بازی ممکن است اما لاس وگاس دبستان ورزشکاران هنوز هم با قرار دادن در کار

Athletes still practicing

کمک

جید توماس, چپ , یک صدمین سالگرد ارشد بالا خواهد شد که بازی بسکتبال در UNLV و او برادر کوچکتر شین تمرین دریبل دریل خارج از خانه خود را. این دو در میان یک لژیون از محلی دبستان ورزشکاران هستند که در ادامه به با سنگ تیز کردن مهارت های خود را و ماندن در شکل در طول corornavirus بیماری همه گیر.

در گاراژ ساندویچ بین خانواده و برخی از جعبه ذخیره سازی توماس خواهر و برادر در حال کار بر روی بازی بسکتبال.

جید توماس, یک صدمین سالگرد ارشد بالا خواهد شد که بازی بسکتبال در UNLV و او برادر کوچکتر شین کار کرده اند تا عرق در این بعد از ظهر انجام یک دریبل-و-عبور معمول است. زودتر آنها به اتمام بود 2 مایل را اجرا کنید.

در هر صورت عادی بهار آخر هفته عمل خواهد بود انجام شده با تیم باشگاهی داخل مطبوع ، اما با فضای دادگاه و ورزشگاه توقیف بیش از بیشتر از گذشته شش ماه از coronavirus نگرانی این ناقص تنظیمات را انجام دهید به خصوص اگر آن را به معنی کمک به محدود کردن گسترش ویروس.

آن را ساده و طرز فکر: اگر شما می خواهید به رقابت هیچ مانعی را در راه ایستاده است.

بازی در سطوح مختلف در سراسر جهان شده اند متوقف شد به دلیل ویروس اما خواهر و برادر و محلی دیگر ورزشکاران ثابت کرده اند که ورزش در برخی از فرم ها یک ثابت است.

بازی ها قابل رویت ترین و با ارزش هستند زیرا که در آن یک برنده تعیین می شود اما این مهم است به یاد داشته باشید که ورزش بیش از 32 دقیقه بسکتبال یا هفت نوبت بیس بال — آن را یک سال زندگی بدون در نظر گرفتن بازی.

این طراوت را برای دیدن بسیاری از رسانه های اجتماعی پست از لاس وگاس ورزشکاران مستند آموزشی خود را از در حال اجرا در اطراف محله به ابتلا به پرتاب توپ فوتبال توسط پدر در حیاط خلوت و بی پایان زندگی در اتاق جلسات تمرین.

یکی لاس وگاس آمادگی تیم فوتبال مجازی انجام تمرین آخر هفته گذشته با بسیاری از بازیکنان ارسال این آموزش بر روی رسانه های اجتماعی. در پس زمینه شما می توانید ببینید یا یک خواهر و برادر جوان اسباب بازی. اما مهم تر شما را دیدم یک تیم در یک تلاش یکپارچه با هم کار کنید بهتر است.

بله ورزشی متوقف شد, اما آنها به مراتب از متوقف کرده است. از طریق گرفتن یک بیماری همه گیر است که قطعا آسان تر زمانی که آن را انجام می دهند با دوست game-فکر هم تیمی.

دبیرستان دو و میدانی تنها بازگشت هنگامی که مدارس نیز بازگشت به فرد در یادگیری است. این بدان معناست که بازی های فوتبال تحت دوشنبه شب چراغ یک مراسم از تصویب برای دانش آموزان شروع و در اواخر ماه اوت می تواند اجرا به همان نتیجه به تازگی لغو بهار, ورزش فصل است.

بیس بال و سافتبال (persian) پیگیری و بهار دیگر ورزش تا به حال یک فصل از حدود سه هفته. وجود دارد هیچ برگشتی هیچ قهرمانی بدون سالمندان شدن به بخشی از نمایش با شکوه از نهایی بازی اصلی.

“قلب ما شکسته و به صورت ناگهانی پایان دادن به ورزش دبیرستان مشاغل از همه از سالمندان ما در سراسر کشور خواهد بود که تا پایان سال آخر خود را از مسابقه گفت:” بارت Thompson, مدیر اجرایی, نوادا, Interscholastic فعالیت های تشکل, در بیانیه ای.

بر خلاف NCAA است که اجازه می دهد دانشگاهی سالمندان از بهار ورزش اضافی فصل از واجد شرایط بودن در اکثر موارد یک دبستان ورزشکار نمی تواند به عنوان خوش شانس. دبیرستان ورزش های سریع چهار سال و پنجره — چیزی بزرگ از دست دادن بازی به دلیل coronavirus.

ارتباط مارس 23 راه اندازی یک کمپین رسانه های اجتماعی, #WeWillPlayAgain.

“درس های آموخته شده را از طریق دبیرستان ورزش هایی مانند کار تیمی و پشتکار غلبه بر سختی قربانی به خوبی از این تیم و…. هستند که به طور جدی مورد آزمایش در دنیای واقعی به جای جهان کنترل رقابت” تامپسون گفت.

چگونه در مورد این hashtag — #StillPlaying?

صرف نظر از زمانی که شیوه ها و بازی ها بازگشت ورزشکاران نیست کاهش در های اجتماعی خود را-فاصله مورد تایید آموزش. آنها هنوز هم پیدا کردن راه های جدید برای لذت بردن از بهترین ورزش است.

برخی از لاس وگاس-منطقه فوتبال دبیرستان برنامه های در حال انجام در بهار شیوه های بیش ویدئو کنفرانس نصب راهکار و تحلیل فیلم از پتانسیل مخالفان به طوری که بازیکن می تواند به آمار زمین در حال اجرا زمانی که آنها بازگشت به دانشگاه آموزش است. برخی از تیم ها داده اند بازیکنان یک لیست روزانه دریل به انجام. برخی از بازیکنان در حال پیدا کردن مته خود را در یوتیوب.

این نشان می دهد که حتی ممکن است هیچ مربی هل دادن آنها را به بهتر و بدون وزن اتاق و یا زمینه برای آموزش در که ورزش هرگز متوقف شود. به زودی وجود خواهد داشت یکی دیگر از بازی به بازی و ورزشکاران که خلاق ترین و در ادامه به آموزش می تواند در یک مزیت است.

اگر هر چیزی, این ویروس مربوط به خاموش شدن ناگهانی را مشتعل نوظهور با شور و شوق ورزشکاران دبیرستان. آنها را به لذت بیشتر برای خرد کردن آماده سازی و گرامی در هر لحظه از رقابت. را بر باد sprints در پایان دو ساعت تمرین در دمای بیش از 100 درجه!

ری آبجو را می توان در 702-990-2662 و یا [email protected]. ری در توییتر در توییتر.com/raybrewer21

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de