1. حتی اگر pansies گل طولانی ترین زمانی که آنها کاشته اوت ما هنوز هم می تواند گیاه آنها را در حال حاضر و لذت بردن از آنها را برای چند ماه. را انتخاب کنید از, سنتی, بزرگ, خنده دار رو ارقام به تک رنگی بیچهره انواع به کوچک جانی پرش-یو پی اس. کشت آنها در کمپوست و خاک در یک نقطه آفتابی در باغ – که عزیزان و دوستان شما می توانید آنها را ببینید و لبخند آنها به عنوان راه رفتن توسط. و دریغ نکنید برای انتخاب برخی برای دکوراسیون میز به این دلیل که بیشتر شما انتخاب کنید, بیشتر آنها می پرورانند.

2. تقسیم به سر می برند گوشتخوار مانند agapanthus مینا ، bellflowers, callas, cymbidiums ، daylilies rudbeckia, شستا بابونه penstemon و بومادران. حفاری تا هر انبوه با rootball دست نخورده است. شستشو و یا به آرامی لرزش بیش از حد خاک و سپس با استفاده از کلیپرز و یا یک چاقوی تیز برای برش از طریق اصلی ساقه به طوری که هر یک جدا انبوه مقدار زیادی از ریشه و چند برگ. کاشت مجدد بلافاصله. موقعیت برگ در حال رشد راهنمایی به طوری که آنها نقطه در مسیر که در آن شما می خواهید آنها را به رشد. فضای بخش چند اینچ از هم جدا و یا حرکت به نقاط دیگر در باغچه یا گلدان آنها را برای به اشتراک گذاشتن با یک دوست.

3. دریافت آماده برای بیداری اتفاق می افتد که هر بهار به عنوان خفته گیاهان به زندگی می آیند. باید ماشین چمن زنی خود را تنظیم و ماشین چمن زنی تیغه تیز. بررسی و سازماندهی اساسی ابزار باغبانی. تیز کردن بیل و کج بیل زدن تیغه. تیز و نفت هرس تجهیزات. که باعث می شود آن را آسان تر به نگه داشتن چشم انداز خود را به دنبال بهترین خود را.

4. خوراک آووکادو درختان در مه و دوباره در ماه ژوئن. درخواست کمتر از 5 فنجان 16-16-16 مواد غذایی گیاهی و یا 10 فنجان 10-10-10 کود در اطراف قطره ای منطقه از هر درخت بالغ در هر زمان به شما غذا. و هر زمان که شما درخواست کارخانه مواد غذایی می باشد که به طور کامل از آب آن حق دور و یا اجازه دهید باران آن را برای شما انجام.

5. گیاه azaleas و کاملیا در حالی که آنها در حال شکوفه دادن است. بسیاری از گونه های راحتی هستند که تقریبا در وسط خود گل فصل در حال حاضر. کارخانه آنها را کمی بالاتر از سطح خاک اطراف آن تا ریشه های خوب دسترسی به هوا; در غیر این صورت آنها را به آرامی می میرند. و صبر کنید تا گل به پایان می رسد برای تغذیه آنها و یا آنها ممکن است رها کردن هر گونه باقی مانده جوانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de