گیل پادشاه را می پذیرد Snoop Dogg عذرخواهی برای بیهوده گویی بیش از کوبه

Dogg

ریچارد Shotwell / تالار گفتگو / AP

در این Nov. 14, 2019, فایل, عکس, Snoop Dogg حضور 2019 AFI متحرک شب افتتاحیه اکران فیلم “ملکه و باریک” در لس آنجلس. CBS لنگر گیل پادشاه می گوید: او می پذیرد Snoop Dogg عذرخواهی برای بی حرمتی و تهدید تصویری که از او نوشته شده و پس از مصاحبه او با WNBA ستاره لیزا لسلی که خشم برخی از طرفداران این اواخر Kobe Bryant. پس از واکنش شدید در برابر نظرات او عذرخواهی چهار شنبه, فوریه. 12, سال 2020 است.

نیویورک — گیل پادشاه می گوید: او می پذیرد Snoop Dogg عذرخواهی و CBS لنگر می گوید: او متاسفم که مصاحبه او در هفته گذشته اضافه شده به درد مردم عزادار بیش از کوبه برایانت مرگ است.

رپ تا به حال نوشته شده از یک بی حرمتی و تهدید تصویری کارگردانی به سوی پادشاه هفته گذشته زیر مصاحبه او با WNBA ستاره لیزا لسلی. او دیوانه شاه خواسته بود لسلی در پی برایانت مرگ در سقوط یک هلیکوپتر که آیا یک سال 2003 به اتهام سوء استفاده جنسی آسیب دیده سابق لس آنجلس Laker میراث.

در حالی که دیگران به اشتراک گذاشته خشم خود را Snoop Dogg شد برای انتقاد از زشتی خود را از تهدید. او نوشته شده عذرخواهی در Instagram گفت: “زمانی که شما در اشتباه هستید, شما باید آن را حل کنند.”

“من قبول عذرخواهی و درک احساسات خام ناشی از این غم انگیز از دست دادن” پادشاه گفت: “در یک بیانیه به همراه فشار دهید.

او گفت: هرگز قصد خود را برای اضافه کردن به درد.

“به عنوان یک روزنامه نگار این است که گاهی اوقات به چالش کشیدن برای تعادل کار من با عواطف و احساسات در طول زمان دشوار است” پادشاه گفت:. “من همیشه نمی توانید آن را کامل اما من به طور مداوم در تلاش برای انجام آن با شفقت و صداقت است.”

در همین حال یکی دیگر از سابق لیکرز ستاره Kareem Abdul-Jabbar, نوشت یک ستون در هالیوود گزارشگر در روز پنج شنبه decrying از زبان توهین آمیز و تهدید به کارگردانی نسبت به پادشاه به عنوان یک پیام بد برای ارسال به جوان مردان سیاه و سفید.

“کوبه را قدردانی از حملات علیه گیل پادشاه زیرا او می دانست که آنها تداوم آب و هوای بی احترامی خواهد بود که از لحاظ جسمی و روحی و اجتماعی مضر نسبت به همه زنان از جمله همسر و دختر” Abdul-Jabbar نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر