جمعه COVID-19 روز رسانی: پارک باقی بماند باز آزادسازی کاخ سفید, گاییدن فلوریدا

Seattle wont be closing parks this weekend, but park ambassadors will be reminding you to stay six feet apart from each other.

سیاتل نمی, از پارک های عمومی در این آخر هفته اما پارک سفیران خواهد یادآوری شما را به ماندن شش فوت جدا از یکدیگر. Mudede

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به تشویق هواداران خود را به شورش علیه ماندن-صفحه اصلی سفارشات: امروز او رفت و در یک پارگی در مورد چگونه محافظه کار شورشیان نیاز به خود را آزاد.

A terror to society.

ترور به جامعه است.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

ظاهرا توییتهایی را نقض نمی کند توییتر محتوای قوانین: این به روز رسانی را از یک نیویورک تایمز خبرنگار.

Inslee طول می کشد که در آن ایستاده توییتر نمی خواهد:

سیاتل پارک باز خواهد ماند و این آخر هفته: هفته گذشته در این شهرستان تعطیل عمده ترین پارک ها و توصیف ساکنان به عنوان “اکثریت سازگار” و با نظم است. این آخر هفته متفاوت است. شهرستان ارسال خواهد شد پارک “سفیران” به یاد مردم برای حفظ فاصله خود.

برای کمک به ازدحام شهردار خواهد اجازه دهید مردم را به خیابان های این آخر هفته. خوب برخی از خیابان ها.

ایالات متحده آمریکا مجلس می تواند رسیدن به یک معامله به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده در کمک های اضطراری برای کسب و کار کوچک: این به روز رسانی می آید از خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی.

کار خوب, سیاتل,: خواندن این داستان در اینجا.

COVID-19 نفر در ایالت واشنگتن هستند “plateauing” و موارد در واشنگتن تسهیلات مراقبت دراز مدت به روند پایین.

واشنگتن روز رسانی های اخیر از آن وزارت بهداشت لیست 583 مرگ و میر و 11,152 تایید موارد COVID-19 در واشنگتن است.

فلوریدا است که در حال حاضر بازگشایی برخی از سواحل برای برخی از فعالیت ها: من نگران ما تعطیل شود تمام تابستان در این نرخ است.

پشتیبانی غریبه

فلوریدا نیز تلاش برای جلوگیری از دسترسی به COVID-19 اطلاعات از خبرنگاران گفت: “دولت پنهان کاری منجر به افزایش انتقاد از حزب دموکرات و شفافیت طرفداران که می گویند DeSantis نگه داشتن اطلاعات حساس تحت کاری ادامه داده اند در زمانی که مردم نیاز به دانستن بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد به منظور تصمیم گیری آگاهانه در مورد زندگی و معیشت” می نویسد: میامی هرالد. بیشتر:

ایمیل و تلفن کنفرانس قرار ملاقات به دست آمده از طریق یک درخواست سوابق نشان می دهد که در حالی که بازرسان پزشکی در سراسر فلوریدا در حال حاضر منتشر شد جزئیات بیشتر در مورد مرگ و میر در شهرستان وکلای مدافع برای دولت صرف بیش از یک هفته تلاش برای متقاعد کردن همتایان خود در میامی-Dade شهرستان به ارائه این اطلاعات به هرالد.

سیاتل به نظر می رسد آماده برای ساختن یک گام بزرگ به جلو در مبارزه با این بیماری همه گیر. UW ویروس شناسی آزمایشگاه مورد آماده برای تست هزاران نفر از آنتی بادی آزمایش برای coronavirus هر روز: “این آزمایش خون می رود به طور قابل توجهی بهبود درک پزشکی ویروس از جمله چگونه آنتی بادی در بدن باقی بماند و چگونه به خوبی آنها را فراهم ایمنی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de