دریافت آماده برای آینده ویروس

Category: لاس واگاس No comments

پنتاگون از اعزام 5 میلیون ماسک ماسک برای غیر نظامی مقامات بهداشتی.

یک مطالعه باید چگونه موثر این ماسک ها در حالی که بلافاصله ramping تا تولید خود را. ماسک ماسک باید تولید مثل گلوله یا لنزهای تماسی یکبار مصرف. استفاده نظامی و وجوه فدرال به عنوان مورد نیاز است. هنگامی که ما صدها میلیون ها نفر از ماسک های آنها باید به تمام ارسال های آمریکایی بنابراین ما می تواند به کار و مدرسه.

جایگزین است که 18 ماه از مستند با دولت پرداخت هر ماه. چه مدت می تواند که در گذشته قبل از تکمیل مالی خراب نتایج ؟ نگه داشتن در ذهن اولین واکسن سعی کردم ممکن است کار نمی کند.

همچنین جمعیت جهانی افزایش می یابد, ما چهره جدید زئونوز اشکالات در آینده است. داشتن توانایی برای تولید انبوه ماسک خواهد بود یک سرمایه گذاری ارزشمند پس از آن زمان را برای تولید واکسن برای هر یک از آینده بیماری همه گیر.

ماسک بسیار راحت است به طوری که آنها باید ساخته شده در اندازه های مختلف و با آرامش داشته باشید. ما می توانیم کار را در دو ساعت در شیفت برای شروع. ما می تواند به ضرر کسانی که ناراحت کننده از بازگشت به مدرسه و یا برخی از محل های کار است.

ما می تواند همچنان منزوی افراد مسن و آسیب پذیر است. ما می توانید در ادامه تمرین شدید اجتماعی فاصله تا ماسک ثابت به کار و در دسترس برای همه. ما می توانید در ادامه تست و مدیریت, اما ما باید همه چیز را ما می توانیم به پیروزی در مبارزه ما با COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>