دوستان و خانواده و تجمع را به خانه راه دور پارو زن ساحل طولانی ساکن آنجلا Madsen

توسط Gary Metzker,

مشارکت نویسنده

تلاش در جریان است برای کمک به Paralympian و از راه دور پارو زن آنجلا مدسن بدن را به ساحل طولانی از تاهیتی — به عنوان ادای احترامات در ادامه آمده است در روز پس از مرگ او.

مدسن سه بار Paralympian و دریایی ایالات متحده جانباز درگذشت در دریا در اوایل این هفته در نیمه راه از طریق تلاش خود را برای تبدیل شدن به اولین آشکارا گی ورزشکار و قدیمی ترین زن سطر به تنهایی در سراسر اقیانوس آرام است. Madsen, طولانی, ساحل, resident که مجموعه ای از در سفر به هاوایی از مرینا دلم رعی در ماه آوریل گزارش یافت افسار به او قایق دوشنبه, ژوئن 22, پس از وارد شدن در آب به تعمیرات.

جیمز براون که می دانستند Madsen است و با سازمان های غیر انتفاعی کشور شراب تفنگداران دریایی گروه جانبازان مستقر در گیلروی در حال حاضر مطرح شده در مورد $20,300 از $50,000 GoFundMe هدف از دوشنبه شب 25 ژوئن. این پول استفاده خواهد شد برای هزینه های سفر و ترتیبات نهایی. مدسن باقی مانده در آلمان در محموله کشتی جنوب آسیا است که در حال حاضر قایقرانی نسبت به تاهیتی.

قهوه ای, در یک شنبه مصاحبه تلفنی گفت که مدسن همسر Deb Madsen خواست او را به قرار دادن آنلاین جمع آوری کمک هم. قهوه ای و آنجلا Madsen ملاقات حدود هشت سال پیش, او گفت:, و کار با هم در شجاعت بازی یک رویداد برای جانبازان با معلولیت.

“من می دانستم که آنجلا بود کاملا daredevil وجود دارد که خطر ذاتی” براون گفت:, و اضافه کرد که او آموخته است که از مدسن مرگ در یک شنبه پیام متنی از او ، “اما هیچ کس به فکر این می افتد. آنجلا یک نیروی طبیعت است.”

قهوه ای به دور از تنها به پرداخت ادای احترام به Madsen.

جک Nunn یک شناگر از راه دور که انتخاب شد به عنوان 2019 بلند ساحل آبی پایتخت امریکا ورزشکار سال در مقایسه Madsen به جوآن ون Blom دو بار در المپیک مدال نقره پارو زن که او نیز مورد ستایش قرار داد از ساحل طولانی است. ون Blom فوت ناشی از سرطان در سال 2015.

“من کاملا ویران کرد” گفت: Nunn و خانواده و دوستان او برای سال ها. “آنجلا بود فقط مظهر الهام و نه از دست دادن.

“داستان او باید بیشتر شناخته شده” Nunn اضافه شده است. “وجود دارد هیچ چیز او نمی تواند انجام دهد.”

مدسن در رقابت با ایالات متحده در تیم ملی در سال 2008 بازی های پارا المپیک در پکن که در آن او به پایان رسید هفتم در تنه و بازوها مخلوط دو sculls با شریک اسکات براون. مدسن برنده چهار مدال طلا و یک مدال نقره در مسابقات قهرمانی جهان در تیم ملی حرفه ای.

“آنجلا بود واقعا خیره و نه هیچ یک پاسخ چه بود که افزایش بودجه به صورت تطبیقی قایقرانی دفاع از جانبازان و یا حتی تلاش برای به دست آوردن او را به تغییر قایقرانی سکته مغزی” براون گفت: ما قایقرانی سایت. “اما که معاندت همراه با عشق شدید از قایقرانی ترجمه به بسیاری از چیزهای بزرگ است که او قادر بود برای به اشتراک گذاشتن با ما در طول راه. آنجلا بود شاد در که باز اقیانوس او را دوست داشت.”

Soraya سیمی که مستند اقیانوس عبور برای یک فیلم, ارسال شده در Facebook صفحه است که او را پرواز به هاوایی در جمعه, ژوئن 26.

“تعداد بازنشانی. در حال حاضر ما حرکت رو به جلو حرکت بدون آنجلا” Simi نوشته است. “او به ارمغان آورد و ما را در نیمه راه. زمان برای ما به انتخاب کنید تا جایی که او را ترک کردن.”

Simi گفت او مطمئن است اگر او اجازه خواهد داشت به هیئت مدیره یک کشتی عنوان نزدیک به جایی که مدسن قایق پارویی به نام ردیف از زندگی است که دست خوش پیشامد میشه به بازیابی دوربین های دیجیتال و فیلم. هاوایی فرماندار موظف است که بازدید کنندگان از سرزمین اصلی باید به ماندن در 14 روز در قرنطینه زمانی که آنها می رسند; او ممکن است مجبور به صبر برای قایق برای بازگشت به هاوایی در یک ماه.

“من به یاد داشته باشید هنگامی که از من خواسته آنجلا او چه در روزهای بد” Simi نوشته است. “او گفت:” ردیف سخت تر است.’ که با من گیر کرده پس. آن است که دب و آنجلا را آرزو می کنم که من کامل این فیلم است. حمل کسی داستان یک مسئولیت سنگین یکی از خدمه من و من برای امضا و یکی از ما را از طریق دیدن.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de