متن کامل رژیم صهیونیستی است. Sisolak اضطراری بخشنامه آدرس

Nevada Gov. Sisolak

Facebook Live تصویر

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak امضا اضطراری, بخشنامه, برای بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و به دولت های محلی قدرت به اجرا درآوردن آن را از طریق جریمه مجوز revocations و در صورت لزوم اقدام پلیس جمعه, مارس 20 سال 2020 است.

لیبریا استیو Sisolak امروز اعلام کرد که او امضا اورژانس را به نیروی غیر ضروری کسب و کار به تبدیل خود را درخواست اولیه برای آنها به شاتر به یک نیاز. او گفت: در یک کنفرانس خبری به صورت آنلاین آن را سفارش می دهد دولت های محلی و اجرای قانون مالك کسب و کار در نظر گرفته شود غیر ضروری است که نقض سفارش خود را و باز باقی می ماند.

فرماندار سخنان زیر را می توان یافت.

خوب بعد از ظهر.

من اینجا ایستاده ام و قبل از اینکه شما امروز به دلیل این وضعیت توسعه ما باید تکامل با آن — ما باید درک گرانش واقعیت پیدا کنیم و خودمان را به عنوان ما نبرد ما نامرئی دشمن — COVID-19. این یک بیماری همه گیر نسبت ویرانگر و ما نیاز به پاسخ مناسب و قاطع اتخاذ کند.

در مارس 5, ما تا به حال ما اول presumptive مثبت مورد COVID-19. در مارس 17 وقتی من خواست کسب و کار به بستن درهای خود را, ما تا به حال 64 موارد است. امروز ما در حال حاضر سر به فلک کشید 109 موارد — ما مثبت رفته اند تا 70 درصد در سه روز — و یکی از خود ما Nevadans درگذشت. و از آنجا که این توسعه در دیگر کشورها و دولت ها قبل از ورود در نوادا ما نمی باید به حدس زدن در چه می آید بعدی: افزایش سریع موارد مثبت خود ادامه خواهد داد. شماره نمی کند و ما هنوز به ما apex.

و مانند کشورهای دیگر نداریم به اندازه کافی تست کیت به دانستن دامنه کامل. نتایج آزمون تنها یک تصویر کلی از چگونه بسیاری از آزمون ها به پایان رسید — آنها حساب نمی شود برای همه کسانی که به احتمال زیاد راه رفتن در اطراف با این ویروس که حتی نمی آن را می دانم چرا که آنها نشان دادن علائم نشده است.

و با وجود تماس های بی شماری و در حدود ساعت کار به فشار و حتی التماس دولت فدرال اضافی برای تست کیت و لوازم NV بخش های عمومی و سلامت رفتاری دریافت یک اخطار دیروز که همه نوادا درخواست به دولت فدرال در مورد درایو از طریق سواپ تست غلاف سواب کیت تست و آزمایش معرف کیت در یک نامعلوم پرونده بدون هیچ گونه برآورد یک جدول زمانی برای تحویل. این است که ما واقعیت تاسف نوادا. آن را به ما. در حالی که ما نگاه به دسترسی فدرال و دولت منابع من هم می دانم که زمانی که من را بیشتر تماس طی روزهای آینده برای پشتیبانی و منابع از شرکای اجتماعی شما شده است.

دولت بهداشت و مدیریت اضطراری تیم حرکت رو به جلو برای محافظت از بهداشت عمومی از طریق هر ابزار مناسب را در اختیار خود از جمله دسترسی به بازار باز است. من خدا را شکر برای سختکوش و درخشان پزشکان شاغل در نوادا سلامت پاسخ مشاوره پزشکی تیم که حمایت از این اقدامات است. در حالی که یک گلوله نقره ای این حرکت به ما کمک خواهد کرد یک تصویر بهتر از کلیت این بحران است. در بیشتر موارد ما می تواند به شناسایی بهتر است ما می توانیم آنها را درمان و صرفه جویی در زندگی می کند.

