خشم استقبال سوم مبارزه با وایلدر با وجود قانع کننده پیروزی

Category: لاس واگاس No comments

Fury TKOs Wilder for WBC Title

اسحاق Brekken/AP

تایسون خشم انگلستان می زند دئوتای وایلدر در طول یک WBC سنگین وزن مسابقات قهرمانی بوکس شنبه, فوریه. 22, 2020, در لاس وگاس.

خشم ضربان وایلدر برای WBC عنوان

Tyson Fury, of England, arrives in the arena before a WBC heavyweight championship boxing match against Deontay Wilder, Saturday, Feb. 22, 2020, in Las Vegas. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

تایسون خشم می خواستم به نگه داشتن خود را در کنفرانس خبری کوتاه در اواخر شنبه شب در MGM بزرگ باغ آرنا پس از تخریب دئوتای وایلدر بنابراین او می تواند جت به خود “کولی پادشاه پارتی” در رفت و آمد مکرر در Sls. کمی او را می دانم که این جشن در حال حاضر آغاز شده است.

عرصه لابی شد جشن یک صحنه پس از خشم هفتم-TKO دور پیروزی بر وایلدر. صدها نفر از طرفداران لباس پوشیدن و در لباس رسمی و پیچیده شده در پرچم رقصید خواند ریخته نوشیدنی تبدیل شد و مماس با فکر آینده امکانات برای مورد علاقه خود را قهرمان بوکس که بهبود یافته به 30-0-1 و برنده WBC سنگین وزن قهرمانی.

“خشم در مقابل (آنتونی) جاشوا در ومبلی (ورزشگاه)” یک مرد با یک نیمه دکمههای پیراهن گفت: به یک تلویزیون دوربین. “آن اتفاق می افتد.”

Reveling در رویای حالات به طول انجامید در مورد ساعت قبل از خشم reemerged و صادر شده تا حدودی واقعیت جدی بررسی: او به احتمال زیاد رفتن به فرصت برای متحد کردن عمده کمربند سنگین وزن. خشم انتظار حریف بعدی خود را به یکی از همان او outclassed شنبه شب — وایلدر.

آن را از نظر فنی به وایلدر که دچار از دست دادن اولین کار خود را در دومین مبارزه با خشم پس از دو مبارزه برای تقسیم قرعه کشی در ماه دسامبر سال 2018 در لس آنجلس. هر دو وایلدر و خشم توافق به مسابقه برگشت بند از رفتن به دوشنبه شب مبارزه با دادن بازنده 30 روز به اعلام برنده که او می خواست برای انتخاب کردن به یکی دیگر از کشمکش است.

خشم نمی خواهد فشار وایلدر به عبور از این فرصت. در واقع او می خواهد او را به قبول آن است.

“من نیاز به زمان برای لذت بردن از این پیروزی” خشم گفت. “دئوتای خواهد شد نیاز به زمان برای بازیابی اما من تقریبا مطمئن هستم او را در مسابقه برگشت از آنجا که او یک دینامیت ضر…من تقریبا مطمئن هستم ما می خواهیم دوباره آن را انجام دهد.”

طبیعی پیگیری سوال خواهد بود “چرا؟” اولین مبارزه بین خشم و وایلدر عملا خواستار یک مسابقه برگشت داده شده و آن حکم بحث برانگیز اما وجود دارد هیچ چیز غیر قطعی در مورد روز مرحله نهایی مسابقات.

خشم ضرب و شتم وایلدر از لحظه ای که او با عجله به جلو در زنگ افتتاحیه, همانطور که او وعده داده شده او خواهد بود. توسری خور — خشم بسته به عنوان بالا به عنوان plus-140 (خطر $1 به پیروزی $1.40) در محلی قمار — به مورد علاقه با ترکیب اولیه تا فرود تمیز و راست راست در دور سوم به صورت مجزا.

