از میکی ماوس به هوافضا: دیزنی exec Colglazier بعدی است مدیر عامل شرکت در ویرجین کهکشانی

مایکل Colglazier دیزنی اجرایی منصوب شده است مدیر اجرایی Virgin Galactic به عنوان فضای گردشگری شرکت آماده برای خدمات تجاری.

Colglazier است, اخیرا شده, رئيس جمهور و مدیر عامل دیزنی پارک بین المللی, Virgin Galactic گفت.

دیزنی به نام جیل Estorino 29-سال شرکت کهنه کار به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل دیزنی پارک های بین المللی موفقیت مایکل Colglazier که حرکت می کند به Virgin Galactic به عنوان مدیر عامل. Estorino خواهد بود مسئول برای نظارت بر شرکت پارک ها و استراحتگاه های بین المللی عملیات و توسعه از جمله هنگ کنگ دیزنی لند توکیو دیزنی توچال با شرقی زمین شرکت شانگهای توچال دیزنی و دیزنی لند پاریس. (حسن نیت ارائه میدهد از والت دیزنی Co.)

دیزنی به نام جیل Estorino 29-سال شرکت کهنه کار به عنوان Colglazier جانشین. او مسئول خواهد بود برای نظارت بر شرکت پارک ها و استراحتگاه های بین المللی عملیات و توسعه از جمله هنگ کنگ دیزنی لند توکیو دیزنی توچال با شرقی زمین شرکت شانگهای توچال دیزنی و دیزنی لند پاریس.

“من معتقدم که مایکل و حرفه ای در یکی از جهان پیشرو تجربه مشتری از مارک های را فراهم می کند طبیعی متناسب با باکره فرهنگ به عنوان به خوبی به عنوان کهکشانی الزامات آن را به عنوان آماده برای تجاری خدمات” بنیانگذار ریچارد برانسون در بیانیه ای گفت.

Colglazier طول می کشد بیش از مدیر عامل شرکت نقش در جولای 20 از جورج Whitesides خواهد شد که در حال حاضر رئیس فضای افسر و تمرکز بر آینده فرصت های کسب و کار از جمله نقطه-به-نقطه hypersonic سفر و مداری در فضا, سفر, Virgin Galactic گفت.

Colglazier را نیز به عضویت هیئت مدیره موهاوی مبتنی بر ویرجین کهکشانی است که در حال حاضر عموم معامله شد.

این شرکت در حال حاضر در یک پرواز تست برنامه پیشرفت به سمت راه اندازی پرداخت مسافران در پروازهای زیر مداری به پایین می رسد از فضا بیش از, New Mexico.

Virgin Galactic فعلی فضاپیما یک نوع به نام SpaceShipTwo طراحی شده است برای زیر مداری پرواز موشک به فضا و سپس نزولی بدون رفتن به مدار اطراف زمین است.

Hypersonic توصیف پرواز در سرعت های بالاتر از 5 ماخ که بریده بریده جهانی بار سفر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de