اگر تاریخ به ما آموخته است هر چیزی را که بار مانند این نیاز واقعی رهبری است. من ممکن است بهترین مکان سخنران و من قطعا نه به عنوان جلا به عنوان سیاستمداران ما را در فیلم اما در اینجا آنچه که من می تواند ارائه به همکار من Nevadans که ما در مقابله با این بحران:

من با شما صادق باشد. من به شما بگویم حقایق و ارائه اخبار خوب و بد — از آنجا که من فکر می کنم شما می توانید آن را اداره کند و آن را سزاوار است.

که مردم از این دولت باقی خواهد ماند و من ستاره شمال به عنوان ما حرکت در این قلمرو ناشناخته و چهره زحمت تصمیم گیری های دشوار که زندگی خود و زندگی خود را با اعضای خانواده و همسایگان — همیشه خواهد بود با ارزش تر از درک و اشتباه اقتصادی به دست آوردن ما می خواهم که با برش این انزوا دوره کوتاه و یا با انتظار “یک روز بیشتر” به جدی گرفتن. در انتظار یک روز بیشتر به شروع مصرف اقدام جدی برای کاهش این ویروس است که یک روز بیشتر از Nevadans گرفتن بیمار و در حال مرگ. و اگر کسی به شما می گوید در غیر این صورت آنها یا اشتباه و یا بی پروا نادرست است.

و در حالی که من خیلی افتخار می کنم از همه کسانی که قرار داده ایم خود را به دولت قبل از خود و متعهد به ماندن در خانه برای, نوادا, ما می دانیم که همه پله بالا است. و برای کسانی از شما که رسیده ام از نا امید است که کسب و کار خاص و یا رهبران در حال به خطر انداختن خود و خانواده های خود را بی پروا تصمیم من موافقت می کنم. و به عنوان ما موارد افزایش می دهد و ما وضعیت وخیم تر می شود با ساعت من ادامه خواهد داد برای به چالش سر در با اقدامات شدید تر از من قبلا پیش بینی شده به منظور محافظت از تمام Nevadans. من ملاقات این لحظه. و به عنوان من توضیح دهید که در یک لحظه من را با تهاجمی بودن و انتخاب های دشوار است.

اما در ابتدا, اجازه دهید من شروع به تخمگذاری وضعیت ما در صادقانه ترین راه ممکن است: این ویروس در حال رفتن به بدتر قبل از آن بهتر می شود. مانند بسیاری از کشورهای دیگر نوادا نظام سلامت را نمی خواهد بود قادر به تحمل افزایش بیش از حد در بیماران همه در یک بار بدون به سرعت در حال زور زدن منابع است. و بدون تهاجمی کاهش تلاش شیوع می تواند به نوبه خود به تمام عیار است که بحران را پایمال بیمارستان های ما قرار داده و ما کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر قرار گرفتن در معرض آزمون و محدودیت های ما سیستم پزشکی.

ایالت ما کمتر از 5,000 مراقبت حاد تخت. از کسانی که 5000 تخت کمتر از 700 واحد مراقبت های ویژه تخت که بهتر مجهز به رسیدگی به موارد شدید COVID-19. در حال حاضر بیش از 80 درصد از تمام کسانی که در تخت اشغال شده با ترکیبی از COVID-19 و دیگر بیماران است. این بدان معناست که ما تنها 20 درصد از تخت های موجود در. ما مشابه محدودیت وقتی که می آید به هواکش.

اجازه دهید من روشن شود اگر ما همه چیز را ما می تواند به سرعت این ویروس تخت بیمارستان به زودی به طور کامل پر شده با COVID-19 بيمار. وجود خواهد داشت بدون تخت به مجموعه ای شکسته استخوان ها, درمان حملات قلبی و یا استفاده از دیگر لازم است روش های پزشکی.

این در نهایت قرار نوادا پزشکان در همان موقعیت پزشکان در ایتالیا در حال حاضر — که مجبور به تصمیم گیری بین درمان یک پدر و یا یک مادر, یک مادر و یا یک پدر و یک پسر عموی یا برادرزاده.

