Galchenyuk نمرات در ضربات پنالتی وحشی ضرب و شتم Canucks 4-3

VANCOUVER, British Columbia — Alex Galchenyuk گل تساوی هدف و در ضربات پنالتی برنده به عنوان مینه سوتا وحشی ضرب و شتم ونکوور کناکز 4-3 در شب چهارشنبه.

کوین Fiala و لوقا Kunin نیز به ثمر رساند در قوانین و مقررات برای مینه سوتا و تشک Zuccarello تا به حال دو کمک می کند. Devan Dubnyk متوقف 31 عکس.

J. T. Miller به ثمر رساند و دو بار در دوره سوم و جی کاراگاه اضافه شده یک هدف برای ونکوور. کوین هیوز ثبت دو کمک می کند. یعقوب Markstrom ساخته شده 25 موجب صرفه جویی در.

تنها نقطه نقل مکان کرد Canucks به یک کراوات با شعله کلگری برای دوم در اقیانوس آرام را بدست آورد.

وحشی منتقل شده به 1-1-0 پس دین Evason در زمان سر مربیگری وظایف از بروس Boudreau جمعه گذشته است. مینه سوتا است که پنج امتیاز از دومین وحشی-کارت نقطه در کنفرانس غرب.

وحشی را باز کرد به ثمر رساند 63 ثانیه به بازی زمانی که Fiala خود را جمع آوری 15 هدف از این سال در مینه سوتا را تنها به ضرب گلوله در اول 11 دقیقه.

Dubnyk مشغول بود در انتهای دیگر از یخ در اولین شروع خود را در چهار بازی. او فشرده میلر شات از یک جدایی بین لنت و رد آنتوان روسل در یک تلاش از حافظه به عنوان Canucks outshot وحشی 10-5 در اولین.

تساوی ونکوور نمره اولیه در مرحله دوم که هیوز رشته یک goalmouth از طریق تصویب به کاراگاه برای هدف دوم خود را از سال و برای اولین بار در 42 بازی.

وحشی به دست آورد سرب با 6:57 سمت چپ برای رفتن در مرحله دوم که یک Kunin تغییر مسیر trickled بین Markstrom پد و به خالص.

کناکز بیرون آمد و قوی برای شروع ، پس از میلر آمار پست در اوایل 2-در-1 او با پاداش کار خود را بالا 23rd, هدف از این فصل زمانی که او منحرف نقطه شات از تایلر Toffoli گذشته Dubnyk. Toffoli را کمک به او را نقطه به عنوان یک کانادایی پس از اینکه به دست آورد از لس آنجلس کینگز در یک تجارت در روز دوشنبه.

میلر قرار داده کناکز پیش رو بیش از سه دقیقه بعد با دومین شب یک انفجار از دایره سمت چپ بعد از یک تیز عبور از Troy Stecher.

Galchenyuk بسته بازی کمتر از پنج دقیقه به سمت چپ با اولین نقطه پس از داد و ستد به وحشی در فوریه. 10. او مدال دیگر یک شال خاموش ونکوور defenseman Troy Stecher و گذشته Markstrom.

Galchenyuk ضرب و شتم Markstrom برای برنده پس از بو Horvat رد شد از سوی دیگر در پایان پنجمین دور از ضربات.

یادداشت: سرعت-اسکیت مدال طلای کریستین Nesbitt بخشی از یک گروه از کانادا ورزشکاران از بازی های المپیک زمستانی 2010 در دست در راجرز آرنا برای کمک به بزرگداشت سالگرد 10 از ونکوور بازی. … بازیگر امیلیو استوز نیز در خانه. او در ونکوور فیلمبرداری جدید ‘اردک توانا’ تلویزیون سری. … تنر پیرسون سگ اما نام برنده Canucks مراسم تحلیف بالا سگ نژاد در دومین تنفس ضرب و شتم پنج سایر هم تیمی های’ سگ اصحاب.

بعدی

  • وحشی: در Edmonton Oilers در روز جمعه.
  • Canucks: میزبان بوستون برونز در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im