#GerryTime: Wild یاد گل ماشین جرالد Mayhew

Category: توین سیتی

آن را یک بار دیگر #GerryTime در شهرهای دوقلو.

با درد و رنج از طریق یک راش از صدمات آنها به یاد می آورد گل ماشین جرالد Mayhew از آیووا وحشی آمریکا هاکی لیگ جلوتر از روز یکشنبه بازی برابر St. Louis Blues.

آن را به خوبی سزاوار ارتقاء برای Mayhew به خصوص با توجه به او در حال حاضر منجر AHL با 39 اهداف این فصل است. در حالی که او به آن اعتراف شده است تا حدودی خسته کننده به خوبی بازی و جلب تماس بگیرید-تا به حال او را نیز ساخته شده مطمئن شوید که به آن اجازه دهید وزن او پایین.

“من بسیار بیمار فرد” Mayhew گفت. “شما انجام آنچه شما باید انجام دهید برای کمک به تیم خود را به پایین وجود دارد و فقط آماده زمانی که شما دریافت تماس بگیرید در اینجا.”

پس از تبدیل شدن به یک جشن هشتگ در افراد زیر سن قانونی — #GerryTime محبوب rallying cry برای طرفداران در Des Moines — Mayhew امیدوار است تا خود را به ثمر رساند دلاوری به شهرهای دوقلو.

“فقط تغییر ندهید هر چیزی” Mayhew گفت. “فقط بازی ساده است.”

در حالی که او نمی خواهد بازی در روز یکشنبه بازی Mayhew قرعه کشی خواهد شد به وحشی صف در برخی از نقطه و زمانی که او انتظار می رود به قرار دادن برخی از نقاط.

این کمک می کند که او در حال حاضر شده است در لیگ یک بار در این فصل است. او به ثمر رساند یک هدف در خود NHL اولین بازی مقابل تورنتو افرا برگها در Oct. 15.

“این یک کمی راحت تر” Mayhew گفت. “این خوب است به عقب و دیدن تمام پسران.”

گذشته از Mayhew, defenseman لویی Belpedio نیز نامیده می شد تا پیش از روز یکشنبه بازی. او جمع آوری شده 18 امتیاز از 18 امتیاز (5 گل 13 پاس گل) در افراد زیر سن قانونی در این فصل است.

به طور خلاصه

لوقا Kunin است که انتظار می رود به دست 10-14 روز (بالاتنه) و defenseman کارسون Soucy می تواند دست به یک ماه (بالاتنه). هر دو بازیکن مجروح شدند در روز جمعه 5-3 برنده شدن بیش از Edmonton Oilers.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im