قرار نیست پزشکان ما در آن موقعیت است. قرار نیست خانواده خود را از طریق این غم.

در اینجا چگونه ما اجتناب از آن است. ما آنچه که من گفته ام تا اینجا بارها و بارها در حال حاضر. اگر به معنی خانه, نوادا, ما ماندن در خانه برای نوادا است. به عنوان فرماندار من اعلام وضعیت اضطراری است. من توقیف مدارس. من در خواست بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار. من تعطیل بازی. آخرین زمان بازی شده بود تعطیل در ایالت نوادا بود که رئیس جمهور جان اف کندی ترور شد. که برای یک روز.

این سخت ترین تصمیمات را. من می دانم که بازی و مهمان نوازی نیروی حیاتی از دولت ما. من می بینم و احساس می کنم این آسیب این است که باعث. من رانندگی کردن در خیابان های همین شما انجام دهد. نه تنها قمار تاریک اما mom-and-pop, مغازه ها, سالن غذاخوری و سالن ها بیش از حد.

من می دانم که اختلال در آن باعث به انصراف از مدارس. مدارس ما یک پناهگاه امن برای دانش آموزان و آن را آسان به نگاهی که به دور از فرزندان ما. از لحاظ فیزیکی مدارس تعطیل هستند اما مربیان و دیگر کارکنان مدرسه کاملا ضروری است. که آیا آنها در خانه به کار های برنامه های درسی دیجیتالی که آیا آنها در حال حرکت کوه ها به ادامه خدمات مواد غذایی که آیا آنها در حال تمیز کردن و مطابق با اصول بهداشتی مدارس ما در آماده سازی برای زمانی که ما بازگشت به عادی ما روز. با تشکر از شما برای این کار. آن را آسان و ایده آل اما این است که چگونه باید تحویل ما برای دولت ما در حال حاضر.

من می دانم که این چه معنی و من می دانم که این بدان معنی خواهد بود که برای آینده نوادا است. اما من نیز می دانم که اگر ما یک قدم دیگر ما را از دست دادن بسیاری از Nevadans. و ما نمی توانیم که در این دولت است. ما نمی توانیم. من نمی خواهد اجازه دهید من انفعال را در این بحران بدتر است. من نمی خواهد به عقب نگاه در ماه های آینده, و می گویند, “من آرزو می کنم من بیشتر هر چه زودتر.”

بنابراین امروز من که مرحله بعدی.

قبلا از من خواسته غیر ضروری کسب و کار به بستن درهای خود را به عموم مردم است. من دیگر درخواست آنها را به انجام این کار است. من کارگردانی تمام کسب و کارهای غیر ضروری را ببندید. تکرار می کنم. اگر شما یک کسب و کار ضروری, من با استفاده از قدرت من به عنوان فرماندار تحت اضطراری اعلام سفارش به شما نزدیک است. من امضای جدید اورژانس بخشنامه سوم من امضا پس از اعلام وضعیت اضطراری.

اورژانس بخشنامه مقررات خاص و در دسترس خواهد بود به تمام بلافاصله پس از این سخنان پایان. باید وجود داشته باشد هیچ سردرگمی وجود دارد و هیچ کدام در ذهن من است. این است که سعی کنید برای پیدا کردن نقاط ضعف — اگر کسب و کار شما ضروری است برای تامین معاش و برای هر روز ایمنی و سلامت و رفاه Nevadans شما باید تعطیل به طوری که ما می تواند به بهداشت و درمان کارگران و شهروندان ما بهترین فرصت را در مبارزه با این ویروس است که ما می توانیم.

با امضای این دستور من از اعطای محلی قدرت آنها در حال حاضر نیست که به تحمیل جریمه های مدنی از جمله fining و لغو مجوزهای کسب و کار است که نه تعطیل. اگر کسب و کار سرپیچی از این دستور و باز بماند دولت و اجرای قانون محلی خواهد شد که توانایی این درمان را به عنوان یک عمل مجرمانه و پس از تمام گزینه های دیگر خسته شده اند. این بخشنامه می رود به اثر در نیمه شب امشب و در محل باقی می ماند تا مارس 16.

