گرفتن مسترد توسط ایستگاه برای بد گاز ممکن است دشوار

پرسش: سلام صدای بوق! چه کسی مسئول است وقتی که بد گاز به پمپ ماشین شما را دارد ؟ در ماه مارس من 19 ساله دختر خریداری گاز در لیکوود. دقیقه پس از خروج از ایستگاه را با یک مخزن پر از ماشین های پراکنده و سپس متوقف شده است. ماشین یدک کشیده به ما مکانیک که من اطلاع وجود آب در مخزن گاز و که ما تا به حال خریداری شده آلوده به سوخت. من اعتماد این مرد است که صادقانه و قابل اعتماد مکانیک. هزینه برای تمیز کردن و تعمیر موتور 1600 دلار.

جیم Slobojan بلند, ساحل

A. گرفتن پول خود را به عقب می تواند ،

وزارت کالیفرنیا از غذا و کشاورزی دارای یک بخش است که نظارت بر قوانین و مقررات برای کیفیت گاز با مقامات محلی اغلب شارژ با اطمینان از گاز است که در واقع خوب است.

به عنوان به زودی به عنوان عملی نگاه در پمپ و گرفتن شماره تلفن از رسمی-به دنبال مهر و موم. در لس آنجلس, شما می تواند رسیدن به آن وزن و اقدامات اداره است.

و به ایستگاه بیش از حد. اگر یک مشکل وجود دارد, آن می تواند حل شود تا دیگران نمی خواهد رنج می برند.

“این گاهی اوقات اتفاق می افتد توضیح داد:” کن Pellmanسخنگوی آن شهرستان ، “ما خواهد شد جمع آوری نمونه به مطمئن شوید که کیفیت مناسب است. بیشتر اطلاعات ما در مورد این حادثه بهتر است.”

دولت در آزمایشگاه اجرا خواهد شد یک آزمایش با ایستگاه مالک و مشتری گرفتن نتایج.

مقامات می تواند دست مجازات – که البته کمک نمی کند امور مالی خانواده خود جیم.

امیدوارم این ایستگاه را تحت پوشش این لایحه و یا شاید خود را بیمه و یا ایستگاه های گاز خواهد شد.

Q. Honkster: در حال DUIs راه را از آنجا که همه از میله بسته شده برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus? من می توانید پیدا کردن چیزی در رسانه ها در این – فقط آمار در speeders و رها کردن در ترافیک.

– پل Mihalow, وایتیر

A. صدای بوق تضعیف خود gumshoes به شما پاسخ پل. ما مطمئن شوید که می توانید با استفاده از برخی از اخبار خوب در این ظروف سرباز یا مسافر, سوگند ملایمی?

در سطح ایالت در ماه مارس, California Highway Patrol ماموران دستگیر 3,889 رانندگان ظن بزه یا جرم رانندگی-under-the-نفوذ 26 درصد از سال گذشته در ماه مارس در مجموع 5,265 گفت: Jaime قهوهیک CHP سخنگوی.

در شهر شما وجود دارد پنج دستگیری DUI این در ماه مارس در مقایسه با همین تعداد در ماه مارس گذشته گفت: مامور هوگو فیگوئرواسخنگوی وهیتیر بهترین. اگر چه مه 2018 آیا باید 12.

صدای بوق فکر او را بررسی کنید و همچنین با یکی از مورد علاقه خود را از شهرهای فولرتون.

وجود 22 DUIs برای الکل این گذشته ماه مارس راه را از 52 قبلی مارس Sgt. اریک پل گفت: صدای بوق.

با این کشور تعطیل برای کمتر از نیمی از ماه مارس انتظار می رود تعدادی از بازداشت به شاقول و حتی بیشتر برای این ماه و … و شاید فراتر از آن.

Honkin’ واقعیت: هنگامی که سوری پلیس در بریتانیا کشیده بیش از یک راننده به تازگی برای رفتن 130 مایل آژانس می گوید که او ارائه یک دلیل: “من فکر می کردم سریع تر از من رفت و کمتر شانس من گرفتن coronavirus.” (منبع: bbc.com)

به درخواست صدای بوق سوالات او را در رسیدن به [email protected] او تنها پاسخ کسانی است که منتشر شده است. برای دیدن صدای بوق آنلاین: ocregister.com/tag/honk.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de