آتش دوستانه تنها به ایدز تهمت

مانند بسیاری از ما که تبدیل به دموکرات مبتنی بر اقدامات و اظهارات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مهم ترین چیز برای من این است که حزب من نامزد کسی است که بهترین موقعیت برای شکست دادن وقت: کسی که می تواند در بازگرداندن افتخار و صداقت و آزادی و سلامت عقل و اساسی بشر نجابت به ملت ما و چه کسی می تواند شروع به stanch زخم است که وارد شده از طریق تهمت سال از پاره شدن این کشور از هم جدا و تبدیل ما در برابر هر یک از دیگر.

از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از کار مشکل تر می شود به عنوان دموکرات ها باقی می ماند که در شکار روشن کردن آتش خود را در هر یک از دیگر به عنوان آنها در روز چهارشنبه بحث در لاس وگاس. پس از آنها به ما بگویید که چرا مخالفان خود هستند مناسب نیست به نامزد آنها در رفتن به می گویند که آنها را به حمایت از هر کس می شود حزب پرچمدار: آن اضافه نمی کند.

وجود دارد هیچ کار اشتباهی با متضاد یک رکورد با دیگران و انتقاد یکی از مخالفان اما به اسلم و سلب مشروعیت می رود فراتر از رنگ پریده و خسارت پارتی و شانس خود را برای برنده شدن در چنین بحرانی انتخابات.

چنین تاکتیک های بازی ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن با مهمات برای استفاده در تبلیغات. مغلوب ساختن پیشی جستن می گویند: “آیا آن را از من; آنچه در نگاه نامزد مخالفان گفت: در مورد آن فرد است.” ممکن است حزب دموکرات به نحوی پیدا کردن راه برای بهبود یافتن از اثرات این دایره تیرباران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im