وایلدر هرگز همان اتفاقی در اطراف حلقه و تبدیل شدن به تحت پوشش در خون خود که خشم در یک نقطه licked کردن گردن خود را در آنچه که مطمئن شوید که به مدت طولانی ویروسی حافظه از مبارزه. وجود گمانه زنی های زیادی که وایلدر به حال دچار در هم شکسته پرده صماخ اما سر مربی جی خوب گفت: جنگنده تنها “کاهش های کوچک” در گوش راست او و دهان.

خشم کاهش یافته است وایلدر دوباره با یک شوت از بدن در دور ششم و ادامه داد: teeing در هفتمین بد به اندازه کافی است که دومی را به گوشه ای پرتاب در حوله به تسلیم.

در مجموع خشم outlanded وایلدر 82-34 از جمله 58-18 در مشت قدرت با توجه به CompuBox.

“من غلبه زیادی به پیروزی در این چیزی که امشب” خشم گفت. “فکر کردم که اگر او نمی تواند ضرب و شتم من در 50 درصد هیچ راهی نبود که او قرار بود به ضرب و شتم من در حال حاضر.”

وایلدر منتقل شد به بیمارستان پس از مبارزه قبل از صحبت کردن اما خوب خطاب به رسانه های نمایندگی خود را با جالب وحی: این شد یک دستیار مربی که در حوله انداخت.

علامت Breland به اندازه کافی دیده بود بسیار به ترس از وایلدر که بلافاصله اعتراض به این تصمیم. خوب گفت که او در جنگنده خود را ،

“من فکر نمی کنم (Breland) باید” خوب گفت. “دئوتای است رفتن-از-در-خود-سپر نوع پسر و او به شما خواهد گفت راست بالا” آیا پرتاب حوله در…..شما همیشه در نظر بگیرید که دئوتای یک مهیب ضر به طوری که همیشه یک چیز دشوار است چرا که او همیشه آن ضربه بزرگ به نوبه خود چیزهایی در اطراف.”

زمانی که فشار برای کسب اطلاعات بیشتر, خوب, گفت: او به دستیاران او قدرت بیشتری نسبت به مربیان دیگر در بوکس پس از آن نبود فراتر از Breland را اجراء را به کنترل در لحظه.

“علامت گذاری گفت: چیزی در مورد پرتاب حوله و من به او گفتم” نمی توانم که “من فکر نمی کنم او باید انجام دهد و سپس به مبارزه رفت و کمی طولانی تر, و من تو را دیدم حوله رفتن” خوب گفت. “من به صحبت علامت گذاری نشده است اما من با او صحبت کنید و ببینید چه چیزی اتفاق افتاده است در خارج وجود دارد.”

یا نه حوله اختلاف است به اندازه کافی برای روشن کردن یک سوم مبارزه بین خشم و متحیر به یکی دیگر از فیلمهای برای بحث است اما به نظر نمی رسد به توجه به هر دو راه. برای یک ورزش است که اغلب وب سایت درهم از قضیه قهرمانی کمربند و مروج آینده بخش سنگین وزن در واقع به نظر می رسد بسیار ساده است برای یک بار.

اگر وایلدر می خواهد یک مسابقه برگشت با خشم او را به احتمال زیاد به آن را دریافت.

“او می تواند انتخاب کردن از یک سوم مبارزه در حال حاضر و دریافت خود را با هم و شاید انجام آن دوباره در سال آینده که در مورد تایسون خشم خود را حفظ خواهد کرد مشغول با دیگر مخالفان گفت:” باب Arum, بالا, رتبه, مدیر عامل و خشم را ترویج. “اگر دئوتای وایلدر می خواهد برای رفتن پیش با یک سوم مبارزه با, این چیزی است که قرارداد می گوید و ما افتخار قرارداد.”

مورد Keefer را می توان در 702-948-2790 و یا [email protected]. دنبال مورد در توییتر در توییتر.com/casekeefer.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>