Gardena, دختران, فوتبال, شکست, خورشید, دره آهنربا به پیروزی در آن برای اولین بار L. A. شهرستان عنوان بخش

LAKE BALBOA — پنجم-کشت Gardena فوتبال دختران تیم امیدوار بودم به مدرسه تاریخچه صبح روز شنبه در CIF L. A. شهرستان بخش تقسیم V بازی مسابقات قهرمانی برابر دوم-کشت Sun Valley آهنربا.

پلنگ (12-5-1) در بر داشت خود را در یک موقعیت غیر معمول در اوایل به آنها داد تا خود را برای اولین بار حذفی هدف در دقیقه 31 بازی به عنوان Sun Valley آهنربا Saralee Gamero ضرب و شتم دانشجوی سال اول دروازه بان Melani راموس. اما پلنگ به ثمر رساند دو گل 3-1 برنده به ادعای خود برای اولین بار در شهرستان بخش فوتبال دختران عنوان شده است.

پس از اجازه می دهد اوایل هدف Gardena تبدیل شده تا آن شدت و آن را پرداخت کردن.

Junior مدافع Andrea ریس ضرب و شتم Sun Valley آهنربا دروازه بان سینتیا Femat با انفجار یک گلوله به گوشه سمت راست دروازه به کراوات نتیجه 1-1 ثانیه قبل از حاصل کار دو تیم.

نمره باقی مانده گره خورده است تا 55 دقیقه زمانی که Gardena ارشد میشل Serao برداشته و یک ضربه سر از Femat به Panthers 2-1 سرب با 25 دقیقه به بازی.

“این بود که واقعا هدف مهم به دلیل آن برداشته اعتماد به نفس ما پس از ما افتاده بود ، ما شروع به فکر می کنم مانند شاید این بود که برای ما اتفاق نمی افتد” Serao گفت. “زمانی که من به ثمر رساند که متهور هدف آن بود چرا که تا آن زمان ما به نوعی از آن و بسیار عصبی چون ما گره خورده است.

“من خیلی خوشحال شد. این احساس واقعا خوب در نهایت برای رسیدن به یک مزیت است. آن را احساس می کند واقعا شگفت انگیز را به نفع خود قهرمانی. ما کار کرده اند بسیار سخت برای آن و به عنوان یکی از اولین را به نفع خود عالی است.”

Sun Valley آهنربا (14-3-1) تا به حال برخی از شانس زیادی برای کراوات نمره اما هر بار که راموس آمد تا با صرفه جویی برای حفظ یک هدف استفاده.

در اواخر بازی و پس از پیشگامان’ به ثمر رساند شانس گردنا رو برک آوت و تاریخ هازل Ulloa در زمان استفاده و ضرب و شتم Femat با یک شات که پشت نت در 78 دقیقه به پرچ عنوان.

“پس از آنها به ثمر رساند که اولین گل من هنوز هم اعتقاد بر این است که ما می تواند انجام این کار است. به ثمر رساند که هدف درست قبل از اینکه حاصل کار دو تیم قطعا ما به ارمغان آورد تا” راموس گفت. “ما جلو رفتم من قادر به استراحت کمی. سپس هنگامی که Hazell به ثمر رساند که هدف. گفتم ” بله, ما در حال رفتن را به نفع خود. این واقعا سرد برای اولین بار از آنهایی که (در گردنا) به برنده مسابقات قهرمانی در فوتبال است.”

Gardena واجد شرایط برای جنوب کالیفرنیا Regionals که هفته آینده آغاز می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im