از آرشیو: چرا نمایشگاه MN امور خارجه لغو شد در سال 1946

یادداشت سردبیر: در سال 1946 در نمایشگاه ایالتی مینه سوتا لغو شد به دلیل ویروس — ویروس فلج اطفال. این اولین بار نیست که ما سنت سالانه لغو شد, دیوید هاولی گزارش در سال 1996. در این مقاله هاولی مصاحبه دکتر لین استوارت Arey, 88 بود که هنوز ساخت خانه تماس در این زمان از سال 1946 فلج اطفال را بترساند که باعث شد این نمایشگاه را لغو. “همه وحشت زده بود” این دکتر به یاد می آورد در آن زمان است. “بسیاری از مردم گرفتار عفونت, اما نه همه فلج شده بود و توسط آن است.”


وجود دلایل خوبی برای برگزاری یک نمایشگاه ایالتی مینه سوتا در سال 1946.

وحشتناک ترین جنگ در تاریخ بشر بود و ایالات متحده در حال ظهور از آن به عنوان برجسته اقتصادی و قدرت نظامی در جهان است. ضمن اینکه سال گذشته نمایشگاه شده بود لغو شد به دلیل کمبود سوخت در آورده با جنگ جهانی دوم است.

تا سال 1946 ارائه یک فرصت برای جشن قوی و قدرتمند امریکا – و چه راهی بهتر از با یک عادلانه است ؟

اما همانطور که معلوم شد اوت سال 1946 جایگزین نمایشگاه هیجان با وحشت گسترده. این نمایشگاه لغو شد برای پنجمین بار در تاریخ خود به خاطر مردم از ترس از تجمعات عمومی, از رفتن در هر نقطه که در آن وجود دارد ممکن است جمعیت.

پنجاه سال پیش این نمایشگاه از سال 1946 شد آخرین نمایشگاه که نبود. دلیل: فلج اطفال.

“کسانی که کابوس روز” به یاد می آورد لین استوارت Arey بازنشسته مینیاپولیس اطفال که خاطرات زنده از شیوع فلج اطفال از 1940s و ’50s. یکی از بدترین اتفاق سال 1946 هنگامی که نزدیک به 3,000 موارد گزارش شده در مینه سوتا است.

مشترک فرض پس از آن — و در حال حاضر — این بود که برای هر بیمار که بیمار با فلج اطفال حداقل 100 نفر مبتلا به این ویروس که ناشی از آن و در عین حال به نحوی موفق به مقاومت در برابر آن است. این ویروس به عبارت دیگر شایع شد.

“فلج اطفال یک بیماری بسیار شایع با فلج به عنوان یک عارضه نادر,” Arey می گوید. “هر ماه اوت بسیاری از کودکان را تبدیل به بیمار با درجه حرارت بالا و سردرد. بسیاری از آنها را به خوبی. اما برای چند, درجه حرارت خود را خواهد رفت پایین برای یک روز و پس از آن را دوباره.

“این یک نشانه بد. پزشکان آن را به نام “جماز نوع’ (فلج اطفال) در آنجا خواهد بود کوهان از تب بالا. اما شما می توانید تصور کنید که نوع وحشت است که پدر و مادر احساس زمانی که این اتفاق افتاد.”

در آن روزها روزنامه ها تحت پوشش فلج اطفال مانند آنها تحت پوشش ورزش با روزانه شمارش تعداد موارد تایید شده است. به عنوان افزایش تعداد استخرها و سواحل بسته شد پایین حضور در سینما را تهدید صنعت فیلم پنج شنبه مدارس لغو شد و برخی از شهرستان خانواده ها فرستاده فرزندان خود را برای زندگی با خانواده در کشور است.

در اوایل ماه اوت در ایالت مینه سوتا در بخش بهداشت و درمان بود گزارش 50 یا بیشتر از موارد جدید در روز. و در اوت. 13 نمایشگاه لغو شد.

این پنجمین بار پس از سال 1859 که یک نمایشگاه ایالتی مینه سوتا شده بود لغو شد و از سال دوم در یک ردیف. دیگر سال بدون نمایشگاه بودند 1861 زمانی که تمام توجه متمرکز بود بر شروع جنگ داخلی; 1862 زمانی که بزرگ داکوتای جنگ فوران در سراسر جنوب نیمی از دولت و 1893 زمانی که این نمایشگاه در تضاد با کلمبیایی نمایشگاه بود که در راه در شیکاگو است.

