باغ از پیروزی های کوچک: شما می توانید رشد سیب زمینی در سیاتل ترافیک محافل

The City of Seattle heartily encourages you to garden in public spaces on Seattle streets—so long as you apply for a free and easy permit.

شما در حال “صمیمانه” را تشویق به “باغ در فضاهای عمومی در خیابان های سیاتل”—تا زمانی که شما درخواست برای رایگان و آسان اجازه. تعقیب می سوزد

بیش از آخر هفته یک خواننده نگاه از پنجره به بیرون خود را از پنجم-طبقه کاپیتول هیل آپارتمان و متوجه چیزی غیر معمول است. علف های هرز اشغال دایره ترافیک در خیابان در زیر او قبلا چپ خود را وسیع برنامه بودند که yanked با تعیین همسایه.

آن یک روز آفتابی است. و به عنوان وجین پیشرفت یک سوال به وجود آمد: بود همسایه فقط تلاش برای حفظ خود را مستند تعادل با انجام یک خیابان کوچک در سطح اهداف ، و یا یک پیروزی کوچک باغ در آثار امیدوار کننده به نوبه خود این زیر استفاده پچ شهرستان زمین به کوچک گره از بحران مواد غذایی تولید ؟

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

این بود که نه کاملا خیالی سوال.

مواد غذایی بانک ها در واشنگتن در حال اجرا هستند کم همه گیر می اندازد بیشتر آمریکایی ها به اورژانس اقتصادی و ایالات متحده دارای یک تاریخ طبقه از کشورهای همسایه با استفاده از هر تکه خاک—”پشت بام فرار از آتش خالی زیادی حیاط”—برای کمک به تغذیه خود و دیگران در طول زمان ملی پریشانی.

اما این سوال که آیا یک پیروزی کوچک باغ ممکن است در این نسخهها کار در داخل یک ملول کاپیتول هیل دایره ترافیک led بلافاصله به بزرگتر پرسش: آیا شهر سیاتل اجازه چنین چیزی ؟ می تواند در باغ سبزی بود کاشته شده در هر دایره ترافیک در شهر مورد نظر? آیا ما حتی می دانیم که چگونه بسیاری از ترافیک محافل این شهرستان ،

بله و بله!

Many of Seattles traffic circles are already well-tended by neighbors. The city says they can also be used for growing food.

بسیاری از سیاتل ترافیک محافل در حال حاضر به خوبی تمایل همسایگان. این شهر می گوید: از آن خوشحال خواهد بود اگر آنها استفاده می شود برای رشد مواد غذایی است. ES

در زمانی که دولت فدرال در تلاش برای مدیریت و پیگیری تجهیزات اضطراری انبارهای معلوم است که ما دولت های محلی در اینجا در سیاتل حفظ شده است بسیار نزدیک پیگیری آن دایره ترافیک ذخایر.

یک شهر پایگاه داده را نشان می دهد بیش از 1 ، 000 سیاتل ترافیک محافل همراه با چند ترافیک-آرام سلیمان که اشکال به عنوان “بیضی” و “دیگر”.

تقریبا همه آنها از ویژگی های “محوطه سازی” که به معنی وجود دارد و خاک یک فرصت برای ایجاد (و یا بهبود) از دایره زندگی گیاه.

“نگهداری از محوطه سازی به عهده جامعه” با توجه به شهر سیاست و قبل از ورود COVID-19 سیاتل بود اظهار داشت هدف افزایش استفاده از چنین فضاهایی برای “تولید مواد غذایی و باغبانی.”

“ما صمیمانه از مردم را تشویق به درخواست یک مجوز برای باغ در فضاهای عمومی در خیابان های سیاتل گفت:” اتان Bergerson سخنگوی سیاتل بخش حمل و نقل است.

به تاریخ سیاتل به نظر می رسد که عمدتا متمرکز بر این تشویق نسبت به “کاشت نوار”—کسانی که از خطوط کوچک از زمین های زراعی اغلب پوشیده از چمن است که دروغ در بین پیاده رو و سواره رو.

اما ترافیک محافل نیز “بخشی از حقوق عمومی-از-راه” Bergerson گفت و در نتیجه واجد شرایط برای همان باغبانی استفاده می کند.

رایگان اجازه فرایند انجام می شود بیش از e-mail و معمولا طول می کشد حدود پنج روز است.

اگر شما عمل کرده و در این هفته که می تواند شما را در سمت راست برنامه برای به موقع کاشت ترافیک محلی شما دایره با چغندر و هویج, کنگر فرنگی, تربچه, شلغم و تره فرنگی و کاهو و سیب زمینی و بالا رفتن نخود و بیشتر با توجه به کمی فرسوده کپی از سیاتل کشت را در دریایی شمال, باغ, راهنمای.

Available online and through many local bookstores.

در دسترس آنلاین و از طریق بسیاری از کتاب محلی و باغ. ES

خوشحال برداشت خواهد البته نیاز به برخی از اختصاصی رسیدگی از ترافیک خود را از دایره باغ از جمله آبیاری منظم. اما از آنجا که خود را میانه-of-the-خیابان مکان های بسیاری از این محافل دریافت بیشتر نور خورشید بسیاری از خانه باغ است که تبدیل به تاریک توسط سایه از ساختارهای مجاور از طریق این دوره از هر روز.

وقتی که می آید ممکن است در اطراف شما می تواند گیاه قطب لوبیا و گوجه فرنگی. با سقوط تولید می تواند با توجه به بانک های مواد غذایی و یا اگر شما برداشت خودتان مورد استفاده برای هر تعداد از خورش و سالاد.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

انتخاب سیب زمینی و لوبیا و کاهو و گوجه فرنگی بازی شیر یا خط در یک قوطی تن ماهی و چند تخم مرغ آب پز سخت و شما حتی باید گیری کمی فانتزی nicoise.

یک دایره ترافیک نمی خوراک یک شهر یا حتی یک محله و تاریخ نشان می دهد که رشد شهری مواد غذایی کار سخت است.

اما یک هزار و مواد غذایی-تولید ترافیک محافل در شهر سیاتل ؟ که قطعا چیزی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de