من امید آن را نمی خواهد آمد به این. من نمی خواهم آن را برای رسیدن به این. اما برای محافظت از تمام Nevadans این لازم است.

این است که ما تنها شانس در “مسطح منحنی.” که یک راه فانتزی گفتن که ما نیاز به حرکت به سرعت و خلاقانه به سرعت سونامی است که سر راه ما. ما نیاز به قرار داده تا قوی موانع برای اطمینان از آب نمی رسد به ما. ما باید برای کاهش سرعت جریان به طوری که ما سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند مدیریت این چالش در کوتاه مدت.

برخی می گویند این اقدامات را نابود اقتصاد ما اما برای یک دولت که متکی این به شدت روی بازدید کنندگان از اثرات اجتناب ناپذیر است. این اتفاق می افتد که آیا ما آن را می خواهم یا نه. پس انتخاب ما واقعا پایین می آید به چه مدت ما می خواهیم این را به کشیدن — بهتر است به اجازه دهید آن را معطل و امیدوارم که آن را به حل خود را در حالی که اقتصاد ما همچنان به بدتر و Nevadans مریض و می میرند ؟ هیچ. این چیزی است که ما انجام می دهیم. ما را انتخاب کنید به صورت حقایق گوش دادن به کارشناسان پزشکی نادیده گرفتن غلط رهبران rip کردن bandaid و امیدوارم قطع این چیز کوتاه, دانستن که ما شانس بهبود اقتصادی در حال بهتر است اگر ما را در این تصمیم دردناک امروز. درک است که سریع تر عمل کنیم هر چه زودتر این کار به پایان می رسد و هر چه زودتر همه ما می تواند بازگشت به کسب و کار.

کاهش تنها راه اثبات شده برای کاهش قرار گرفتن در مسیر بهبودی.

و من در حال حاضر هم بسیاری از هوشمند Nevadans کار بر روی آن در حال حاضر. در واقع نوادا یکی از اولین متحده به ایالت تصویب برای اداره کسب و کار کوچک فاجعه وام. که با توجه به کار سخت از بخش مدیریت اضطراری و دفتر فرماندار از توسعه اقتصادی است. این به این معنی کسب و کارهای کوچک که دچار قابل توجهی اقتصادی آسیب به عنوان یک نتیجه از COVID-19 اعمال می شود برای بهره پایین وام های فدرال.

من نیز چشم پوشی دو مورد نیاز برای Nevadans که از کار به درخواست برای مزایای بیمه بیکاری در حالی که آنها به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند. در طول این بحران Nevadans نمی خواهد که برای اثبات آنها به دنبال کار هستند و نمی خواهد که به صبر و هفت روز پس از مورد تایید بودن خود را برای دریافت مزایای.

علاوه بر این, نقره ای بیمه خدمات درمانی دولتی ارز باز کرده است یک دوره ثبت نام ویژه برای Nevadans برای به دست آوردن دسترسی به بیمه درمانی. اگر شما نیاز به بیمه نیست صبر کنید.

من می خواهم برای روشن باشد. نوادا در حال کار بر روی بهبود اقتصادی اما تمرکز اصلی من در حال حاضر جلوگیری از گسترش این ویروس است.

من خود را از فرماندار و من می خواهم بهترین ها را برای هر یک از شما. من مشغول به کار خستگی ناپذیر و من ادامه خواهد داد به کار خستگی ناپذیر برای شما, من می تواند تضمین کند که. اما ما تنها می تواند انجام این کار با هم. ماندن در خانه برای نوادا و بستن درهای خود را برای در حال حاضر, بنابراین ما می توانید آنها را برای کسب و کار باز دیر.

آن را احساس می کند مانند جهان تبدیل شده و درهم و برهم. اما اگر و تنها اگر Nevadans گرد هم می آیند و قرار دادن هر یک از دیگر برای اولین بار ما می تواند جهان را سمت راست بالا و دوباره. اگر به معنی خانه نوادا به شما اقامت در خانه برای نوادا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de