نویسنده عکس Basso Cannarsa

منf دموکراسی آمریکایی همچنان به کاهش و اگر شکاف بین ثروتمندترین و فقیرترین همچنان به گسترش و اگر تغییرات آب و هوایی همچنان برای سرعت بخشیدن و اگر ما را غرقه شدن ما تمایل به تجارت آزادی برای ظهور ایمنی و موقت راحتی در هر جنبه از زندگی ما—پس از آن چه اتفاقی خواهد افتاد به لیگ کوچک بیس بال ؟

این سوال گیش جن می پرسد در آخرین کار او را از همه آمریکایی داستان این مقاومت کنندگان. برای اولین بار در زندگی حرفه ای نوشتن که راه اندازی در سال 1991 با انتشار تحسین رمان معمولی آمریکاتنها در حال نوشتن در مورد این کشور در گذشته یا در حال حاضر بلکه در مورد آن در آینده نزدیک بسیار محتمل dystopian محل به نام AutoAmerica.

در این کشور یک سیاست مهاجرت به بوت تمام مهاجران و فراری اتوماسیون شده است از بین برود بسیاری از نیروی کار تقسیم شهروندان به دو گروه. مازاد که عمدتا قهوه ای و غیر مسیحی زندگی می کنند و در houseboats (با تشکر از تغییر آب و هوا) تحت سنگین نظارت در حالی که مشبک لذت بردن از شغل خوب در زمین های خشک.

در مرکز داستان یک خانواده است که مبارزه برای صرفه جویی در برخی از صورت ظاهر از رویای آمریکایی است. اعطای یک معلم سابق و النور سابق وکیل و فعال باید یک بچه به نام گوئن که متولد شده با دست. به عنوان خانواده با این نسخهها کار برای حمایت از گوئن آینده آنها چهره خصمانه دولت به دنبال سرمایه گذاری بر روی بچه خود استعداد—و نه لزوما برای خوب است. این نادر است برای دریافت برش پرتقال و پلیس دولت به یکی از خطر ناک روایت, بسته, اما, تنها آن را انجام داده است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

اما چرا بیس بال ؟ در یک مصاحبه جن گفت: او نوشت: در مورد این ورزش به دلیل آن را شامل بسیاری از آرمان های دموکراتیک. “این ایده که هر کس باید یک فرصت در خفاش یک سطح میدان بازی یک نمایشگاه مجموعه ای از قوانین است که کار برای بهره مندی از تمام مزایای فردی—که همه بخشی از آن را,” او گفت:.

در Hugo خانه سخنرانی او استدلال می کنند در بخشی که داستان اجازه می دهد تا ما را به تصور ما در آینده با بیشتر احساسی وضوح از ژانرهای دیگر است. “اگر شما واقعا می خواهید در زندگی چه چیزی در حال رفتن به می خواهم در آینده شما می توانید خود را اندازه گیری استیک و می گویند ما می توانیم این مقدار کمتر یخ همه شما می خواهید, اما وقتی که می آید به واقع به تصویر می کشد که زندگی می تواند مانند نگاه و احساس—که کار ما به عنوان نویسندگان داستان,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im