آماده شدن برای امروز بودجه جلسه

Bring some snacks, this one is a marathon not a sprint.

به برخی از تنقلات این یک ماراتن است. لستر سیاه

پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس ؟ آمازون مالیات ؟ تمیز کردن پس از COVID-19 ظروف سرباز یا مسافر ؟ این همه اتفاق می افتد در سیاتل شورای شهر بودجه در جلسه امروز در ساعت 2 بعد از ظهر جاوا باشد یک است.

حمایت

15 سالانه قوز جشنواره فیلم است که در حال حاضر آنلاین میزبانی شده توسط Dan Savage! 16 فیلم ها نمایش طیف عظیمی از سکسوالیته اشکال و اندازه جریان از خانه خود را!

جلسه اول شورای کمیته بودجه در نشست “ایجاد توازن” 2020 بودجه به حساب خمیازه سوراخ بودجه چپ توسط COVID-19 بحران است. این روند خواهد پچ کردن آنچه که می تواند 300 میلیون دلار بودجه سوراخ تعیین که در آن به صرف فدرال دلار و در نظر گرفتن آمازون قوانین مالیاتی که پشت بر روی میز است.

جلسه امروز را مقابله با آمازون قوانین مالیاتی که کنار گذاشته شد توسط برخی از COVID-19 حقوقی برجستگی های سرعت. همچنین بودجه کمیته صندلی ترزا-little images وعده داده است که او را دوباره بررسی اداره پلیس سیاتل بودجه یک فرایند است که شروع می شود در این نشست و می تواند در نتیجه کاهش به وزارت 2020 بودجه و همچنین به عنوان بودجه خود را در حال حرکت رو به جلو است. انگار قرار بود به شیرجه رفتن عمیق به آن و یک شکست یک شهر بودجه دفتر تحلیلگر این بعد از ظهر.

این لولا در برخی از اسناد و مدارک از شهردار و CBO که این شورا دریافت نکرده است. به عنوان 10.m صبح امروز شورای نشده بود و بعد فورا رفت واز ایجاد توازن بودجه بسته از دفتر شهردار و CBO.

قبل از شورای شروع هر روند بودجه شهردار “پیشنهاد” خود بودجه است. این هنجار در هر سال در بودجه های نجومی (تعطیلات مبارک به کسانی که جشن می گیرند). Durkan پیشنهاد بودجه قرار بود تحویل داده شده به این شورا در ژوئن 9, کارکنان شورای تایید کرده است به من. CBO بود به مختصری شورای آنچه در آن است.

دفتر شهردار است و نه پاسخ سوالات من در مورد آنچه که باعث نگه دارید و یا اینکه آیا یا نه آن را به شورای قبل از بودجه جلسه شروع می شود. به روز رسانی: Kamaria هایتاور یک نماینده با Durkan دفتر گفت: “در طول هفته گذشته شهردار شنیده است از بسیاری در جامعه در مورد آنچه آنها می خواهند برای دیدن منعکس در بودجه شهرستان است. دفتر شهردار ارسال خواهد نمود ایجاد توازن پیشنهاد برای بودجه سال 2020 به عنوان اوایل هفته آینده اما اینطور نیست که یک جدول زمانی قطعی.”

بخشی از این تغییرات می تواند “100 میلیون دلار در جامعه-محور برنامه های سیاه و سفید, جوانان و بزرگسالان” او وعده داده شده در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه.

این به ویژه مهم است که این اطلاعات از این شورا می تواند برای COVID-19 کمبود مانند مالیات فروش و B&O مالیات آن را تشکیل می دهند بخش عمده ای از بودجه برای سیاتل برنامه—از طریق کاهش به SPD 2020 بودجه.

آنها حداقل هنوز کم کردن در آنچه باعث می شود تا SPD بودجه و می پرسیدن سوال مانند چه مقدار پلیس صرف در چیزهایی مانند گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور.

پشتیبانی غریبه

صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد در این مسائل ما در یک بحث پر جنب و جوش در مورد اعضای شورای Kshama Sawant و Tammy مورالس’ آمازون قوانین مالیاتی در غیر این صورت شناخته شده به عنوان یک کسب و کار حقوق و دستمزد مالیات. وجود دارد در حال حاضر شده است دو اطلاعاتی جلسات در این قانون (که قرار 1.3 درصد مالیات در بخش بالای 2 درصد از کسب و کار در سیاتل) در ماه آوریل است. رئیس شورای Lorena Gonzalez اما متوقف مکالمات درست قبل از آخرین رای بیش از ترس جلسات را نقض رژیم صهیونیستی. جی Inslee را اعلام که محدود به باز کردن جلسات عمومی عمل در طول COVID-19 بحران (خیلی به Sawant را وغصه).

این یک راه طولانی و گفت که اعضای شورای هرگز به هش کردن قوانین خودشان برانگيخت; تا کنون آنها تنها به گوش تحلیلگران مزاح در مورد فهم و outs از سیاست. اما در حال حاضر مسائل حقوقی در حال پاک کردن و گفت و گو را می توانید در ادامه. امروز آنها می تواند به مبارزه! امروز آنها می گویند “این آمازون مالیات!” و یا “من دوست دارم این آمازون مالیات!” و الکس پدرسن می توانید انعطاف پذیری خود را ضد کسب و کار-مالیات عضلات به محتوای قلب خود را.

ما به شما اطلاعات بیشتر در مورد بقیه اتفاقات در ساعت 2 بعد از ظهر امروز. دستور کار است که در اینجا. شما می توانید از اینجا تماشا کنید. شما می توانید ثبت نام برای اظهار نظر عمومی در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de