شوالیه طلایی پرداخت قیمت برای الک مارتینز تجربه آینده

Category: لاس واگاس

Alec Martinez Hockey

فرانک فرانکلین دوم / AP

Los Angeles Kings’ الک مارتینز (27) در طول دوره اول NHL هاکی بازی برابر New York Islanders پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در نیویورک است.

اولین چیزی که به ذهن می آید در مورد الک مارتینز را با تاریخ خود را.

او گل جام استنلی-هدف برد در دو اضافه کاری در سال 2014 و بخشی از دو قهرمانی با تیم لس آنجلس کینگز. 32-در سال صرف قسمت 11 فصل با پادشاهان و سه بازی خجالتی از 600 حرفه ای فصل به طور منظم مسابقات.

وگاس به دست آورد و او را برای دو, دوم, دور میدارد در روز چهارشنبه و او انتظار می رود در صف امشب که Tampa Bay Lightning به شهر می آیند.

“او یک چاشنی مرد است که توانایی به منظور بالا بردن سطح خود را در این مهم زمان از سال و ما هیجان زده به او” وگاس مربی پیتر Condoleo گفت. “من مؤمن بزرگ در آن; من فکر می کنم تجربه واقعی است مهم است.”

برچسب شوک در مارتینز قابل درک است. او چهار سال از حذف حرفه ای-بهترین فصل امتیاز از چهار NHL defensemen داد و ستد این هفته او تنها کسی بود که رفت و برای دو, دوم, دور میدارد و یا بیشتر. دیگر سه Brenden Dillon, Dylan Demelo و مارکو Scandella — همه داشتن مسلما بهتر فصول و پایین تر کلاه, آمار, اما بدون محدودیت رایگان عوامل در پایان سال است.

آن را مانند وجود دارد بسیاری از دیگر defensemen موجود در آن presumptive نقطه قیمت می باشد. مینه سوتا جوناس Brodin یا مت Dumba برای مثال به احتمال زیاد شیب به دور اول خاک اگر معامله شد. ایضا برای فیلادلفیا Shayne Gostisbehere. نیوجرسی جدید سامی Vatanaen و شیکاگو اریک Gustafsson در انقضای قرارداد.

طلایی شوالیه می خواستم یک defenseman که آنها می تواند قفل کردن فراتر از این سال و احساس کردند که گرفتن مارتینز برای 2020-21 به عنوان به خوبی به ارزش آن است. آنها با پرداخت حق بیمه که به جای در نظر گرفتن احتمال از دست دادن اجاره در تابستان امسال است.

“ما بازیکن ما می خواهند و ما باید سال دوم” شوالیه طلایی مدیر کل کلی McCrimmon گفت. “این بود که بازیکن ما شناسایی و skillset ما احساس می کنیم می تواند تکمیل تیم ما بهترین است. ما راحت با این قیمت.”

وگاس پنج دور دوم تراکم بیش از دو سال بود و هرگز رفتن به آن بسیاری از انتخاب است. Offseason معاملات برای کالین میلر و نیکیتا گوسف ساخته شد با این استراتژی به تجمع میدارد که به نوبه خود خواهد بود بدبختانه برای بازیکنان برای کمک به فهرست فعلی. یک رقیب تیم هرگز می خواهد به تفریق بازیکنان وجود دارد چیزی است که باید گفت در مورد گرفتن یک بازیکن بدون دادن یکی در بازگشت.

Condoleo گفت که او خوشحال بود با توجه به زمان دفاعی جفت بازی کرده اند اشاره است که چهار صفحه از Brayden McNabb-Nate اشمیت و درخت روغن قلم تئودور-نیک هولدن باقی خواهد ماند همان حداقل برای شروع است. آن را برای تلفن های موبایل مانند مارتینز آغاز خواهد شد در سومین جفت با هر جان مریل, Deryk Engelland یا یکی از rookies از آنها ژاک Whitecloud است ترین زمان.

آن را نیز ممکن است مارتینز را در اختیار اعداد بهبود بازی در یک نقش متفاوت است. در لس آنجلس او 21:31 در هر شب و اغلب در برابر مخالفان’ بهترین خطوط. او در یک منهای-3.3 نسبی Corsi در آن نقش با پادشاهان معنی لس آنجلس کنترل 3.3 درصد بیشتر از 5-بر-5 شات با تلاش مارتینز کردن یخ. اگر اشمیت و McNabb ادامه پوشش در برابر تیم های دیگر بهترین مهاجمان مارتینز ممکن است در قرعه کشی مطلوب matchups در برابر مخالفت های سوم و چهارم خط.

مارتینز قصد ندارم به در آمده و نجات دهنده در خط آبی و در یک خلاء ورود او باعث می شود وگاس خط آبی بهتر از آن بود که حتی در صورتی که بهبود تدریجی.

این دو در دور دوم میدارد و فقدان حقوق و دستمزد احتباس که به مکث. این شوالیه طلایی استفاده فضل خود را از پیش نویس-انتخاب سرمایه و از آن خواهد شد غیر ممکن است برای همیشه می دانم که اگر آنها می تواند به یک معامله بهتر. این فرصت اما آن کسی که در حال حاضر و او بازیکن وگاس که می خواستم.

که مارتینز به ثمر رساند هدف مهم شش سال پیش به این معنا نیست خیلی به شوالیه طلایی در سال 2020 است. اما اگر او تا این سطح در حال حاضر هیچ کس در حال رفتن به نگرانی در مورد دور دوم پیش نویس میدارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im