آماده برای بزرگترین بودجه بحران در 12 سال

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

همانطور که از پایان سال گذشته در کالیفرنیا بودجه صندوق روز بارانی به مبلغ حدود 20 میلیارد دلار است. که برای تلفن های موبایل مانند یک و دو فرمانداران هر دو قرار دادن پول بیشتر از نظر قانونی مورد نیاز به صندوق.

در حال حاضر روز بارانی وارد کرده است. آسمان تیره مجازی باران ابر برچسبها بیش از سیرا نوادا و دیگر رشته کوه. آن زمان تقریبا به شیر را به صندوق روز بارانی. اما این امر می تواند عاقلانه به همه پول در یک بار فقط به عنوان خانواده باید اگزوز تمام پس انداز خود را در یک سقوط کرد از بین بردن اگر در همه ممکن است.

برای coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر حدود شش هفته در کالیفرنیا به ارمغان آورد با آن enormous شخصی و شرکت های بزرگ ضرر و زیان مالی که به زودی ترجمه بسیار کاهش درآمد برای دولت. ممکن است که چندی.

مالیات بر درآمد شخصی برای سال 2020 بیشتر پرداخت می شود در سال آینده خواهد شد بسیار کمتر از امسال و سال گذشته مگر اینکه بازار سهام راکت بازگشت تا در همان تمدید رکورد سرعت را نیز از زمین بیش از دو ماه گذشته. با بسیاری از کسب و کار توقیف و رستوران ها, میله, تیم های ورزشی و عرصه خود را تمام idled برای جلوگیری از سرایت بیماری, شرکت, مالیات نیز ترمز ماشین. درآمد مالیات بر درآمد سقوط خواهد کرد به این دلیل که از اخراج و بیکاری تعطیلی آورده اند.

آخرین زمان هر چیزی شبیه به این اتفاق افتاده است به کالیفرنیا در بحران مالی از 2008-11 این همان نوع از درآمد مالیاتی بینی-شیرجه و به سرعت. در سال 2007 برای یک مثال دولت در زمان در 11 میلیارد دلار ارزش سود سرمایه مالیات است. بسیار در سال آینده مالیات بر سود سرمایه رسید آمد فقط به 2.3 میلیارد دلار یک قطره در حدود 80 درصد است.

سود سرمایه مالیات به دولت پرداخت می شود حدود 50 درصد بالاتر در سال 2018 و 2019 از سال 2007. آنها به احتمال زیاد خواهد شد به حدود 15 میلیارد دلار در این سال است. اما آنها قطعا کاهش 2021 و حداقل تا آنجا که در سال 2008 محرومیت یک معجزه سهام بهبود بازار است.

این صندوق روز بارانی را می توانید برخی از این, اما نه همه. و که نمی خواهد حساب برای پیش بینی درآمد و مالیات شرکت ها دلار از دولت دریافت نمی شود.

همه که بدان معنی است که هر کسی و یا هر برنامه وابسته به بودجه دولت پشتیبانی نیاز به دریافت مجموعه در حال حاضر به صورت جدی تسمه سفت در یک مقیاس نهان در بیش از یک دهه. روز نسبتا آسان پول بیش از.

این به این معنی $2 میلیارد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom وعده داده شده برای کمک به سمت مسکن بی خانمان احتمالا قطع خواهد شد و یا به سادگی تبخیر شود. به این معنی برنامه ریزی برای عظیم تونل فرماندار می خواهم به مته سوراخ در زیر دلتا از ساکرامنتو و سان Joaquin رودخانه ممکن است پیشبرد تقریبا به عنوان سریع به عنوان انتظار می رود. به این معنی مدارس باید آماده به صرف هزینه بسیار کمتر در 2021-2022 سال تحصیلی از آنها به تازگی. آن می تواند به معنای یک برش بزرگ در حمایت از دولت برای دانشگاه کالیفرنیا و کال سیستم دولتی هر دو را دیدم که چنین پشتوانه قطعه قطعه به طور چشمگیری در طول بحران مالی.

بسیاری از برنامه ها و طرح ها را نیز تحت تاثیر قرار, اما آن را سخت به دقت Newsom اولویت و مقننه است.

آنها احتمالا حتی نمی دانم کسانی که اولویت امروز و به احتمال زیاد ماه صرف هش کردن آن را. اگر Newsom عاقلانه است که برنامه ریزی شده ممکن است تجدید نظر در پیشنهاد خود را 2020-21 بودجه را بریده بریده بسیاری از دسته ها حتی اگر دولت شروع به خروج از بحران فوری حالت آن.

که راه دولت می تواند از گسترش این آسیب از coronavirus بحران مالی بیش از حداقل دو یا سه سال به جای تحمیل تمام نیاز کاهش در یک بار در سال از هم اکنون.

بله این خواهد بود تلخ دارو برای یک دولت در حال حاضر مختل توسط pandemic, اما آن خواهد بود آسان تر به از نوع گسترده چاک که در سال آینده اگر همه چیز دست نخورده باقی مانده در بودجه مذاکرات این بهار و تابستان است.

همه به این معنی که هر کسی که فکر گسترده امواج از ویروسی تهدید شد در حال حاضر بسیار بد در حال حاضر نیاز به آماده شدن برای بیشتر بحران آمده است.

ایمیل توماس الیاس در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>