از یک خواننده در اسپانیا یک درس در پارک های عمومی در طول یک بیماری همه گیر

Category: سیاتل No comments

A closed park in Madrid, Spain.

یک خاموش, پارک عمومی در مادرید اسپانیا است. حسن نیت ارائه میدهد اریک Suni

دیروز من به چه اجتماعی فاصله معنی برای سیاتل 485 پارک های عمومی.

پاسخ کوتاه در حال حاضر: استفاده از آنها به صورت انفرادی و ماجراهای و فعالیت های که در آن انسان ها به خوبی فاصله از یکدیگر اما “نه جمع.”

دیدن این اریک یک تقلا کردن خواننده در قفل شده-پایین اسپانیا نوشت:

من فقط به عنوان خوانده شده مقاله خود را در مورد اجتماعی فاصله ها و پارک ها. من فکر می کنم آن را بالا می برد یک موضوع مهم است.

برای زمینه زندگی من در رئال مادرید هستم و در حال حاضر تحت مستند قوانین (فقط می توانید ترک خانه برای نیازهای تعریف شده به عنوان مواد غذایی و داروها و مراقبت از وابستگان اجازه دادن به سگ انجام چیزی که خود و البته توتون و تنباکو).

من زندگی در سیاتل برای 10-به علاوه سال (تا سال 2017) و یک میزبان کامل از پارک وجود دارد که من دوست دارم.

در اینجا در مادرید زمانی که آنها اعلام کرد و مهم تر اجتماعی فاصله اقدامات در آخر هفته گذشته (از تعطیلی کافه/رستوران ها/فروشگاه های خرده فروشی) آنها نیست در اولین پارک.

و چه اتفاقی افتاد ؟

تن از مردم رفت و برای پیاده روی مسیرهای پیاده روی (بسته بندی پارکینگ) و هنوز هم خود را ملاقات کرد در حال اجرا و فوتبال قرار گرفتند.

در پاسخ با 4 بعد از ظهر آن روز رئال مادرید بسته تمام پارک های عمومی. آن شب آنها اعلام کرد که سخت تر مستند اقدامات پلیس و اجرای.

بر اساس بسیاری از شواهد اپیدمیولوژیک به نظر می رسد که بودن در فضای باز و اجتناب از دیگران است مقدار زیادی موثر در جلوگیری از انتقال. اما متاسفانه تجربه در اینجا بود که مردم در تلاش برای واقعا حفظ فاصله هنگامی که آنها در خارج—چت با همسایگان یا دوستان در پارک اتفاق می افتد بیش از همه. شاید که یک پاسخ اجتماعی در دوران, ترس, اما آن را به این تصور که مردم واقعا نمی شد از این وضعیت جدی است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

به عنوان کسی که معمولا برای چند پیاده روی هر روز در حال cooped دشوار است. من امیدوارم که مردم در سیاتل را به مقاله خود را به قلب و در واقع خودداری از تجمع زمانی که آنها در خارج به طوری که پارک ها باز بماند و مردم می توانند از هوای تازه و بدون به خطر انداختن منافع اجتماعی فاصله.

با تشکر از شما و هر کس در غریبه برای همه کار خود را. من یک کمک مالی در حال حاضر و برای شما آرزوی بهترین طریق این shitstorm.

با تشکر از شما, Eric! برای تو تمام, بهترین, بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>