جهانی و همه گیر به تعویق انداختن این سال glitzy جوایز تونی

Category: لاس واگاس No comments

Tony Awards

چارلز سایکس/تالار گفتگو/AP

بازیگران “پسران جرسی” انجام در 69 سالانه جوایز تونی در تالار موسیقی رادیو سیتی در نیویورک است. کوین اسپیسی میزبان جوایز امسال نشان می دهد در روز یکشنبه.

نیویورک — با برادوی توقیف میان coronavirus همه گیر تولید سالانه جوایز تونی به تعویق افتاد در این سال را جشن آمریکایی تئاتر است.

نشان می دهد در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 7 اما این ویروس همه 41 برادوی تئاتر برای رفتن تیره و باعث آشفتگی در تونی برنامه. جوایز نشان می دهد خواهد بود “دوباره در تاریخ بعد” با توجه به تولید کنندگان.

برادوی تئاتر به طور ناگهانی بسته شده در مارس 12, ضربه زدن از همه نشان می دهد در بزرگ راه سفید اما همچنین 16 که هنوز برنامه ریزی برای باز کردن از جمله “دیانا” “Mrs. Doubtfire” و “شرکت”. در حال حاضر برخی از نشان می دهد برنامه ریزی شده برای باز کردن این بهار رها شده اند برنامه های خود را از جمله “جلادان” و احیای ادوارد آلبی است “کسانی که ترس از Virginia Woolf?”

برادوی تولید کنندگان قول داده اند که برای از سرگیری موزیکال و پخش این هفته از آوریل 13, اما خواهد بود که تنها 10 روز قبل از رسمی قطع برای واجد شرایط بودن برای Tonys. وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا اصلی جدول باقی بماند اما همه علائم نشان می دهد واجد شرایط بودن تاریخ را نیز باید به تغییر.

دیگر جوایز نشان می دهد به تعویق افتاد توسط ویروس عبارتند از: 2020 iHeartRadio Music Awards و آکادمی جوایز موسیقی کشور.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>