Garcetti نمی خواهد حمایت Black Lives Matter فشار پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس لس آنجلس

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti روز چهارشنبه گفت که او را پشتیبانی نمی کند یک پیشنهاد حمایت Black Lives Matter لس آنجلس و گروه های دیگر که پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس تا کنون بیش از 100 میلیون دلار به 150 میلیون دلار کاهش در حال حاضر با حمایت برخی از رهبران شهر.

صدها نفر از مردم آب گرفتگی شورای شهر جلسات در هفته های اخیر خواستار رهبران شهر را به یک پیشنهاد صورتحساب “مردم بودجه لا” که خواستار کاهش هزینه های اداره پلیس لس آنجلس به 5.7 درصد از شهردار بودجه پیشنهادی برای سال آینده.

Garcetti حمایت کرده است پیشنهاد برخی از اعضای شورای شهر خواستار کاهش از $100 میلیون به 150 میلیون دلار به پیشنهاد پلیس لس آنجلس بودجه که اساسا انجام دور با 120 میلیون دلار افزایش در هزینه های خود را در زمان برنامه ریزی.

در ضمن Garcetti شده است در جلسه با برخی از گروه های اجتماعی که پیشنهاد برش اداره پلیس لس آنجلس حداقل 250 میلیون دلار است اما این ائتلاف شامل نمی شود و گروه Black Lives Matter لس آنجلس.

نمایندگان Black Live ماده لس آنجلس یکی از اصلی ترین سازمان دهندگان این تظاهرات که همچنان در اطراف شهر بسیج در اطراف یک تماس برای defunding یا لغو پلیس لس آنجلس. و تظاهر کنندگان دیده می شود در طول این تظاهرات حمل و نشانه هایی که از اداره پلیس به defunded.

“من را پشتیبانی نمی کند که” Garcetti گفت: از مردم بودجه لا پیشنهاد و طرح تقریبا به طور کامل دل و روده این پلیس لس آنجلس بودجه.

او اضافه کرد که او “خوشحالم که این دیدگاه وجود دارد که مردم باید توانایی برای قرار دادن که رو به جلو است.”

اداره پلیس بودجه باعث می شود تا 54 درصد از محدودیت درآمد در این طرح شکل گرفته از شهردار بودجه پیشنهاد شده است که در گردش توسط مردم بودجه لا کمپین اما Garcetti می گوید عادلانه نیست بازتابی از اداره پلیس به اشتراک گذاری از شهرستان هزینه می شود.

او می گوید: پلیس لس آنجلس بودجه در واقع باعث می شود تا حدود یک سوم از بودجه شهرستان است.

Garcetti جمعه او در حال گوش دادن به دیگران نیز که “نوشته شده” به او می گویند آنها نمی خواهند هیچ گونه قطع بودجه از پلیس لس آنجلس بودجه اگر چه آنها پشتیبانی “نژادی عدالت است.”

“آنچه با صدای بلند و روشن” گفت: “من فکر می کنم که من موافق با تقریبا هر کسی که نوشته شده به من و یا قرار دادن چیزی به جلو است که ما تحت سرمایه گذاری در این جوامع که بیشتر به ما نیاز دارند.”

حامیان defunding کمپین حمایت از تغییر هزینه از پلیس و اجرای قانون به برنامه با هدف ارائه کمک به کمبود مالی Angelenos بهبود شرایط بهداشتی و ارائه مسکن بیشتر مقرون به صرفه گزینه های.

آنها همچنین پیشنهاد قرار دادن 24 درصد از بودجه شهرستان به یک دسته به نام “reimagined امنیت جامعه” است که می تواند شامل مشاوره خانواده قربانیان غرامت, باند مداخله و بازیابی و برنامه های عدالت ترمیمی است که آیا هیچ عبارتند از درگیری با پلیس.

پس از خبری که مینیاپولیس شد برنامه ریزی برای بر هم زدن خود را به اداره پلیس دیگر شهرداران و مقامات دولتی اخیرا نیز بیرون آمدن در برابر آشکار defunding از اداره پلیس بودجه.

شهردار ساکرامنتو دارل استاینبرگ گفت CapRadio روز دوشنبه که او “می خواهم به فکر می کنم حتی در آن شرایط مورد انحلال اداره پلیس” اما او بیشتر علاقه مند به کاهش انواع 911 تماس ماموران نیاز خواهد بود برای پاسخ به.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de