Gary Shteyngart خواهد شد حضور چهار سکوت خواندن حزب

The famous novelist, satirist, and memoirist will be the *special guest* at this weeks Silent Reading Party.

این رمان نویس طنز و memoirist خواهد بود *مهمان ویژه* * * * در این هفته سکوت خواندن ، عکس توسط کریستوفر Frizzelle

اخبار هیجان انگیز!!

پرفروشترین رمان نویس Gary Shteyngart خواهد بود *مهمان ویژه* * * * در سکوت خواندن حزب در جولای 8. در سنت خواندن حزب مهمانان ویژه او نمی خواهد یک چیز لعنتی به جز نشستن وجود دارد و خواندن در سکوت به خود را درست مثل شما در حالی که پل Matthew Moore نقش پیانو.

بلیط های در اینجا.

گذشته مهمانان ویژه در خواندن حزب شامل فیلمساز Lynn Shelton کاریکاتوریست الن فورنی این طراح رقص زو Scofield و فیلسوف چارلز Mudede. حدود یک دهه پیش ما تا به حال مهمانان ویژه در خواندن حزب یک بار در ماه.

اما نادر به خارج از شهر مهمان مانند Shetyngart که در نیویورک زندگی می کند.

در حالی که من از طرفداران بزرگ از Shteyngart طنز رمان—به خصوص خود را برای اولین بار یکی از روسیه Debutante کتابو ترین های اخیر یکی از دریاچه موفقیت, طول می کشد که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات—من کتاب های مورد علاقه خود را ممکن است خود خاطرات کوچک شکست. در آن طول می کشد نام خود را از نام مستعار نویسنده را اعمال می شود به زمانی که او جوان و به او گفت که او می خواست برای نوشتن کتاب برای زندگی.

بدیهی است او که نام مستعار قبل از تبدیل شدن به یک جشن و پرفروشترین رمان نویس نوشتن یک استاد در دانشگاه کلمبیا و یکی از نیویورکر‘s 40 بهترین نویسندگان زیر سن 40 (به نام در سال 2010).

Shteyngart داده خوانش در کتاب فروشی ها و سالن در سراسر جهان, اما به ندرت با او دیده شده است مسالمت آمیز خواندن در حفظ حریم خصوصی از خانه خود را در هر خواندن صندلی او را دوست دارد—که چیزی است که شما ببینید اگر شما لحن در روز چهارشنبه.

“این گوشی خیلی هیجان انگیز است!” Gary در توییتر نوشت چند روز پیش. “”آیا شما پیوستن به من در خواندن سکوت?”

او در ادامه به هشدار می دهند که ممکن است شما را پریشان نزد او به خواندن: “من اغلب اغراق آمیز حرکات در حالی که خواندن مانند سیلی پیشانی من و mouthing ‘Mon Dieu!'”

پشتیبانی غریبه

خواندن حزب بلیط در دسترس هستند در مقیاس کشویی از 5 دلار به $20. بیشتر به شما پرداخت بیشتر است که می رود به نوازنده پل و به حمایت از غریبه‘s وجود ادامه. اگر شما ترجیح می دهند به کمک مالی به غریبه بدون گرفتن زنده پیانو, موسیقی شما می توانید انجام دهید که بیش از حد! (چه کمک های مالی به سمت حمایت از? تمام این. )

دریافت بلیط خود را در اینجا برای روز شنبه و به دوستان خود بگویید.

پس از آن شما همیشه قادر خواهد بود به می گویند که شما بوده ام به یک حزب با Gary Shteyngart.

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de