گرجستان به تعویق انداختن مقدماتی بار دیگر به دلیل coronavirus

آتلانتا — جورجیا روز پنجشنبه به تعویق افتاد اولیه انتخابات برای دومین بار در این سال به دلیل coronavirus هل دادن به عقب مقدماتی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن.

این حرکت یک روز پس از نیوجرسی و ویرجینیا پیوست حداقل 15 کشورهای دیگر در به تاخیر انداختن مقدماتی خود را در میان بیماری همه گیر کوروناویروس پس از انتخابات می تواند آماده سازی برای پرداختن به نگرانی های بهداشت عمومی و مقابله با یک نظرسنجی کمبود کارگر در آورده با شیوع.

در روز سه شنبه ویسکانسین رفت جلوتر با آن انتخابات وادار کردن هزاران نفر از رای دهندگان به شجاع hourslong خطوط و پر ازدحام حوزه های رأی گیری در میان همه گیر.

“این تصمیم اجازه می دهد تا دفتر ما و شهرستان های انتخاباتی به ادامه برای قرار دادن در محل احتمالی برنامه به اطمینان حاصل شود که رای گیری می تواند امن و زمانی که فرد در رای گیری آغاز می شود و اولویت سلامت و ایمنی از رای دهندگان شهرستان انتخابات و نظرسنجی کارگران” وزیر امور خارجه براد Raffensperger در بیانیه ای گفت.

اول-اصطلاح جمهوری خواه وزیر در حال حاضر تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن گرجستان انتخابات مقدماتی در ابتدا برنامه ریزی شده برای مارس 24 مارس 19 همزمان با دولت دیگر 2020 اولیه انتخابات. گرجی ها برنامه ریزی شد و سپس به انتخاب نامزدهای حزب برای آمریکا صندلی خانه در ایالات متحده و اعضای دولت در مجلس نمایندگان و سنا. انتخابات برای قضات و وکلای منطقه نیز تعیین شده برای مارس 19.

Raffensperger تصمیم حرکت روز انتخابات برای کسانی که مسابقات به تاریخ 9 ژوئن. Runoffs مورد نیاز توسط قانون دولت اگر نامزد دریافت اکثریت آرا برای Aug. 11.

از جمله تاخیر در انتخابات ریاست جمهوری تقویم اصلی می تواند به جلوگیری از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به طور رسمی از عقد نامزدی حزب دموکرات را تا بعد در تابستان. اما با ایالت ورمونت برنی ساندرز خروج از مسابقه شنبه بایدن در حال حاضر presumptive نامزد. کنوانسیون ملی دموکرات ها به تعویق افتاده است از اواسط ماه جولای تا آگوست ، 17.

پس از حرکت مارس انتخابات Raffensperger را اعلام کرد که یک برنامه پست الکترونیکی absentee ballot برنامه های کاربردی به 6.9 میلیون نفر ثبت نام رای دهندگان در دولت است. کسانی که برنامه های کاربردی هنوز هم می توان با استفاده از رای دهندگان به درخواست یک غایب رای گیری برای ژوئن 9 انتخابات. طرح دعوی در دادگاه فدرال ثبت شده توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا روز چهارشنبه استدلال می کند که درخواست رای دهندگان به ارائه خود را تمبر است خلاف قانون اساسی مانعی برای حق رای و می پرسد یک قاضی به منظور است که پیش پرداخت هزینه ارائه می شود.

“تاخیر در گرجستان انتخابات اطمینان یا ایمنی عمومی یا گرجی’ حق رای بدون وزیر امور خارجه بیشتر اقدام به رای گیری از طریق پست واقعا در دسترس برای همه پستهایی” Saira دراپر رای دهندگان حمایت مدیر برای حزب دموکرات گرجستان در بیانیه ای گفت.

Raffensperger قبلا استدلال کرد که او باید از قدرت قانونی برای حرکت انتخابات مقدماتی هر بیشتر. اما او گفت: او در حال حاضر که قدرت رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تمدید گرجستان وضعیت اضطراری یک ماه دیگر از طریق May 13 دوره است که همپوشانی با رای گیری اولیه برای مارس 19 انتخابات.

دولت و مجلس دیوید Ralston همراه با گرجستان دو سناتور ایالات متحده آمریکا و نه همکار جمهوری خواه ایالات متحده در کاخ اعضای تحت فشار قرار دادند برای این انتخابات به تعویق افتاد.

یک نگرانی اصلی در میان مقامات انتخاباتی شده است و سلامت و در دسترس بودن — از نظرسنجی کارگران است. برخی از استان ها در گرجستان را گزارش کرده اند از دست دادن نظرسنجی کارگران که اغلب مسن, در یک سرعت سریع به عنوان ویروس گسترش یافته است زیرا بسیاری از کسانی که ترس برای سلامت خود.

توسط دوشنبه, دولت, وزارت بهداشت شمارش بیش از 2100 نفر در بیمارستان بستری توسط ویروس در گرجستان و حداقل 379 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im