نیوبرانزویک. — بسیاری از مردم را دیدم بیشتر از آخرین لحظات Ahmaud Arbery زندگی زمانی که یک ویدیو پدید آمده در این هفته از سفید مردان مسلح با اسلحه به مقابله با مرد سیاه پوست, مبارزه با مشت پرتاب سه عکس اخراج و Arbery سقوط مرده است.

فوریه. 23 تیر در ساحلی گرجستان به کشورشان یک مقدار تیره تر دوره از تاریخ ایالات متحده — که فراقانونی از مردم تقریبا به طور انحصاری در دست مرد سفید اوباش تحمیل نژادی و ترور در آمریکایی های آفریقایی تبار. آن اغلب اتفاق افتاده است با اجرای قانون همدستی یا جعلی جهل.

فیلم Arbery مرگ بود تنها چیزی که لرزاند ملت وجدان. آن را در زمان بیش از دو ماه برای تعقیب او — که به گفته پلیس به آنها مشکوک او یک سارق — دستگیر و به زندان برده شد. که سوخت خواستار استعفای مقامات محلی که در ابتدا مورد بررسی و اصلاحات گرجستان سیستم عدالت کیفری.

“مدرن روز مجازات آقای Arbery است و در عین حال یکی دیگر از یادآور ننگین و پلید نژاد پرستی است که همچنان ادامه دارد در بخش هایی از کشور ما گفت:” برگرد. جیمز Woodall, دولت, رئیس جمهور گرجستان NAACP. “این slothfulness و انفعال دستگاه قضایی در این مورد است که یک ناخالص عهد به آشکار سفید نژادی و امتیازات است که نفوذ در سراسر کشور ما و ما نهاد.”

مورد ظاهر یخ زده به عنوان آن بود به کار گرفته شده توسط پلیس در شهرستان Brunswick.

پس از این ویدئو ظهور در رسانه های اجتماعی این هفته گرجستان دفتر تحقیقات صورت گرفت یک روز پس از راه اندازی آن پروب جمعه برای دستگیری گرگوری McMichael, 64, و پسرش, تراویس McMichael, 34. آنها زندانی قتل و تشدید حمله به اتهامات و نیست که وکلا به عنوان جمعه که می تواند نظر از طرف آنها.

چند صد نفر شلوغ خارج از Glynn دادگستری شهرستان در روز جمعه به علامت چه بوده است Arbery را 26th, تولد, با گفت بسیاری آن را بیش از حد به زودی به جشن می گیرند چرا که این مورد هنوز باید قبل از هیئت منصفه است که تصمیم خواهد گرفت که آیا به دادستانهای McMichaels.

Arbery کشتن به یاد برخی از امت تا, یک, نوجوان سیاه, از شیکاگو که ربوده شده بود در سال 1955 در می سی سی پی و بدهی های خود ریخته و در یک رودخانه پس از او به دروغ متهم به سوت زدن در یک زن. سفید منصفه تبرئه مردان سفید پوست متهم به قتل تا که شد 14. مرگ او کمک کرد تا سوخت جنبش حقوق مدنی و آورده احتمالی عبور از فدرال حقوق مدنی حمایت.

در طول روز جمعه در اعتراض نشان دهنده آنتونی جانسون گفت که او می بیند پژواک از تا و دیگران. Arbery “درگذشت زیرا او سیاه بود مثل بقیه از آنها انجام داد. بدون هیچ دلیل” جانسون گفت.

Arbery را واندا جونز کوپر گفت: او فکر می کند او پسر سابق دبیرستان بازیکن فوتبال دویدن برای ورزش قبل از او کشته شد.

گرگوری و تراویس McMichael گفت: پلیس به آنها مشکوک Arbery شد همان مرد ثبت شده توسط یک دوربین امنیتی در ارتکاب شکستن. زمانی که آنها را دیدم Arbery در حال اجرا در یک بعد از ظهر یکشنبه در McMichaels برداشت اسلحه رو به یک وانت و دنبال او.

فیلم نشان می دهد یک دونده دست و پنجه نرم کردن با یک مرد مسلح به یک تفنگ ساچمهای. عکس اخراج و دونده staggers و می افتد. گرجستان دفتر تحقیقات بیانیه ای گفت: McMichaels مواجه Arbery با دو سلاح گرم و تراویس McMichael به ضرب گلوله Arbery.

