارسال شده در یک الگوی رفتاری از خود را به عنوان یک پاندا ساخت یک شوخی در مورد چگونه او از لحاظ فنی به دست آورد تورنتو برای کلاه دلایل قبل از فرستاده شدن به لاس وگاس.

رایان نفره نامزد جالب ترین, بازیکن, جدید, دسته این سال است. نفره شناخته شده است به عنوان یک زباله-گوینده در یخ و پس از آمدن در سوم در رتبه بندی از بهترین chirpers در لیگ در ماه اکتبر او روشن ساخته است او گانینگ برای طلا.

“با دسته بندی جدید و یک میزبان جدید ما هیجان زده به ما پرشور طرفداران این فرصت را به رای برای مورد علاقه خود لحظه های NHL در سراسر رسانه های اجتماعی” هایدی Browning, NHL, افسر ارشد بازاریابی در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de