شوالیه طلایی’ تعریف لحظه: چندلر استفنسون تجارت

0109_sun_VGKKings01

استیو مارکوس

وگاس شوالیه طلایی مرکز چندلر استفنسون (20) هوا گرم تا قبل از بازی مقابل لس آنجلس کینگز در T-موبایل آرنا پنج شنبه, ژان. 9, 2020.

طلایی شوالیه کسب چندلر استفنسون در ماه دسامبر گذشته تصویب و بدون هیاهو.

استفنسون آیا به تابلوهای تبلیغاتی در نوار مانند حداکثر Pacioretty یا علامت سنگ دریافت کرده است. او همچنین نمی آمد با اختلاف مانند رابین Lehner انجام داد.

دیدن که چگونه تجارت آمد و در اواخر بازی بعد از آن ممکن است رفته اند بدون حتی برخی از طرفداران تحقق آن اتفاق افتاده است.

آن را به نظر نمی آید مثل یک لحظه در شوالیه طلایی’ فصل است. آنها پایین-شش به جلو از پایتخت برای اواخر دور انتخاب کنید. هیچ biggie, راست?

بیش از چند هفته آینده به لاس وگاس خورشید به عقب نگاه در لحظات محوری در طول فصل. این مجموعه را پوشش همه چیز را از آشکار تبدیل امتیاز به مبهم تر از آنهایی است که رفت و بدون هیاهو در آن زمان بود اما معلوم بود مهم است.

امروز ما نگاهی به چندلر استفنسون تجارت است.

که در آن شوالیه طلایی شد

طلایی شوالیه ها بازی می کردند و در زمان استفنسون کسب on Dec. 2 اما باید دیده بالقوه برای مشکل در افق.

همکار مرکز کودی Eakin بازی در وگاس’ بازی در نوامبر. 29 اما پس از آن از دست رفته همه دسامبر بنابراین شوالیه طلایی’ حرکت برای استفان بدون شک با کمک دانش خود را از Eakin وضعیت.

مرکز دیگری رفت و چندی پس از. کودی شیشه ای بازی فقط سه بازی با استفنسون قبل از گرفتن صدمه دیده خود را. با هر دو Eakin و شیشه ای در قفسه استفنسون کسب ناگهان یک نه بزرگ. Eakin و شیشه ای رفت و به دست یک ترکیب 25 بازی.

چه اتفاقی افتاد

طلایی شوالیه چرخش یک معامله برای استفنسون گرفتن او را از پایتخت برای پنجمین, دور, انتخاب, اعلام, بلافاصله پس از تیم skated کردن یخ در باغ میدان مدیسن با پیروزی بر رنجرز. استفنسون در زمان اواخر شب پرواز از سن خوزه برای پیوستن به شوالیه طلایی برای شب بعد از بازی در نیوجرسی.

او به عنوان چهارمین خط مرکز در برابر شیاطین به ثمر رساند وگاس’ اولین هدف از این بازی است. او در پا برای کمک به کشتن این تیم اولین پنالتی بود و روی یخ برای دفاع از نیوجرسی با تلاش اضافی مهاجم در پایان بازی.

در 41 بازی با شوالیه طلایی, او تا به حال هشت گل و 22 امتیاز قبل از NHL متوقف فصل آن. در 168 بازی بیش از پنج فصل با پایتخت های او تا به حال 14 اهداف و 33 امتیاز.

چگونه آن را دریافت کرده بود

بیشترین استقبال مقابله با جمعی شانه را بالا انداختن. من نوشت که آن را “جذاب عمق حرکت می کند” تا زمانی که تحقق یک هفته بعد او نیاز به رفتن به یک نقش با این تیم است. مدیر کل کلی McCrimmon نیز به نظر می رسید به او را به عنوان یک مکمل قطعه در ابتدا.

“فقط یک مرد است که ما فکر می کنیم می تواند به ما فقط کمی بیشتر به جلو کمی بیشتر در عمق کمی سرعت بیشتر همه کاره” McCrimmon گفت: در ماه دسامبر. “آن چیزهایی هستند که ما انتظار می رود برای دیدن از چندلر است.

چقدر این اهمیت به دنبال بازگشت

هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند چقدر مهم استفان رفتن به تبدیل شدن به برای شوالیه طلایی این فصل است. پایتخت که بازیکنان از بازگشت از آسیب دیدگی در زمان تجارت حتی ممکن است به چشم پوشی او اگر شوالیه طلایی نمی خواهد که سرفه کردن سکه در فرم انتخاب کنید.

استفنسون قرار بود به بازی Eakin, نقش پس از دومی آسیب, اما او پیشی گرفته و کسانی که مسئولیت. ویلیام Karlsson هنوز وگاس’ بهترین مرکز اما چه کسی بوده است دوم-بهترین های این فصل ؟

بسیاری از آن را متوجه ممکن است اما آن بوده است استفنسون که پیشی پل Stastny در امتیاز در هر بازی به عنوان یک شوالیه طلایی و بلند کردن اجسام کنار حداکثر Pacioretty و علامت سنگ به سطوح جدید است.

Pacioretty, استفنسون و سنگ تولید 69.3 درصد انتظار-اهداف رای به عنوان خط سوم-بهترین در میان هر واحد در هاکی این سال است.

یک استدلال می شود که استفنسون است و بیش انجام شده در 41 بازی در وگاس. نمونه بزرگتر است در واشنگتن که در آن او بیشتر قابل تعویض و هرگز رز بالا پایین شش.

اما شاید که چون او هرگز داده های بزرگ به اندازه کافی فرصت با پایتخت.

استفنسون است محدود رایگان عامل این تابستان و وضعیت او را تا حدودی شبیه به یک نسخه آرشیو کارلسون نقطه از دو سال پیش هنگامی که او در آینده یک شغل در سال است.

استفنسون نیست 43-هدف گلزن مانند Karlsson اما او نشان داده شده است به ارزش بیش از $1.05 میلیون او ساخته شده این سال است.

آیا او همچنان خود را فوق العاده سرعت فصل آینده و فراتر از آن بی ربط است. وگاس در حال حاضر بدست ارزش بیشتر از او از آن می تواند امیدوار ساخت تجارت برای او یکی از شوالیه طلایی بزرگترین لحظات این فصل است.

آن را حتما احساس نمی کند که راه را در ماه دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im