Garcetti تماس در بهداشت عمومی کوهورت را به خانه هشدارهای برابر coronavirus گسترش

شهردار اریک Garcetti آورده و در برخی از نسخه پشتیبان تهیه در روز پنج شنبه, آوریل 2 برای گسترش پیام خود را به Angelenos که همه آنها باید در نظر گرفتن سلامت و ایمنی به طور جدی به عنوان تعدادی از رمان coronavirus موارد و مرگ و میر در ادامه به سطح شیب دار بالا.

“آیا آن را از یک شهردار آن را از یک پزشک” Garcetti گفت: قبل از تبدیل مرکز صحنه به وزارت بهداشت مدیر دکتر باربارا فرر.

فرر خواست افرادی که بیمار هستند به خود منزوی کردن برای حداقل هفت روز, با حداقل سه روز تب و علائم-رایگان. که بدان معنی است که افرادی که بیمار هستند باید خود را کاملا جدا از دیگران — که به معنی نه آماده سازی وعده های غذایی و یا مراقبت از دیگران است.

در ضمن کسانی که در تماس با یک فرد سالم نیز باید در قرنطینه که بدان معنی است که آنها باید به بیرون رفتن به دریافت مواد غذایی و دارو اگر آنها می توانید مدیریت که فرر گفت.

فرر نیز با تاکید بر حفظ شش پا از فاصله فیزیکی بین افراد گفته است که “خودسرانه” شماره اما به طور متوسط از فاصله ای که قطرات سفر از یک فرد سیستم تنفسی است. او گفت: این مهم تر بود به عنوان داده های جدید پدید آمده در مورد شدت عفونی طبیعت COVID-19 با افراد بدون علامت نیز کمک به گسترش این بیماری است.

او همچنین از مردم خواست رزرو پزشکی-درجه N95 ماسک برای بهداشت و درمان کارگران و استفاده از خانه facemasks به جای.

“ما در این با هم و اگر همه ما انجام بخشی از ما این خواهد بود یک کمی آسان تر است.” “و اگر ما همه قادر به انجام بخشی از ما آن را فوق العاده مفاهیم در جامعه ما هم از نظر تعداد موارد ما را ببینید و متاسفانه افزایش تعداد افرادی که از دست دادن زندگی خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im