VGK over Islanders, 2020

اسحاق Brekken / آسوشیتد پرس

وگاس شوالیه طلایی جناح راست رایلی اسمیت (19) جشن پس از به ثمر در برابر New York Islanders در طول دوره دوم NHL هاکی بازی شنبه, فوریه. از 15 سال 2020 در لاس وگاس.

وگاس طلایی پادکست

5 مهم شوالیه طلایی بازی

پنج مستقیم بازی در صفحه اصلی به احتمال زیاد تعریف شوالیه طلایی’ فصل است. وگاس می تواند به تحکیم خود را به عنوان یک مدعی حذفی و ایجاد یک اجرا برای آرام بخش عنوان و یا شوالیه طلایی می توانید مبارزه و خطر نمی ساخت postseason. بحث می کنیم.

درخت روغن قلم تئودور پاسخ سریع به این سوال با پاسخ واضح به خصوص با توجه به آن خواسته شده بود از یک defenseman.

این شوالیه طلایی را برنده خود گذشته دو بازی با یک هدف — 1-0 شنبه در برابر نشینان; 6-5 روز شنبه در یک ماجراجویی با بلوز. بنابراین شیا کدام یک را ترجیح می دهید ؟

“من فکر می کنم بازی امشب راهی است که ما می خواهیم به بازی” تئودور گفت. “شما نمی خواهید برای برنده شدن بسیاری از بازی ها از دست دادن پنج گل پایین کشش.”

وگاس کنترل جن به خوبی شنبه شب که تا آخرین چند دقیقه از بازی حق رای دادن رکورد عکس مجاز در هدف در برابر در بازی بود. نیویورک به پایان رسید با 19 چهار تا بیشتر از بدترین وگاس تا کنون با شش نفر از کسانی که در فینال 3:31 مسابقه است.

این شوالیه طلایی تا به حال 43 عکس اما تنها یکی از آنها زخم در net. که رایلی اسمیت قرار داده و به عقب سعی کنید در پایان دوره دوم پس از جاناتان Marchessault pounced در جن پشت نیویورک خالص چپ باز به دلیل miscommunication بین دروازه بان و defenseman.

Marchessault تغذیه اسمیت که پشت دست پاک کردن پست و سپس به خاک سپرده شد دوباره بجای اول برگشتن در 19:25.

این یک تضاد 6-5 پیروزی در برابر بلوز در روز پنج شنبه که در آن دفاعی ساقط مجاز سنت لوئیس به نمره پنج بار در 24 عکس. وگاس مجاز پنج گل در 5-در-5 بود که در یک بازی در این فصل است. آن را روشن وگاس بازیکنان به مراتب شادتر شنبه با نتیجه.

“رفتن به جلو است که چگونه ما در حال رفتن به بازی” تئودور گفت. “این رفتن به تنگ تمام راه را تا پایان و خوب آن را به راحتی در این نوع از بازی ها در حال حاضر.”

بخشی از این موفقیت بود که نگه داشتن نیویورک خط بالا در چک. Mathew Barzal است جزایر’ top-خط مرکز یکی از برق بازیکنان هاکی و تیم پیشرو گلزن. او با بازی 23:23 در روز شنبه — بیش از هر وگاس بازیکن — اما او محشور فقط یک شات از تلاش در این بازی است.

Barzal خط تولید 10 شات تلاش در 5-در-5 که به حساب برای تقریبا نیمی از 24 که در نیویورک به عنوان یک تیم. اما در حالی که او آندرس لی و اردن Eberle شد و در یخ آنها نیز تسلیم 20 شات تلاش بیش از هر زمان دیگر خط.

“من فکر کردم این بهترین دفاع در برابر این خط امشب آنها را در بازی خود پایان” شوالیه طلایی مربی پیتر Condoleo گفت. “ما آنها را نگه داشته دوخته در منطقه خود را برای بسیاری از تغییرات که نگه داشته (Barzal) از حمله و گرفتن به باز کردن یخ.”

که اعتباری به شوالیه طلایی’ به جلو خط حداکثر Pacioretty ویلیام Karlsson و علامت گذاری به عنوان به خوبی به عنوان دفاعی جفت Nate اشمیت و Brayden McNabb. Barzal بازی بیش از نیمی از 5-بر-5 بار در برابر کسانی که پنج سال که مجبور نشینان برای بازی در خود منطقه با بهترین خود را به جلو بر روی یخ.

و اگر نشینان’ خط بالا نمی تواند عبور از مرکز-یخ چه شانس بقیه از این تیم را داشته باشد ؟ این شوالیه طلایی تولید 61 شات تلاش در 5 در 5 و تسلیم فقط 24. که 71.8 درصد سهم بالاترین در یک تک بازی در تیم تاریخ است.

Marc-Andre فلوری ثبت چهارم خود را shutout فصل و 60 کار خود را.

“من فکر می کردم ما واقعا یک کار خوب حمایت جن همه جا, آیا ما تا به حال آن را و یا آنها آن را ما تا به حال بچه ها اطراف آن جن و در نظر گرفتن دور شانس” defenseman نیک هولدن گفت. “او خود می بالد در گرفتن به ثمر رساند و ما را بیش از حد, بنابراین من فکر می کنم که واقعا یک بازی خوب برای تیم و بدیهی است برای او.”

طلایی شوالیه برگزار نشینان فقط چهار عکس در هدف در دوره دوم و در یک کشش پوشا دوم و سوم دوره اجازه نمی دهد یک شات در هدف برای 17:13. که بازه زمانی که شوالیه طلایی به ثمر رساند و در آن بازی بود در نهایت تصمیم گرفت.

این جزایر تا به حال یک فشار قوی در پایان بازی و پس از آنها کشیده دروازه بان Semyon Varlamov با 2:13 سمت چپ در بازی. آنها شلیک هفت گلوله تلاش از زمان Varlamov چپ خود را از چین تا سوت پایان. که بود که در آن فلوری بازی بهترین خود را به حفظ shutout.

“این نشان می دهد که این تیم می تواند برنده بسیاری از راه های مختلف و امشب یکی از کسانی که در آن وجود دارد درست نیست برای رفتن به یک مقدار زیادی” اشمیت گفت. “این مهم است برای ما بچه ها قادر به قفل کردن آن در یک وضعیت شبیه به آن.”

جاستین امرسون را می توان در 702-259-8814 و یا [email protected]. به دنبال جاستین در توییتر در توییتر.com/@j15emerson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im