گرفتن خواب یک شب خوب است به خصوص مهم این روز

خواب بسیار مهم است برای سلامت جسمی و روانی از جمله پشتیبانی از سیستم ایمنی و عاطفی سلامتی به خصوص در این زمان به چالش کشیدن. به عنوان مردم در مدیریت نگرانی با سلامت مالی خانواده, تنهایی و بی شماری دیگر علل استرس آن را غیر معمول نیست برای خواب رنج می برند. اگر چه آمریکایی ها با تجربه های مختلف مشکلات خواب قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس جدید وجود دارد موانع دستیابی به کافی و خواب آرام. در نظر پرداختن به عادات زندگی به منظور بهبود مداوم و جدید خواب نگرانی.

در حالی که محققان هنوز در حال یادگیری بیشتر در مورد اثرات الکترونیک صفحه نمایش و قرار گرفتن در معرض ویژه مرتبط با نور آبی بر کیفیت خواب شکی وجود ندارد که بسیاری از ما صرف زمان بیشتری را بر روی صفحه نمایش به تازگی. این که آیا آن کار مجازی جلسات کلاس در زوم تصویری چت با بستگان یا bingeing ما نشان می دهد مورد علاقه ما با تکیه به شدت در تکنولوژی ما را متصل و سرگرم. این صفحه نمایش زمان ممکن است ما بدتر شدن کیفیت خواب.

مختلف وجود دارد راه های ممکن است که صفحه نمایش ممکن است تاثیر منفی خواب از جمله اخلال در تولید ملاتونین مهمی خواب تنظیم هورمون. نور آبی فیلتر است که به ارائه یک خواب-دوستانه شب حالت ممکن در نظر گرفته شده برای کمک به با این نگرانی ها. همچنین بیش از حد صفحه نمایش زمان می تواند منجر به کمتر فعالیت بدنی و تاخیر در زمان خواب است. مدیریت بهتر زمان مربوط به زمان روی صفحه نمایش و خواب بسیار مهم است برای مردم در تمام سنین را تشویق به خوب بهداشت خواب.

پیاده سازی معمول زمان خواب کمک می کند که شما باز کردن از پیچ بنابراین شما می توانید مجموعه ای از تن برای خواب بهتر. خود را ایجاد خواب پسند خواب آیین مانند گرفتن یک حمام آرامش بخش با استفاده از چای گیاهی و مکمل ها و آروماتراپی و نور چراغ. گیاهان دارویی برای خواب مانند بابونه و اسطوخودوس و سنبل الطیب ریشه موجود در چای مانند Numi آلی را خواب شیرین چای در مطالعات نشان داده شده به کمک به ترویج آرامش و خواب.

مکمل های تغذیه ای مانند فصل جدید را Zyflamend شب که حاوی تمام مواد غذایی آنتی اکسیدان ها و گیاهان داروئی مانند زردچوبه زنجبیل و ریحان مقدس به طور خاص طراحی شده برای پشتیبانی عمیق و خواب آرام. اگر شما در حال مدیریت مشکلات بهداشتی و یا مصرف داروها با پزشک خود صحبت و یا داروساز قبل از مصرف جدید مکمل. استفاده مداوم از ساده مراقبت از خود عادات برای خواب بهتر می تواند لذت بخش و موثر است.

آگاه از عادات که ممکن است مانع خواب خود را. به عنوان مثال کافئین و مصرف الکل و حتی چرت زدن ممکن است تداخل با بدن شما خواب طبیعی ریتم. در حالی که ورزش یک عادت سالم, برخی از مردم از خواب بهتر است اگر آنها از لحاظ فیزیکی فعال پیش از آن در روز و استفاده از این وقت شب به باد کردن.

بدون شک وجود دارد که استرس و خواب به هم متصل هستند. در همان زمان وجود دارد مسائل پزشکی است که می تواند باعث اختلالات خواب است. اگر شما مشکلات خواب در حال بدتر شدن و یا تداخل با کیفیت خود را از زندگی به دنبال مشاوره از یک واجد شرایط ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. اگر شما در حال مبارزه با اضطراب یا افسردگی و یا کسی را می شناسید که ممکن است فعال می شود و رسیدن به سلامت روانی دهنده است که می تواند ارائه راهنمایی و پشتیبانی و ابزار است که شما نیاز دارید.

این بی سابقه بار است که ممکن است به صورت جدید و با ملاحظه اقدامات برای مقابله با زندگی و مسائل. بسیاری از پزشکان و متخصصان در حال ارائه مجازی قرار ملاقات اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. در حال حاضر زمان به گرفتن گام های لازم برای خواب شب بهتر.

LeeAnn Weintraub, MPH, RD است یک متخصص تغذیه ارائه مشاوره تغذیه و مشاوره به افراد و خانواده ها و سازمان ها. او را می توان از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de