Downtown January 2020

وید Vandervort

پیاده راه رفتن پایین خیابان فریمونت تجربه در مقابل D Hotel & Casino, مرکز شهر, پنج شنبه, ژان. 3, 2020.

تجربه خیابان فریمونت رونمایی از 32 میلیون دلار ارتقا به Viva چشم انداز تصویری سایبان خیابان فریمونت در شب سال نو. مرکز شهر جاذبه دیگر ویژگی های جدید در فروشگاه برای سال 2020 است.

تعاملی اجزای خیابان فریمونت تجربه را Viva چشم انداز تاج هنوز هم در آثار و انتظار می رود به رول کردن در برخی از نقطه در سال جاری گفت: مدیر عامل پاتریک هیوز از خیابان فریمونت تجربه در طول چهار لاس وگاس شورای شهر نشست. برنامه ای برای ایجاد تعاملی تاج تجربه برای بازدید کنندگان در ابتدا اعلام کرد در سال گذشته همکاری متعلق سرمایه گذاری قرار داده و این ایده را در خود نگه دارد به اولویت بندی تاج ارتقا دهید.

“ما یک خدمه در (خیابان فریمونت تجربه) و هنگامی که آن را به تمرکز در آستانه سال جدید و همه مطالب ما تصمیم, ‘بیایید قرار دادن ترمز در تعاملی جزء دوم,'” هیوز گفت.

سرمایه گذاری در حال حاضر آماده را به ادامه در حال توسعه که تجربه های تعاملی است که اجازه می دهد بازدید کنندگان برای اتصال با سایبان از طریق یک برنامه تلفن هوشمند. امید است به شریک با ورزش های محلی حق رای دادن در نورد یک ویژه برنامه هیوز توضیح داد.

یک ایده می تواند به کار با NFL در رونمایی این برنامه تعاملی همزمان با سه روز پیش نویس NFL در ماه آوریل است. بازدید کننده می تواند به “پرتاب” فوتبال از طریق گوشی برنامه برای هدف هدف این پست در بالای سر تاج را از 1500 پا صفحه نمایش LED.

“این امر می تواند ایده آل kickoff,” او گفت: با توجه به جناس.

مشابه بازی های تعاملی و یا فعالیت ها می تواند حمایت از دیگر رویدادهای ورزشی مهم, بسته که franchises علاقه مند به شرکت.

“اگر آن را به NFL برای پیش نویس آن به خوبی می تواند Raiders برای فصل اول ، یا قطعا شوالیه یا قطعا چراغ. اما ورزش است که قطعا اولین و ساده ترین (ایده)” هیوز گفت.

بزرگترین چالش برای ایجاد این مولفه ها است که وسعت تاج پوشش است که بزرگترین صفحه نمایش های ویدئویی در جهان است. آن را غیر ممکن است برای دیدن هر دو به پایان می رسد صفحه نمایش کاملا هیوز گفت.

“سوال این است که آیا ما تقسیم کنید (این مولفه ها) به بخش? احتمالا. اما طول می کشد که به دور از شکوه طبیعت از تاج خود را,” او گفت:.

یکی دیگر تعاملی ایده این است که اجازه می دهد تا بازدید کننده ای برای انتخاب آهنگ بعدی به بازی در زیر سایه بان از طریق گوشی های هوشمند و نرم افزار — “jukebox رای گیری” به عنوان هیوز خواستار آن است. هر چه تعاملی جزء خیابان فریمونت تجربه امیدوار به آهن کردن جزئیات به زودی, او گفت:.

“انتظار ما مصرف کنندگان است که آنها بخشی از تجربه است. که در آن تعامل است برای رفتن به یک عمده بازی-changer,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de