شوالیه طلایی’ تعریف لحظه: اضافه گشت در مقابل بلوز

Golden Knights Take On Blues

جان Locher/AP

وگاس شوالیه طلایی مرکز چندلر استفنسون (20) جشن پس از به ثمر در برابر St. Louis Blues طول اضافه کاری NHL هاکی بازی روز شنبه, ژان. 4, 2020, در لاس وگاس.

طلایی شوالیه سوار بالا برای شروع نیمه دوم این فصل است.

آنها کاهش یافته است اولین بازی پس از تعطیلات کریسمس اما پس از آن لرزاند کردن سه برنده در یک ردیف برای شروع یک هفت بازی homestand از جمله برای اولین بار از محل نبرد با آریزونا و یک اکتان بالا برخورد در برابر فیلادلفیا.

سپس St. Louis Blues به شهر آمد.

دفاع از استنلی جام قهرمانان تا به حال نشان داده شده است هر گونه باقی مانده از طریق آن نقطه فصل است. آنچه به دنبال یکی از سرگرم کننده ترین شوالیه طلایی بازی این فصل است.

بیش از چند هفته آینده به لاس وگاس خورشید به عقب نگاه در لحظات محوری در طول فصل. این مجموعه را پوشش همه چیز را از آشکار تبدیل امتیاز به مبهم تر از آنهایی است که رفت و بدون هیاهو در آن زمان بود اما معلوم بود مهم است.

امروز ما در وقت اضافه و گشت در برابر استنلی جام قهرمانان.

که در آن شوالیه طلایی شد

به موجب مذکور win streak وگاس نشسته در بالای اقیانوس آرام را بدست آورد. آن را ممکن است در حال حاضر شده است گفت: چند بار قبل و به ویژه پس از آخرین-دومین پیروزی در نشویل — اما بسیاری از آنها شروع به فکر می کنم شوالیه طلایی شد در نهایت تبدیل گوشه.

ژان. 4 جلسه در T-موبایل آرنا دوم از سه خرما با بلوز در این فصل است. وگاس از دست 4-2 در سنت لوئیس یک ماه زودتر حق رای هفتم تمام زمان جلسه و در نهایت هفتمین بار متوالی طلایی شوالیه موفق به ضرب و شتم بلوز در قوانین و مقررات.

طلایی شوالیه دوباره تلاش در هشتمین بازی پایین رفتن 3-0 در اولین دوره است. St. Louis حفظ همان سرب گذشته میدوی نقطه از دوره دوم.

وگاس بود 0-13-1 به آن نقطه در این فصل زمانی که آن را به سقوط به پایین با دو گل در هر نقطه از این بازی است. در برابر قهرمانان هیچ کس نمی تواند مقصر شناخته شده است برای تغییر کانال.

اما Blues نمی ساحل به نفع خود به عنوان انتظار می رود.

چه اتفاقی افتاد

رایان نفره رو شوالیه طلایی در هیئت مدیره در دوره دوم و پل Stastny به ثمر رساند در پایان این قاب به اصلاح Blues’ منجر به 3-2. نیکولاس روی آن را در اوایل سوم و رایلی اسمیت به شوالیه طلایی 4-3 سرب در 9:50 خوانده شده را علامت.

این امر می تواند قابل توجه اگر شوالیه طلایی برگزار شد به پیروزی در آن نمره. به جای سابق طلایی Knight David Perron گره خورده است این بازی دوباره و سه دقیقه بعد به زور اضافه کاری.

به اضافه کاری نیست به اندازه کافی برای شوالیه طلایی; یک نقطه در جدول رده بندی شده اند که یک ناامیدی برای میزان تلاش آنها را به خود باز گشت. چندلر استفنسون ساخته شده مطمئن شوید که برای قرار دادن جمعیت خانه خوشحال به ثمر رساند کینگ 3:01 به قاب اضافی برای هیجان برنده شدن.

چگونه آن را دریافت کرده بود

نیمی از پاسخ دهندگان در توییتر نظرسنجی من ارسال شده که شب قضاوت به نفع خود به عنوان بزرگترین فصل است. در شب بازی داستان من مورد ستایش قرار داد و آن را به عنوان “یک پیروزی یک تیم می تواند نگاه کردن به پس از یک postseason اجرا و نقطه به نقطه به عنوان لحظه ای که یکباره آنها را به بالا رده بندی تیم ها در لیگ است.”

دروازه بان Marc-Andre فلوری خلاصه آن را موجز. “وای خدا این احساس خوب, مرد,” او گفت:.

به عنوان NHL فصل مکث آن را یکی دو بار در این فصل طلایی شوالیه به عقب آمده بود از پایین دو گل به پیروزی با دیگر آمدن یک ماه بعد نیز در برابر بلوز.

چقدر این اهمیت به دنبال بازگشت

اگر نشویل بازی نبود امضا برنده آن شده اند این یکی درست است ؟ خوب در مورد آن …

اگر در این فصل هر چیزی به ما آموخت این بود که قرار نیست سهام بیش از حد به یک بازی. نشویل پیروزی خوبی بود اما نقطه عطف این فصل است. به طور مشابه, بلوز, برنده شدن در ماه ژانویه فوق العاده بود اما آنچه اتفاق افتاده درهم شکسته هر گونه مفاهیم است که آن را چیزی بیش از دو امتیاز در جدول رده بندی.

این شوالیه طلایی خود را از دست داد بعد از چهار بازی و اخراج مربی جرارد گالانت.

به طوری که باعث می شود آن را سخت به رسم هر گونه نتیجه گیری.

بلوز برنده شد و برای اولین بار از چهار راست صفحه اصلی بازی که در آن شوالیه طلایی پشت افتاد 3-0 و تنها وگاس به پایان رسید تا برنده. طلایی شوالیه ها پس از آن آغاز شده هشت بازی سفر جاده ای با سقوط به پست Sabres در بوفالو.

صبح روز بعد گالانت شد و پیت Condoleo بود.

بلوز پیروزی بزرگی بود باز گشت اما هیچ تاب. در نظر آن را یک پیروزی خوب و حافظه خوب برای هر کسی که گیر کرده از طریق 3-0 کسری.

اما آن 10 روز قبل از بزرگترین اخبار از فصل گالانت-Condoleo آتش-استخدام بنابراین مهم نیست که چقدر در پایان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im