مینیاپولیس متخصص قلب و عروق ری Scallen بود دانشگاه مینه سوتا دانشجوی پزشکی در سال 1946 اما مریم Teberg خود را نامزد و همسر آینده, مشغول به کار بود که در آن سال به عنوان یک کارآموز در قدیمی, مینیاپولیس, بیمارستان عمومی. مریم Teberg Scallen رفت و تبدیل به یک روانپزشک برجسته او قبل از مرگ از سرطان در سال 1990.

“من نمی بینم که بسیار از او که تابستان” Scallen به یاد می آورد. “مردم در مینیاپولیس کلی و Ancker در بیمارستان سنت پل غرق شد.”

این نوع از فلج اطفال می ترسید بیشتر بود “bulbar فلج اطفال” که می تواند فلج کل بدن و نیروی قربانیان خود را برای پایان دادن به زندگی خود را در مخزن مانند دستگاه تنفسی به نام آهن ریه ها.

“در مینیاپولیس طور کلی آنها را با قرار دادن آهن ریه ها در یک دایره با سران در مرکز” Scallen به یاد. “کارکنان را از یک مخزن به دیگری شروع IVs, مکیدن کردن windpipes و غیره. این کار سخت بود برای همه.

“در میان آن وجود دارد خواهر (الیزابت) Kenny, وسیله بالا و پایین ward, بالا بردن جهنم و خواستار آن است که برخی از کودکان و نوجوانان توان به Kenny موسسه (در مینیاپولیس). او را برداشت آنهایی که قرار بود به بهبود و او بود که واقعی نیست دلپذیر در مورد آن. من به یاد داشته باشید همسر من به من گفتن که خواهر کنی عصبانی شدم چون همسرم پا کردن یک آسانسور در مقابل او.”

لازم به لغو 1946 عادلانه است ؟

“من شک دارم” می گوید: ریچارد اوون بود که یک دختر 18 ساله دانشجو در سال 1946 اما در ادامه به عنوان مدیر پزشکی موسسه کنی از سال 1980 تا 1993. زده با فلج اطفال در سال 1940 اوون با حضور در دانشکده پزشکی و دانشکده پزشکی بر پا پرانتز و عصا و او رفت و تبدیل به یک سطح کشور شناخته اقتدار فلج اطفال و درمان آن.

بسیاری از این اقدامات انجام شده به مبلغ “چیزی برای انجام در حالی که شما مضطرب” اوون می گوید.

“لغو نمایشگاه احتمالا یک تفاوت” اوون می گوید. “این ویروس به نظر می رسد که جهش از حدت. پس از آن بود که یکی از آن چیزهایی که در آن مقامات بهداشت عمومی تا به حال به ظاهر برای انجام کاری. و آن را یک نوع قربانی – شما مبارزه با فلج اطفال با به خطر انداختن سفر به نمایشگاه ایالتی و یا به ساحل و یا به فیلم است.”

دیگر عمده شیوع فلج اطفال رخ داده در سال 1949 سال 1952 و 1953 زمانی که یک رکورد زمان 3,900 موارد حاد فلج فلج اطفال گزارش شد در مینه سوتا است. واکسن تهیه شده توسط جوناس سالک که معرفی شد در سال 1955 شروع یک فرایند است که به سرعت در حال کاهش فلج اطفال به یک بیماری نادر در امریکا, هر چند شیوع ادامه داد: تا سال 1959 زمانی که 100 مورد گزارش شده در مینه سوتا است.

این بیماری نادر است اما پزشکان هنوز هم مقابله با قربانیان آن است.

“بسیاری از مردم خارج وجود دارد با عنوان نازک به عنوان چوب با انواع خون رگ مشکلات” Scallen می گوید.

و برای پزشکان که زندگی می کردند از طریق اپیدمی سال, خاطرات قوی هستند.

“در طول سال 1952 اپیدمی ما تا به حال 3 ساله که در آمد که توسعه bulbar,” Scallen به یاد می آورد. “او به خوبی انجام دهد و او درگذشت. من هنوز هم می توانید ببینید پدر و مادر خود را در حال قدم زدن در سالن بیمارستان پدر خود حمل خود را خرس عروسکی. من گریستم. این وحشتناک بود. او یک کودک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de