Arbery مرگ کشیده شده تیز واکنش و ابراز غم و اندوه در سراسر ایالات متحده Change.org طومار خواستار عدالت آمار بیش از 700 ، 000 امضا در روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام فیلم “بسیار نگران کننده” و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن گفته بود از دیدن Arbery “بدون محاکمه اعدام قبل از چشم ما.”

بازیکنان ائتلاف های نژادی و عدالت گروه از ورزشکاران حرفه ای با ارسال نامه ای جمعه به اف بی آی و دادستان درخواست تحقیقات فدرال به Arbery مرگ است.

“عدم وجود عدالت است که همیشه حاضر گفت:” مالکوم جنکینز ایمنی برای پرستاران نیواورلئان و بنیاد co-founder. “یکی دیگر از سیاه زندگی گرفته شده توسط یک گلوله و قتل موجه با ترس است.”

دیگران پیوست مطالبات از Arbery خانواده برای استعفا از اجرای قانون محلی مقامات. قبل از این مورد شد به ویژه دادستان تام داردن Glynn شهرستان دادستان منطقه Jackie Johnson و Ware County District وکیل جورج Barnhill recused خود را به دلیل اتصال به McMichaels. گرگوری McMichael شد یک محقق برای جانسون را قبل از بازنشستگی در سال گذشته و قبل از این که به عنوان یک افسر پلیس محلی.

جانسون و Barnhill “باید پاسخگو برای خود خودت dereliction وظیفه” گفت: Vanita Gupta, رئيس جمهور و مدیر عامل رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر و رئیس سابق وزارت دادگستری حقوق مدنی بخش در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما. او همچنین در بیانیه وزارت دادگستری به بررسی Arbery را به قتل تحت فدرال جنایات نفرت اساسنامه.

در حالی که تشبیه Arbery مرگ به مجازات ممکن است به نظر می رسد مانند یک apt مقایسه انجام این کار نیست کافی برای درک دلیل مرگ این مرد یک تراژدی گفت: برایان استیونسون, مدیر اجرایی, آلاباما مبتنی بر برابر عدالت ابتکار. سازمان اتحاد فهرست بیش از 4,400 نژادی ترور lynchings در ایالات متحده آمریکا است که در محل بازسازی و جنگ جهانی دوم است.

“اجرای قانون چیزی در مورد lynchings برای یک قرن” استیونسون گفت. “باید آن را یک اولویت ملی برای از بین بردن این نوع نژادی ترور به طوری که ما بیشتر نه کمتر که کسی مثل Ahmaud Arbery کشته شده است در این شیوه است.”

او افزود: “ملت ما همچنان به دست کم گرفتن درد مقعد اولین بار است که قرار داده شده در مردم و تروماتیک ما همچنان به تشدید زمانی که سیستم قضایی ما حاضر به پاسخگو عاملان خشونت های غیر ضروری اگر آنها سفید و استناد برخی از امنیت عمومی و دفاع است.”

عکسبرداری از Arbery نیز در مقایسه با سال 2012 مورد Trayvon مارتین غیر مسلح سیاه, فلوریدا, نوجوان کشته شده توسط دیده بان محله داوطلب.

تیرانداز جورج زیمرمن که سفید است و اسپانیایی مشکوک بدون شواهد که مارتین بود پوشش منطقه برای منازل به قصد سرقت. زیمرمن بود و نه متهم در ابتدا پس از این ادعا دفاع از خود تحت فلوریدا “ایستاده خود زمین” قانون فراهم می کند که ایمنی برای افرادی که استفاده از نیروی کشنده از ترس برای زندگی خود را.

فیلیپ Agnew یک سازمان با حرکت به صورت سیاه و سفید زندگی می کند گفت: vigilantism مربوط سیاه قربانیان شده است “رانده شده توسط نفرت و خشم و نسل جوان نژادی اضطراب است.”

“ما نیاز به مردم را از ترس به انجام چیزی شبیه به این به افراد دیگر” Agnew اضافه شده است. “و تا زمانی که ما انجام این کار این است که رفتن به ادامه اتفاق می افتد.”

___

موریسون گزارش از نیویورک و عضو آسوشیتد پرس’ نژاد و قومیت تیم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de