Garcetti اعلام دفتر بهبود روابط بین افسران پلیس لس آنجلس و جوامع محروم

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti روز دوشنبه اعلام کرد که او شروع جدید اداره پلیس اداره متمرکز بر ایجاد مشارکت بین افسران و جامعه است.

تقسیم کار و گسترش برنامه های موجود است که در آن افسران پلیس تعبیه شده در این شهر مسکن عمومی پروژه های که در آن کار می کنند به ایجاد روابط با ساکنان وجود دارد.

“هنگامی که ما افسران درک تجربه مردم آنها در خدمت آنها بیشتر موثر در انجام کار سخت آنها در زمان سوگند به” Garcetti گفت. “و هنگامی که Angelenos به خصوص در ما سیاه و لاتین در محله اعتماد افسران پلیس اختصاص داده شده به خدمت به آنها را احساس می کنند و آنها امن تر است.”

افسران خدمت پنج سال نانامی به بازی در چنین محله, او گفت:. دفتر رهبری خواهد شد توسط پلیس لس آنجلس کاپیتان Emada Tingirides که led های موجود در جامعه ایمنی برنامه های مشترک.

کانی برنج یک وکیل است که عمیقا درگیر در اصلاح پلیس لس آنجلس پیوست شهردار اریک Garcetti به اعلام دفتر گسترش و راه اندازی امنیت جامعه مشارکت برنامه های. (تصویر)

رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور که در پیوست Garcetti در طول یک جلسه دوشنبه گفت که در لس آنجلس و در سراسر کشور “پلیس می ایستد در یک مقطع بحرانی. ما می دانیم که روابط به خصوص در سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع باید بهبود یابد.”

کانی برنج یک وکیل است که مدت طولانی است که درگیر در تلاش برای اصلاح پلیس لس آنجلس گفت: امنیت جامعه مشارکت بود و نه به معنای به عنوان یک “مبارزه با جرم و جنایت ابزار است.”

“آن را به عنوان یک سیاست و استراتژی برای ایجاد اعتماد بین پلیس که متنفر توسط اعضای جامعه که با استفاده از آنها نفرت,” او گفت:.

این اطلاعیه آمد و به عنوان اعتراض و سیاه زندگی توجه فعالان را به نام این شهر به سمت بودجه از اداره پلیس و سرمایه گذاری دلار بیشتر به برنامه هایی که به نفع جوامع محروم از جمله تامین اجتماعی و خدمات درمانی.

فعالان را نیز تحت فشار قرار دادند در برابر تلاش ها برای گسترش و یا به نفع امنیت جامعه مشارکت برنامه از جمله $500,000 در کمک های مالی به کارگردانی برنامه های موجود از پلیس لس آنجلس پایه و اساس است.

از جمله گروه های مخالف تلاش ها برای سرمایه گذاری کمک های مالی بیشتر به جامعه ایمنی برنامه های مشارکتی با اشاره به تضاد منافع ایجاد شده توسط افسران پليس اولیه موظف به اجرای قوانین. اما این برنامه مدت دریافت ستایش از رهبران شهر که می گویند روابط بهتر می تواند و باید ساخته شده بین افسران و جوامع محروم.

“من برای یک, می گویند این تنها راهی است که من دیده ام در یک روش سیستماتیک که در آن شما می توانید پلیس در جوامع مانند جنوب لس آنجلس که در آن جامعه احساس می کند مانند یک اداره پلیس کار می کند از جانب خود” عضو شورای Marqueece هریس-داوسون گفت.

این برنامه که به مدت طولانی وجود داشته است در مسکن عمومی سایت های مانند نیکرسون باغ و اردن فراز اخیرا گسترش یافته به سان فرناندو باغ در Pacoima.

عضو شورای جو Buscaino یک افسر سابق پلیس گفت که او دیده است این برنامه تبدیل وات جامعه بهتر است.

“همه ما باید متعهد به چیزی کمتر از یک تحول کامل از پلیس لس آنجلس به یک گروه از سرپرستان نه رزمندگان,” او گفت:.

“بله, ما نیاز به سرمایه گذاری بیشتر در بخش جلویی با بودجه برای آموزش و پرورش و یا بهداشت روانی و مسکن,” او اضافه شده است. “اما آن را به همان اندازه درست است که ما نیاز به سرمایه گذاری نه محروم کلیدی در پلیس منابع مانند امنیت جامعه مشارکت.”

Tingirides نیز طی سخنانی در این جلسه گفت که هدف این است که برای انتقال مالکیت از برنامه های در ایجاد امنیت جامعه مشارکت بیش به جامعه است. او گفت: این تلاشی بود برای جبران.

“یکی از اجزای مهم این برنامه این است که بخشش درک ما از تاریخ و آنچه که رخ داده است در گذشته” او گفت:. “و ترس می گویند:” من متاسفم و یا ما آن را تشخیص و به کار با هم برای تغییر آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر