There are LETHAL KICKS!

وجود دارد ضربات کشنده!

وجود دارد مقدار زیادی در رفتن امشب. من ممکن است نیاز به چهار صفحه نمایش برای تماشای فیلم Northwest انجمن غربالگری Lynn Shelton را ما راه رفتندر تابلوهای عملا دیدنی زنده جشن Kshama Sawant پیش بینی نشست-برای-یک—نکته این پست کوتاه—همچنین شرکت در پورتلند “فیلم جنون دانشگاه” که میزبان یک سمینار مجازی در سال 1970 هنگ کنگ فیلم اکشن چینی باکسر. آن را تدریس توسط هالیوود تئاتر سر برنامه نویس دن هلستید که سرد است.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای اولین سلول آنلاین جشنواره فیلم!

فیلم جنون به تازگی راه اندازی یک فانتزی هالتر-تئاتر در داخل خود فروشگاه اجاره ویدئو و آنها قصد راه اندازی یک نام تجاری جدید فیلم قدردانی برنامه”دانلود فیلم جنون دانشگاه”) تدریس توسط فیلم محلی کارشناسان در اواسط ماه مارس—اما پس از آن COVID. در حال حاضر آموزش و پرورش خود را برنامه رفته مجازی و امشب شما می توانید شرکت Halsted سمینار. خواهر ما مقاله پورتلند جیوه آن را تجزیه می کند:

هالیوود تئاتر سر برنامه نویس و تحت اللفظی ناجی کونگ فو, تاریخچه دن Halsted منجر کلاس اول در فیلم جنون دانشگاه امشب در 7:30pm به دنبال تاثیر جیمی وانگ یو را در سال 1970 فیلم چینی قهرمان بوکس تا به حال در کونگ فو, تاریخچه هر دو سبک نگارش و مالی. شهریه هزینه (10 دلار) را شامل نمی شود دسترسی به فیلم, اما فیلم جنون دانشگاه فیلم ها در دسترس هستند برای اجاره در عمده VOD services for $5 یا کمتر است.

پشتیبانی غریبه

و در اینجا یک تریلر:

و از آنجایی که ما در حال صحبت کردن در مورد فیلم جنون در اینجا چند سنگهای من در بر داشت در آخرین سفر من به پایین وجود دارد:

Jasmynes favorite. Its Unstreamable!

They also had unstreamable gem Less Than Zero on VHS for sale. I bought it. We talked about Less Than Zero on NPR last Christmas.

I wasnt in Portland long enough to rent this but I WOULD HAVE IF I COULD HAVE.

من در پورتلند به اندازه کافی بلند به اجاره این, اما من می خواهم که اگر من می تواند داشته باشد.

Also would have rented this.

همچنین می باید اجاره این.

Some sections are broken down by actor, which I think can be helpful.

برخی از بخش های شکسته شده توسط فرقه بازیگر که فکر می کنم می تواند مفید باشد.

And heres that fancy new theater.

و در اینجا است که فانتزی جدید تئاتر است.

You can buy beer at Movie Madness because Portlanders are heathens.

شما می توانید آبجو در فیلم جنون به خاطر Portlanders کافر هستند.

Visit when you can!

بازدید هنگامی که شما می توانید!