Garcetti اعلام 2020 رایگان تهیه مالیاتی کمک

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

شهردار اریک Garcetti اندازی رایگان مالیات دبستان L. A. 2020 ابتکار به ارائه کار خانواده های رایگان خدمات مالیاتی و کمک به آنها ادعا می کنند دولت و اعتبار مالیاتی فدرال.

“صدها نفر از هزاران نفر از کم درآمد خانواده های محلی در حال خروج صدها میلیون دلار در جدول با بلامعارض اعتبار مالیاتی” Garcetti گفت. “رایگان مالیات دبستان L. A. است که به منظور تبدیل مارس 15 از یک منبع ترس برای کار Angelenos به نخست فرصت برای همه ما به انجام برسانند ما وظیفه مدنی و دسترسی به بازپرداخت و منابع است که می تواند کمک به ایجاد مهد کودک و مسکن و بهداشت و درمان و مواد غذایی را بیشتر مقرون به صرفه است.”

قرار دارد در هر یک از شهرستان را 16 FamilySource مراکز و دیگر داوطلب مالیات بر درآمد کمک سایت های سراسر county, رایگان مالیات دبستان L. A. متصل کارشناسان و IRS-گواهی داوطلبان به افراد و خانواده های ساخت کمتر از $55,000 یک سال برای کمک به آنها فایل فدرال مالیات بر درآمد به دست آورده اعتباری و CalEITC.

خانواده ها ممکن است واجد شرایط برای دریافت تا $9,500 پشت این سال, اما تنها اگر آنها ادعا می کنند از مزایای.

در این سال انتخاباتی نیز از ویژگی های ساختمان قوی تر L. A. ابتکار که اتصال Angelenos به اثبات ضد فقر ابزار و برنامه های مانند زندان و جدید کودک اعتبار مالیاتی.

یک لیست از ویتا سایت ها و CalFresh ثبت نام را می توان در یافت freetaxprepla.unitedwayla.org/en/find-help/.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im