Golden Knights

کریس o’meara / AP

شوالیه طلایی جناح چپ ویلیام حامل جشن هدف خود را در برابر رعد و برق در طول دوره اول سهشنبه, فوریه. 4, 2020, در تمپا, فلوریدا.

وگاس طلایی پادکست

آیا شوالیه طلایی را آف?

این اولین پادکست پس وگاس اخراج جرارد گالانت و استخدام پیتر Condoleo و شب جمعه خواهد بود که اولین بازی بعد از 10 روز اخراج در آن Condoleo می شود به پیاده سازی سیستم خود را. این است که او مرد مناسب برای این کار ؟ و آنچه او می تواند انجام دهد که گالانت نذاشتی ؟

رعد و برق ضرب و شتم طلایی شوالیه 4-2

Vegas Golden Knights right wing Alex Tuch (89) flips the puck past Tampa Bay Lightning defenseman Ryan McDonagh (27) during the first period of an NHL hockey game Tuesday, Feb. 4, 2020, in Tampa, Fla. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

مانند یک ماهی گیر ماهر در وسط, Hillsborough, خلیج به طور مستقیم در پشت آمالی عرصه وگاس شوالیه طلایی بود طعمه خود را.

به Tampa Bay Lightning شد جایزه ماهی و شوالیه طلایی مورد نیاز فقط یک آخر بکشد به پایان یک نبرد که در آن آنها تا به حال نشان داده شده است بیش از اندازه کافی تاکتیکی قدرت و انعطاف پذیری است. آنها نمی تواند کاملا آن را انجام دهد به عنوان رعد و برق تضعیف دور شنا کردن به عنوان اولین تیم به ضرب و شتم شوالیه طلایی پس غیر رسمی در نیمه دوم فصل آغاز شد و با پیروزی 4-2.

“ما اجازه دهید آنها را خاموش قلاب در برخی از خالی تورهای برخی از تعداد حملات برخی از شانس واقعا قرار دادن آنها در یک سوراخ, به خصوص در اوایل بازی” شوالیه طلایی مربی پیت Condoleo گفت. “به شما اجازه یک تیم بود که قلاب و آنها می تواند نمره. آنها واقعا نیاز به یک مقدار زیادی از شانس به آن را انجام دهد.”

با وجود نمره نهایی طلایی شوالیه عمل به عنوان درنده برای اکثریت قریب به اتفاق از بازی بین دو تا از با استعداد ترین تیم های NHL. وگاس کمین در منطقه خلیج تمپا هدف بسیار بیشتر از راه دیگری در اطراف.

طلایی شوالیه برگزار می شود لبه های تیز در عکس در هدف (29-18) به ثمر رساند شانس (24-10) و پر خطر به ثمر رساند شانس (6-1). آنها فقط bungled فرصت های بیش از حد اغلب.

هر کس از این تیم رهبر در اهداف و نقاط حداکثر Pacioretty به rookie defenseman و در بازی سوم خود را حرفه ای بازی ژاک Whitecloud موفق در کلاس-یک موقعیت به ضرب و شتم خلیج تمپا دروازه بان آندره Vasilevskiy. آن را به سمت چپ وگاس با همه بیش از حد آشنا احساس یکی بود که از تعریف های نجومی حداقل تا زمان دو بازی برنده خط خط در جنوب شرقی — فکر که آنها خوب بازی کردم اما هیچ چیزی برای نشان دادن برای آن است.

اما وجود دارد هیچ نا امیدی این بار در اتاق قفل است. بازیکنان می دانند که آنها باید شروع به وضعیتی وخیم در این نوع بازی ها با توجه به آنها قفل شده است به یک مسابقه حذفی تغییر روزانه. اگر یکی از دست دادن مانند این که آنها می توانید بدون مشکل آن را در برابر بهترین های منظم-تیم فصل گذشته دو و نیم سال است.

“هر نقطه نسبت به مسائل پایان فصل اما هنوز هم تشویق مثبت” دروازه بان Marc-Andre فلوری گفت. “ما فقط یک بازی بزرگ تیم است. ما آویزان در آن وجود دارد من فکر کردم ما بازی بسیار خوب است.”

فلوری مواجه 17 شات تلاش و داد و سه گل بود و به سمت چپ مایل او تا به حال یک زن و شوهر لحظات بازگشت. اما آن را سخت به می گویند اگر او می تواند انجام داده اند هر چیزی متفاوت است.

رعد و برق بیش از حد مرگبار در جرم را بگویید. کمتر تیم شده اند که بعید است برای تبدیل در هر یک از آنها سه و حتی قدرت اهداف است.

اول Brayden نقطه با حروف بزرگ در یک شوالیه طلایی’ گردش مالی با شلیک یک تقسیم دوم fastball از طریق شبکه است. پس از آن نیز در افتتاحیه دوره آنتونی Cirelli و تایلر جانسون بود که با اعتبار هدف هر یک از مخفیگاه آنان یک جن درست در مقابل فلوری. یکی دیگر از سست جن در دوره سوم به ارمغان آورد و نهایی سقوط زمانی که استیون Stamkos عملا re-ایجاد نقطه هدف با تفسیر خود را از حافظه.

“این نوع از تیم خود: بسیار فرصت طلب high-end مهارت” defenseman Brayden McNabb گفت. “آنها می توانید صبر کنید و پیدا کردن نقاط و پایان. آنها که امشب.”

McNabb حال کمک در شوالیه طلایی’ اولین نمره پیدا کردن ویلیام حامل خود را برای هدف ششم از فصل. او فقط از دست رفته ساعت قبل از شلیک یک wrister به پست.

این بلندترین و قابل رویت ترین تماس نزدیک اما یکی از بسیاری از شوالیه طلایی تا به حال به مبارزه را از طریق. و آنها را به مبارزه از طریق آنها با پل Stastny اتصالات بازیکن در نهایت به استقامت.

بالا-خط مرکز از دست رفته بسیاری از دوره دوم پس از گرفتن یک جن به صورت اما بازگشت به نمره یک انحراف در افتتاح سومین دوره برای مساوی کردن بازی در 2-2. عرصه بدارد مطمئنا سنجش وگاس در آستانه گرفتن آن انجام می شود با توجه به زمان کمی خلیج تمپا به نظر می رسید به هزینه های تهاجمی خود را در منطقه.

“شما بیا به این ساختمان و نگه دارید که تیم به 17 یا 18 عکس که بزرگ بپرسید” Condoleo گفت. “من فکر می کردم ما تا به حال خوب تعهد از بچه ها کار دور از جن در تلاش برای محدود کردن فرصت های خود را.”

افسوس برای شوالیه طلایی نبود به معنای. Stamkos یافت مذکور کوچکترین چین به تیم خود و سپس الکس Killorn اضافه شده خالی-netter در ثانیه های پایانی.

سفر جاده ای نیست شستن ، اگر وگاس می توانید جت جنوبی و سرکوب از Florida Panthers در فورت لادردیل در روز پنج شنبه آن را به نشستن در یک رضایت بخش 4-2-1 پس Condoleo گرفت و با وجود سختی برنامه.

و اگر شوالیه طلایی در ادامه با همان نیروی آنها نشان داد در برابر رعد و برق آنها با اعتماد به نفس در برابر هر کسی.

“اگر ما برنده امشب بازی نمی کند و یا نمی بینم این نوع از بازی که من از دیدن کردن از گروه ما, من می خواهم نگران” Condoleo گفت. “ما از دست داده اما اگر ما با این نوع بازی ما به شما یک شانس برای برنده شدن در هر شب.”

مورد Keefer را می توان در 702-948-2790 و یا [email protected]. دنبال مورد در توییتر در توییتر.com/casekeefer.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net