دختران دولت هاکی: دانه بالا کروز به کلاس نیمه نهایی

Category: توین سیتی No comments

شماره 2 Warroad 7, ویلمار 4: ویلمار به ثمر رساند به اندازه کافی به جلو خیره کننده ناراحت در چهار کلاس یک چهارم نهایی در اکسل انرژی مرکز.

اما Warroad به ثمر رساند به مراتب بیشتر است. دوم-کشت رزمندگان با اتکا بر جرم خود را به دریافت از طریق به روز جمعه نیمه نهایی از طریق یک 7-4 پیروزی.

Warroad به ثمر رساند بازی اول سه گل دو از Geno Hendrickson و آن نگاه به عنوان اینکه تار و مار شد. اما ویلمار بسیج, گل بازی بعدی دو گل در دوره دوم. اما Hendrickson تکمیل کلاه ترفند برای قرار دادن Warroad در کنترل به عنوان بخشی از دوره دوم که ویژه هفت گل — چهار Warroad سه ویلمار.

Mya مونسون به ثمر رساند در اوایل سوم به جلو و ویلمار در عرض 6-4 اما هانا Corneliusen قرار داده و بازی را با یک هدف میدوی را از طریق دوره سوم.

Warroad خارج شات ویلمار 40-23 و رفت 3 3 در بازی قدرت.

شماره 1 Breck 8, Lynn 1: اولیویا Mobley و متحد Qualley هر بریده کلاه کلاهبرداری در حالی که آوا لیندسی به ثمر رساند و دو بار به عنوان Breck قرار داده و در غالب یک صفحه نمایش توهین آمیز … در اولین دوره است.

برتر مسابقات دانه و دو بار دفاع از دولت قهرمان خود را آغاز مسابقات عنوان دفاع در چشمگیر, مد, ساختمان 8-0 رهبری در افتتاحیه دوره است. امیلی Zumwinkle کمک در چهار از اهداف.

Breck شمارش 25 عکس در اولین دوره و نمی باید به تلاش دیگری برای بقیه ی بازی ها. بیلی کانل به ثمر رساند Lynn هدف تنها در دوره سوم.

شماره 3 کلوکت-Esko-کارلتون 2, Hutchinson, 0: Jenna Zdebski در دو دقیقه دانا جونز ارائه بیمه هدف بعد در اولین دوره که تمام شد به ثمر رساند بعد از ظهر مسابقه.

کلوکت-Esko-کارلتون دروازه بان آریا Kiminski متوقف 18 عکس — از جمله 11 در دوره دوم به ثبت shutout. دوره دوم بود و تنها کسی که در آن هاچینسون خارج شات دانه سوم.

هانا لودویگ متوقف 24 عکس برای هاچینسون. کلوکت-Esko-کارلتون را Warroad در روز جمعه نیمه نهایی ساعت 11 صبح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>