گاوین Newsom veers خاموش ریل صحبت کردن در مورد کوروناویروس

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

در طول اولین هفته از مدیریت کالیفرنیا COVID-19 بحران رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom از سخنان و اقدامات را تحت cool-headed و اندازه گیری.

هفته گذشته او نوسان کردن ریل دلیلی باعث زنگ و سردرگمی به کالیفرنیا شد تنظیم به بزرگترین خطرات بهداشت عمومی در بیش از یک قرن است. او هم مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به درک که اغراق امیز حرف از یک کمپین سیاسی است و نه قابل تحمل در مدیریت بحران است.

Newsom های دیدنی و جذاب ترین قدم اشتباه بود, در نامه ای به ناروا درخواست برای استفاده از یک نیروی دریایی بیمارستان کشتی صراحت اعلام کرد: “ما پروژه که حدود 56 درصد از جمعیت ما — 25.5 میلیون نفر — را با آلوده این ویروس بیش از هشت هفته دوره است.”

بلافاصله رسانه های خبری در کالیفرنیا و در سراسر جهان تقویت شده است که تعداد زیادی و آن ترس bejesus از هر کسی که آن را شنیده است. گشته خواست توضیح Newsom را سخنگویان اذعان کرد که تعداد خام برآورد تعدیل نشده برای تلاش برای کند کردن گسترش عفونت — حیاتی زمینه است که این نامه را شامل نمی شود.

بسیار به سرعت Newsom خود را به نظر می رسد قبل از اینکه دوربین به اعلام یک ایالت که کالیفرنیا “پناهگاه در محل” و اضافه کردن هشدارهای که حرف خود را بشدت فاقد.

“اعداد ما را امروز فرض کنیم ما فقط همراه برای سوار شدن ما نیست,” او گفت: “ما می خواهیم به دستکاری این تعداد پایین این چیزی است که منظور این است همه چیز در مورد,” او گفت:.”

او به طور همزمان ضمنی توجیهی برای نامه خود به مغلوب ساختن پیشی جستن. “اگر ما به انتقاد و در این لحظه ما اجازه انتقاد و برای گرفتن این لحظه را جدی بگیرید,” او گفت:. “اجازه بدهید ما انتقاد برای رفتن نیروی کامل و ملاقات با ویروس است.”

Newsom دوم تلو تلو خوردن درگیر اقامت در خانه سفارش خود را. این نه ویژگی های سند اما Newsom را کلامی توضیح مفاد آن نیست همیشه comport با چه سند است. علاوه بر آن در لیست معاف “ضروری” فعالیت های برداشته شد از فدرال سند مربوط به جنگ به جای اینکه متناسب با کالیفرنیا و این بحران است.

آن را به سمت چپ کالیفرنیا اشتباه در مورد آنچه آنها می تواند و نمی تواند انجام دهد صاحبان کسب و کار اشتباه در مورد اینکه آیا آنها باید عمل یا باید تعطیل و اخراج کارگران خود را, و دولت های محلی نامشخص است که آیا خود سفارشات بودند جایگزین Newsom را اعلام.

در نهایت وجود دارد موضوع قانون رزمی — یا نه.

در اوایل این هفته در حالی اعلام کرد که او ممکن است استفاده از سربازان گارد ملی برای مبارزه با گسترش coronavirus Newsom خواسته شده بود در مورد تحمیل حکومت نظامی برای به اجرا درآوردن جلو گیری سفارشات.

Newsom پاسخ داد که حکومت نظامی می تواند مورد استفاده قرار گیرد “اگر ما احساس ضرورت” و اضافه کرد “من نمی خواهم برای رسیدن به نقطه که جنجال آفرینی, اما ما در حال پوسته پوسته شدن همه ملاحظات ما.”

چند روز بعد وقتی که برای فعال کردن گارد رسانه های اجتماعی روشن با حدس و گمان که فرماندار بود در مورد اعلام حکومت نظامی قانع کننده مقامات دولت به موضوع انکار.

“ما نمی خواهیم این را به عنوان ترسناک برای مردم” برایان فرگوسن سخنگوی دفتر فرماندار از خدمات اورژانس گفت. “این یک ماموریت های انسان دوستانه برای حمایت از سلامت و ایمنی است.”

هر یک از این شرایط می توانست اجتناب شده بود Newsom انتخاب کلمات بیشتر دقت کنید. او باید خود را صادر 56 درصد عفونت رای طرح بدون متن او بعد از ارائه خود را دولت مشخص تر شده اند باید درباره آنچه اقامت در خانه سفارش شده و او باید حتی ذکر رزمی قانون به عنوان احتمالی مگر اینکه او در نظر گرفته شده برای آن استفاده کنید.

ویروس خود را ترساند و دچار سردرگمی مردم است. فرماندار کار این است که به اطمینان ترکیبات خود و متقاعد کردن آنها را با دقت به انجام آنچه لازم است بدون اضافه کردن به ترس و اضطراب است.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>