شوالیه طلایی سزاوار سرنوشت بهتر از رابطه جنسی خشن-شانس از دست دادن به پادشاهان

Category: لاس واگاس

0301_AP_VGKKings3

جان Locher/AP

Los Angeles Kings مرکز Anze Kopitar (11) جشن پس از به ثمر در برابر وگاس شوالیه طلایی در اولین دوره NHL هاکی بازی یکشنبه, مارس 1 سال 2020 در لاس وگاس.

پادشاهان پایان شوالیه طلایی رگه برنده

Los Angeles Kings center Anze Kopitar (11) celebrates after scoring against the Vegas Golden Knights during the first period of an NHL hockey game Sunday, March 1, 2020, in Las Vegas. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

نیک هولدن صید جن از پشت خالص و آن را پرت کردن یخ در نا امیدی. آن چهارم هدف طلایی شوالیه مجاز و در یک شب که در آن آنها اخراج 88 شات تلاش در لس آنجلس پادشاهان آن آزار دهنده به آمده تا با تنها یک هدف خود را.

این شوالیه طلایی شد تیم بهتر در هر متریک اما نمره نهایی در یک 4-1 از دست دادن در روز یکشنبه در T-موبایل آرنا.

پس چرا پس از آن انجام شوالیه طلایی از دست دادن یک بازی آنها باید به دست آورد ؟ وجود دارد یک زن و شوهر از دلایل.

این شروع می شود با لس آنجلس دروازه بان. کال پترسون, بازی های برگزار شده مسلما بهترین بازی حرفه ای خود را در روز یکشنبه, ساخت 42 صرفه جویی بود که در یک فصل و یک خجالتی از یک حرفه ای-بهترین. وجود دارد چند نیروها در هاکی قوی تر از یک دروازه بان است که فقط آنچه در وگاس مواجه شده است. پترسن تبدیل به دور همه چیز اما یک درخت روغن قلم تئودور قدرت-بازی بازی موشک در دوم و حتی در آن او از موضع پس از حداکثر Pacioretty طور پست در تلاش قبل از.

طلایی شوالیه’ 88 شات تلاش بودند دوم بیشتر در یک بازی این فصل اما 3.92 انتظار می رود اهداف تنها نهم-بالاترین. صحبت می کند که به یک کیفیت پایین تر در هر شات هر چند که یک تیم تولید نزدیک به چهار رود اهداف شما رقم بیش از یکی را پیدا کنید و سپس net.

که همچنین با تشکر از لوس آنجلس’ سیستم دفاعی. این ممکن است عجیب و غریب به ستایش یک واحد است که اجازه آنقدر بمباران آینده راه دیگر اما پادشاهان پا در خط به بلوک 24 عکس سه شنبه دوم بیشتر توسط وگاس حریف در این فصل است. آن را سخت تر برای دریافت pucks به خالص هنگامی که دفاع نمی کند و آن را اجازه می دهد.

“من می دانم که این عکس نوع کج وجود دارد اما آنها تا به حال خوب به نظر می رسد و آنها را نگه داشته و همه چیز را به خارج و ما می دانیم که آنها می خواهم به انجام این کار” به جلو پل Stastny گفت. “آنها منجر می خواهم که آن را سخت به عقب بر گردیم در این بازی به دلیل آنها نوع قرار دادن یک دیوار و حفاظت از دروازه بان و حفظ و دوم و سوم شانس به دور است.”

اگر وجود دارد هر گونه ماندگار دلیلی برای نگرانی آن را در راه شوالیه طلایی شروع بازی به تازگی. زمانی که آنها برنده آن را آسان تر به لرزش خاموش — که مراقبت در مورد از دست دادن اولین هدف هنگامی که شما برنده شوید به هر حال ؟ یکشنبه دوم بازی در یک ردیف وگاس مجاز یک هدف در اولین شات از بازی و ششمین بار در آخرین آن و نه بازی.

این نیروهای شوالیه طلایی به تعقیب این بازی است. زمانی که Anze Kopitar نمرات پادشاهان’ اولین شات 2:01 بعد از جن رها کردن آن را ندارد شوالیه طلایی مبارک. هنگامی که او نمرات دوباره پنج و نیم دقیقه بعد ناگهان شوالیه طلایی در حال دنبال کردن بشکه از کسری بودجه دو هدف چیزی است که آنها به غلبه بر دو بار در تمام فصل است.

“من فکر می کنم داستان بازی بود و ما هم پشت سر ما بودند تعقیب آن همه شب و شما را به یک 2-0 سوراخ در برابر هر کسی در این لیگ و این پتانسیل را دارد که یک شب طولانی” وگاس مربی پیتر Condoleo گفت. “کسانی که بازی می رویم به اتفاق می افتد بیش از یک فصل کامل.”

حتی اهداف طلایی شوالیه داد تا نیست شما را به پوشش چشم خود را و به نوبه خود به دور از پخش. Kopitar است که هنوز هم یک بازیکن نخبگان و اگر شما به او زمان و فضا او را برای رفتن به نمره. سومین هدف این بود که یک بیت از یک فرد زمانی که Trevor Lewis چرخید و اخراج در اطراف هولدن. یک چهارم محصول از برخی از فقیر ارتجاعی کنترل و اگر وجود دارد یکی به سرزنش دروازه بان در آن خواهد بود که یکی از. Marc-Andre فلوری ساخته شده 13 صرفه جویی در 17 عکس.

آن را بعید است یک clunker در برابر پادشاهان هزینه شوالیه طلایی بسیار. آنها به راحتی در وهله اول در اقیانوس آرام بخش بود و NHL طولانی ترین رگه برنده ورود به بازی. آنها بازی خود را با بهترین هاکی فصل گذشته در هفته و یک بازی سخت نیست تغییر چشم انداز از این تیم است.

هر چند آن را کمک نمی کند که پادشاهان بدترین تیم در کنفرانس غرب با 25-35-6 ضبط و حتی بدترین 10-22-4 را در جاده ها است. و در عین حال آنها به کار گرفته شوالیه طلایی آخرین باری که به شهر آمده و در حال 4-2 در سراسر سه فصل به طور منظم در T-موبایل آرنا.

“این سخت است برای رها کردن یک بازی که دارید اما ما شده است بازی واقعا خوب بیش از گذشته چند هفته” defenseman Nate اشمیت گفت. “امیدوارم ما می توانیم فقط گچ این یکی تا به یک تجربه یادگیری است که وجود دارد نه یک تیم در این لیگ است که شما می توانید به آرامی.”

جاستین امرسون را می توان در 702-259-8814 و یا [email protected]. به دنبال جاستین در توییتر در توییتر.com/@j15emerson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im