شلخته میانسال مامان: ببخشید این ستون است که در مورد کوروناویروس

من نفرت را به شکستن آن را به شما, اما این ستون تا به چیزی برای انجام با کوروناویروس. با وجود این واقعیت است که وجود دارد وحشتناک کمبود اخبار در مورد کوچک ما, دوست, دوست COVID-19 من قصد دارم به صحبت کردن با شما در مورد چیز دیگری است: من سفر شخصی.

هیچ یک از ما با یک مغز می تواند در هر نقطه در حال حاضر, بنابراین من Facebook دوستان درخواست کرده اند بیشتر داستان در مورد سفر من است. (آیا شما در Facebook صفحه ؟ چرا که نه؟)

ما شده ایم خودمان را سرگرم کننده در صفحه من گفتن داستان شرم آور سفر حوادث که در آن ما شبیه یک jackass در یک کشور دیگر. طبق معمول من آمد تا با بیشترین تعداد. بچه ها من به من یادآوری از آنها را به صورت منظم.

در حال حاضر در مورد شما نمی دانم, آن را آسان به مانند یک ادم سفیه و احمق در کشور آشنا چون (دنبال من از نزدیک اینجا) این همه خارجی به شما.

آنها متفاوت از قوانین ترافیک. آنها عجیب و غریب گرگرفتگی دستگاه های آینده خود را به توالت که شبیه سگ حمام. مردم فریاد زدن در شما برای شکستن کدهای اجتماعی شما حتی نمی دانند وجود داشته است. پول می آید در رنگ های عجیب و غریب و اندازه. تا آنجا که به من مربوط می شود آنها نمی توانند حتی طبقه هتل اعداد سمت راست. در بسیاری از کشورها بر خلاف اینجا آنها یک مشکل که در آن سیستم طبقه اول نیست که در آن تعلق دارد — در طبقه همکف. آن را در طبقه دوم و طبقه دوم است که در واقع به طبقه سوم و به همین ترتیب.

طبقه اول است که به نام طبقه همکف. این اعتقاد شخصی من است که این سیستم شماره گذاری اختراع شد به ترفند آمریکایی ها به فکر آنها باید برای صعود به یکی کمتر داستان از آنها در واقع به دلیل تاریخی و ارزان هتل اقامت من در وجود دارد هرگز یک آسانسور.

که یکی از اولین سوالات من همیشه از این روز از یک هتل: وجود دارد آسانسور ؟ پس از یک روز گشت و گذار من نمی خواهم برای trudge تا چهار طبقه به آنچه پس از شربت خانه, خدمتکار, اتاق خواب قبل از من می تواند را خاموش و سقوط روی تخت من.

صحبت از مصرف کردن کفش من, من هرگز فراموش نکنید یک سفر خاص به باخا کالیفرنیا. در حال حاضر بسیاری از افرادی که به باخا سر به کبو سن لوکاس که در آن آنها را به یک مغرور رفت و آمد مکرر, خرید آسیا تورهای قایق و نوشیدن بیش از حد تکیلا. پس من همیشه بر خلاف نوع فرد این نگه می دارد هیچ علاقه ای برای من است. مگر اینکه شخص دیگری خرید.

در عوض من به پایان رسید تا در 10 روز-مدت تحصیل در خارج از کشور دوره های زمین شناسی از Bahia de Los Angeles, منزوی, خلیج, در, Baja California. اگر شما نورد چشم خود را و تعجب کنید که چگونه من می تواند یک مقصد است که شناخته شده است برای بی پایان سرگرم کننده و مهمانی و تبدیل آن به مدرسه خوب, من فقط با استعداد که در راه است.

یکی از تکالیف ما بود به یک ون و رانندگی به محل مخفی از گارنت معدن در اعماق کویر. همه ما به تن ما sturdiest لباس از آنجا که ما تا به حال به پیاده روی یک مایل یا دو بار در جاده منتهی به معدن. (دیدن ؟ سرگرم کننده در فراوانی.) گارنت معدن اساسا یک سوراخ بزرگ در زمین و ما شروع به پریدن کرد در با ما قابل اعتماد rockhammers و رنده شده دور تا زمانی که ما تا به حال چند قلاب خود ما را به خانه آورد.

به من اجازه می دهد به یاد داشته باشید که این صنعتی درجه قلاب بنابراین هیچ کس می گذرد به ساخت هر گردنبند یا حلقه. هنوز ما خیلی هیجان زده با خودمان را به عنوان ما شروع به پیاده روی به عقب.

وحشت سرم را پایین انداختم و متوجه شدم که تنها بود و فقط پوست کنده من پیاده روی بوت. بنابراین من ایستاده بود و در آنجا با یکی از دست نخورده بوت و بوت که شد از دست رفته خود را مهم ترین کیفیت – توانایی نگه داشتن پا از خرد از کاکتوس تیغ تیز سنگ عقرب و انواع دیگر چیزهای ناخوشایند در طول دنباله. من فقط ایستاده بود در شوک است.

ما اتفاق افتاده است به یک پزشک در سفر, و او آمد تا مطلع از وضعیت و به من گفت که او تا به حال نوار در کیسه خود را و او می تواند نوار بوت من پشت هم.

“نشستن در اینجا” او دستور داد به من اشاره در یک سنگ بزرگ. من نشسته بر روی سنگ. و پس از آن شروع کردم به جیغ از آنجا که من تا به حال نگاه نزدیک به اندازه کافی برای تحقق بخشیدن به سنگ پوشیده شده بود با cholla کاکتوس. که سوزن در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم خود تعبیه شده در عقب پایان.

Cholla cactus
Cholla کاکتوس خاردار خطر به صحرا کوهنورد و equestrians هستند دیده می شود در شمال Cabeza پریتا ملی رزرو حیات وحش در سال 2006. سوزن از cholla یک fishhook نکته که قراردادن خود در هر گونه موانع حتی رسم خون از طریق کفش و جوراب. (عکس از دیوید McNew/گتی ایماژ)

کل کلاس که شامل کودکان و نوجوانان نصف من سن اطراف جمع شده بودند تا شاهد یک رشد فریاد میکشند چرا که او نشسته بر روی یک کاکتوس. آنها روی اعصاب من بنابراین من متوقف فریاد میکشند و شروع به فریاد “نشان می دهد بیش مردمی. هیچ چیز به اینجا مراجعه کنید. حرکت آن همراه است.”

و سپس من تا کنون چندان با دقت در زمان خاموش چکمه های من و برش شلوار جین و مجاز به انتخاب کردن طولانی برآمدگی های تیز با fishhook به پایان می رسد که تعبیه شده بود خود را به من گوشت.

و چه کسی می گوید سرگرم کننده ترین در باخا است که تا به حال در کبو?

به عنوان شما ممکن است حدس می زنم این بود که تنها یک انقباض غیر ارادی ماهیچه شایسته در قسمت یک عمر شرم آور حوادث. اجازه دهید من می دانم اگر شما می خواهید به شنیدن بیشتر است. و بیایید امیدواریم که همه ما را در جاده داشتن ماجراهای جدید برای به اشتراک گذاشتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im