جینا Barreca: شما چگونه تعریف ‘class’?

بر خلاف شخصیت دیزی بوچانان در “گتسبی بزرگ” صدای من نیست پر از پول است. صدای من پر از ترافیک است.

اما آن را نیز پر از خنده wisecracks و احساسات است.

من هیچ کلاس. هر کسی که می داند من موافق تنها تفاوت در این است که برخی از عذر خواهی ستو voce در از جانب من در حالی که دیگران فریاد زدن آن را از روی پشت بام ها در لذت است.

کلاس مثل جنسی عفت: تنها کسی بدون آن می توانید به بحث در مورد آن را ندارد. به همین دلیل من دختر خود را.

من یاد گرفتم که چگونه کلاس به طور سنتی تعریف شده با تماشای فیلم و خواندن کتاب. من رفتم به یک آیوی لیگ در یک بورس تحصیلی و رفت به دانشگاه کمبریج در یک یاران. همه این بدان معنی است که من می توانید انجام دهید فوق العاده تقلید از اواسط اقیانوس اطلس لهجه و روان صحبت می کنند در چه استفاده می شود به عنوان دریافت استاندارد زبان انگلیسی است. اما من فقط می توانید آن را انجام دهید برای چند دقیقه, چرا که پس از من انتظار می رود هنری هیگینز به اعلام “توسط جورج, من فکر می کنم او آن را کردم!”

صدا و لهجه ها شاخص های مهم از, کلاس, من کشف کرد که من به خاطر هیچ کس قرار است به رسمیت شناختن که در آن شما را از آمد.

شما به این معنا نیست که از هر نقطه هنگامی که شما وارد کرده اید. شما باید به این تصور که شما باید همیشه شده است. همه چیز در مورد شما باید به نظر می رسد “comme il faut” که ترجمه را بیشتر و یا کمتر به “این است که چگونه آن را انجام داده است.” خانواده خود و وضعیت خود را به نظر می رسد باید برای اعطا شده است با سرنوشت و نه به wrested و یا به سرقت رفته از عرق از دیگران و یا از زمین خود را.

این امر می تواند یک اشتباه به اشتباه کلاس با پول نقد. کسانی که به ارث برده نفوذ قدرت و پول را به نظر می رسد اعطا شده است موقعیت خود را در زندگی. بقیه از ما هنوز در حال تلاش برای آن را.

ظاهرا تنها چیزی که بدتر از متولد شدن با کلاس است که در تلاش برای گرفتن برخی از. که به دلیل تلاش برای انجام هر چیزی ناپسند است توسط کسانی که در موقعیت امتیاز واقعی از آن مستلزم صرف تلاش خود را به نمایش جاه طلبی و پذیرش احتمال شکست. این trifecta عزیز من می تواند یکی از به نظر می رسد خشن و بی ادب, غوغایی دیگر و خطرناک است. Uppity است رنگ ورو رفته و رنگ ورو رفته است که باید در تمام هزینه های اجتناب و آنچه می تواند اجتناب شود ارائه شده است نامرئی. خیلی راحت هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم.

بنابراین اجازه دهید در مورد آن فکر می کنم: شما چگونه تعریف “کلاس”?

قوانین زمین هستند که ما به سادگی صحبت کردن در مورد که در آن شما بوده ام plopped پایین اقتصادی است. کسانی که با اموال و طلا و سهام و گزینه های انتهایی پشت سر آنها لزوما باید کلاس. یکی از نویسندگان محبوب من دوروتی پارکر اشاره کرد که “اگر شما می خواهید به دانستن آنچه خدا فکر می کند در مورد پول فقط در نگاه مردم او آن را به.” او معنی نیست که به عنوان یک تعریف.

اگر شما اصلی موفقیت این است که قادر به ردیابی اصل و نسب خود را به نورمن Conquest شما باید خاطر نشان کرد که هر انسان می آید از یک خط طولانی از اجداد. نه تنها انسان یا: من گربه می آید از یک و نه تحت خط طولانی از گربه های دیگر. او را افاده ای در مورد آن.

این واقعیت است که یک فرد خانواده به امریکا در 1620 باعث می شود او هیچ چشمگیر تر است از کسی که خانواده اش به امریکا آمد تا در 2:15 بعد از ظهر دیروز و آن را تقریبا به طور قطع می سازد و او را از داستان کمتر جالب است.

اگر کلاس نیست که احاطه شده توسط مظاهر امتیاز و دسترسی به جوامع مخفی از شبکه اتصالات و نعمت امن عضویت به آمریکا و یا هر گونه دیگر — اشراف آنچه سبب رفتارهای یک فرد با “کلاس”?

کلاس پذیرش مسئولیت — به دلیل تصمیم گیری های خود شده اند و متفکر و دقیق و با ملاحظه. کلاس صداقت — از آنجا که بخش های مختلف از زندگی خود را متناسب با هم در یک الگوی است که شما طراحی کرده اید و نیازی به تظاهر شما چیزی است که شما هستید.

شما نمی سوئیچ کردن شخصیت تاثیر می گذارد یا رفتار بسته به شرایط. شما را به سهولت از کرامت و عزت نفس از کسانی که در اطراف شما نگرانی خود را. شما تمیز کردن پس از خود را به معنای واقعی کلمه و استعاره درک است که اگر شما آن را انجام نمی, کسی دیگری را با خود میکشید.

کلاس نمی کند ناله و شکایت کردن نیست شایعات نمی استهزاء و هرگز به نظر می رسد پایین. کلاس به نظر می رسد شما در چشم و شما را می بیند و اذعان شما.

در یک خانه واقعی شما همیشه خوش آمدید. حتی اگر صدای خود را برای تلفن های موبایل مانند ترافیک.

جینا Barreca یک هیئت امنا استاد برجسته زبان و ادبیات انگلیسی در دانشگاه کارولینای شمالی و نویسنده 10 کتاب. او را می توان در رسید www.ginabarreca.com. او نوشت: این ستون برای هارتفورد کورانت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im