Garcetti: هیچ برنامه ای برای قفل کردن لوس آنجلس در میان coronavirus بحران

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: “هیچ برنامه ای برای قفل کردن این شهر” از آنجا که از شیوع کروناویروس.

“ما از همه از شما برای قفل کردن زندگی خود را به عنوان آنجا که ممکن است” Garcetti گفت.

چندین منطقه خلیج شهرستانهای قرار داده شد در مستند در اوایل این هفته اما لس آنجلس نشده به نقطه ای که به آن نیاز دارد به طور کامل پناهگاه در محل Garcetti گفت.

“خبر خوب این است (اجتماعی فاصله است) کار” Garcetti گفت. “آنچه شما انجام می دهند مهم است. من می دانم آن را دشوار است برای کسب و کار, اما این است که صرفه جویی در زندگی. Angelenos واقعا پا تا به صفحه. ما شاهد آن هستیم احساس آن را و ما می دانیم اجتماعی فاصله موجب صرفه جویی در زندگی می کند.”

Garcetti گفت که او می خواهد مردم هنوز قادر به خارج شدن اما گفت: اگر مردم از خانه کار می کنند آنها باید.

Garcetti دوباره گفت: بهترین راه برای ضرب و شتم ویروس است که به کاهش میزان تماس مردم با یکدیگر است. افرادی که علائم نشان می دهد هنوز هم ممکن است وسایل نقلیه برای این ویروس با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری.

Garcetti همچنین اعلام روز شنبه دفتر کار خود قرار داده است 11 میلیون دلار در قبال هیچ هزینه وام برای کسب و کارهای کوچک است که آسیب دیده اند و coronavirus.

وام ها را برای اجاره کمک و حقوق و دستمزد و می تواند کمک به عنوان بسیاری از 2000 کسب و کار Garcetti گفت. اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه و کمک در خرید و فروش با رکود اقتصادی موجود در lamayor.com/loan.

Garcetti ابراز تاسف بیش از هزینه های کسب و کار تا به حال برای تحمل و قدرت در طول شیوع بیماری به ویژه رستوران ها شده است که محدود به ارائه خدمات تحویل و درایو-از طریق عملیات.

Garcetti گفت: او قرار داده شده است یک مهلت قانونی برای املاک تجاری اخراج بسیار شبیه به یک است که در نظر گرفته شده توسط شورای شهر برای مسکونی اجاره.

Garcetti گفت: او قصد دارد به صحبت می کنند و چهار شنبه در مورد تلاش برای به دست آوردن افراد بی خانمان پناه به طوری که آنها بیش از حد می تواند به اندازه کافی از خود شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>