رایگان خواهد طالع بینی

Category: سیاتل

برج حمل (21 مارس-آوریل 19): شما از این قدرت برای ایجاد ارتباط که قبلا امکان پذیر است. شما سود از افزایش ظرفیت برای ایجاد جدید اتحاد و تقویت سیستم پشتیبانی خود را. من از شما می خواهم به در مواظب برای یک گروه پویا تلاش شما می تواند و یا پیوستن به یک هدف بالاتر شما ممکن است تراز خود را با. اگر شما به اندازه کافی هشدار شما حتی ممکن است قادر به بافت خود را به بخت و اقبال هم با پویا تلاش گروهی است که در خدمت به یک هدف بالاتر.

برج ثور (20 آوریل-مه 20): “پیروزی نمی خواهد آمد به من مگر من به آن” نوشت شاعر ماریان مور. به عبارت دیگر شما باید دنبال پیروزی است. شما باید آن را مطالعه طبیعت منحصر به فرد و مایل به مطابقت آن سنایی غزنوی و تراز خود را با مشخصات آن است. به ادعای پیروزی خود را, شما نمی توانید اقامت همان; شما نمی توانید باقی می ماند تنها راه شما هستند. بلکه شما باید به خودتان را تبدیل به طوری که به تواند در راستای مسئولیت این خواسته از شما. می تواند به شما در عبور از این آزمون برج ثور? من معتقدم که شما می توانید. از آن زمان به آن را اثبات کند.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن): در حالی که در اوج قدرت خود به عنوان یک نویسنده, برج جوزا-متولد جایزه نوبل برنده ژان پل سارتر مصرف آرایه ای از خلق و خوی-شیفت در هر روز است. او نوشیدن حداقل یک لیتر الکل دودی دو بسته سیگار و نوشیدن مقدار فراوان قهوه و چای. خود مصرف قرص شامل 200 میلی گرم آمفتامین 15 گرم آسپرین و یک تعداد انگشت شماری از باربیتورات ها است. پیشنهاد من این است که ما سارتر خود را ضد, نقش مدل در طول چهار هفته بعدی, عزیز, برج جوزا. با توجه به تجزیه و تحلیل من از نجوم را شاخص توانایی خود را برای کشف و جذب و بهره مندی از عجایب و شگفتی های رشد به حدی است که شما انکار مواد مخدر و الکل و مصنوعی پیشرفت است. و به اعتقاد من وجود دارد می تواند یک سیل از عجایب و شگفتی.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22): من فکر نمی کنم من خسته کننده است. چگونه می تواند باشد ؟ من فراوان کنجکاوی و عشق به یادگیری چیزهای جدید. من مشغول به کار در بسیاری از مشاغل مختلف را به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده و لذت بردن از تعامل با طیف گسترده ای از انسان است. در عین حال در حال حاضر و پس از آن من تا به حال به طور موقت روابط با افرادی که در نظر گرفته من به عنوان بسیار جالب است. آنها نمی بینم خیلی از ارزش ها در من. من تمایل به این باور است که بیشتر تقصیر آنها—آنها نمی تواند و یا نمی خواهد دیدن من که من واقعا هستم—اما آن را نیز ممکن است داشته باشد مورد بوده است که من در زندگی به انتظارات خود را. آنها تمایل به دیدن من به عنوان بی اهمیت را تحت تاثیر قرار من به کسل کننده. من این را تا همکار من Cancerian چرا که در حال حاضر زمان بسیار عالی برای حذف خودتان از موقعیت های که در آن شما باید مشکل بودن و احساس خود واقعی خود را.

لئو (جولای 23-Aug. 22): تنور Lauritz Melchior و سوپرانو هلن Traubel انجام شده هم در بسیاری از تولیدات Wagnerian اپرا اغلب در متروپولیتن در شهر نیویورک است. دوستان و همکاران اما دوستداران آنها تا به حال یک اهل تفریح و ارتباط با یکدیگر است. یک سرگرمی مورد علاقه بود بدانند کلاهبرداری از آنها می توانید سعی کنید که باعث می شود دیگر برای شکستن به نامناسب خنده در حالی که انجام است. با توجه به دمدمی خواندن نجوم پیشگویی لئو به هفته های آینده خواهد بود یک زمان مناسب برای شما برای شرکت در شبیه hijinx با متحدان خود را. شما باید یک شاعرانه مجوز و دستور روحانی برای لذت بردن از سرگرم کننده مشترک آزمایش های بازیگوش صمیمی معبد رستاخیز و ماجراهای در شناور با هم.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22): قرن هجدهم نویسنده ساموئل جانسون پرسشگری دارد وارد تاثیرگذار *یک دیکشنری زبان انگلیسی* که باقی مانده قطعی انگلیسی فرهنگ لغت برای 170 سال است. ما نباید شگفت زده شد که در آن یک برج سنبله که انجام چنین پیچیده و جامع feat. به عنوان یک بالا فکر برج سنبله جانسون نیز تا به حال یک استعداد برای افشای نفاق. در اظهار نظر نسبت به آمریکا در جنگ استقلال علیه کشور خود او اشاره کرد که برخی از “بلندترین yelps برای آزادی” آمد از صاحبان. پیشنهاد من این است که ما او را به یکی از نقش مدل در سال 2020 است. ممکن است او به شما الهام بخش به تولید و کار است که مفید به بسیاری از. ممکن است او همچنین قدرت شما را به عنوان یک کاندید اذوقه رسان از آزادی است.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22): وجود دارد یک پروژه و یا وضعیت شما را دوست دارم برای ایجاد اما فاقد اعتماد به نفس را امتحان کنید ؟ در حال حاضر زمانی که شما در نهایت می تواند احضار شجاعت لازم. است وجود دارد یک معضل در حال اجرا است که همیشه به نظر می رسید بیش از حد گیج کننده و طاقت فرسا حتی درک اجازه دهید به تنهایی حل کند ؟ در حال حاضر زمان مناسب برای درخواست خود را بالاتر خود را برای چشم انداز روشن است که خواهد شد یک پیش بینی نشده شفا. است وجود دارد یک کار از عشق که به نظر می رسد که متوقف شده و یا یک رویا است که sidetracked? در حال حاضر زمانی که شما می تواند به احیای آن درخشش و آن را در یک شیار.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21): وجود یک نفوذ بیشتری 20 قرن هنرمند از برج عقرب متولد پابلو پیکاسو? او یک انقلابی مبتکر که بسیار غنی از خلاقیت خود. یک بار در حالی که بازدید از یک گالری نمایش هنر های ساخته شده توسط کودکان گفت: “زمانی که من در سن من می تواند در قرعه کشی مانند رافائل [هنرمند رنسانس بزرگ]. اما آن زمان من یک عمر به یادگیری را به منظور جلب مانند آنها انجام دهد.” مطابق با زمان نجومی پیشگویی, برج عقرب, من پیشنهاد می کنم شما به دنبال الهام از پیکاسو آرمان. تنظیم یک هدف به منظور توسعه تخصص در دیدن جهان را به خود و کار خود را از طریق چشمان یک کودک.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21): من می دانم که یک صورت فلکی قوس که دیده است فیلم *Avengers: Endgame* 17 بار. یکی دیگر از Sagittarian آشنایی برآورد او تا به حال تمام راه را از طریق به Billie Eilish آلبوم *زمانی که همه ما در خواب به کجا خواهیم رفت ؟ * 135 بار. و پس از آن وجود دارد من علمی Sagittarian دوستان که خواندن یونان باستان حماسه شعر *ایلیاد* 37 بار. من هیچ مشکلی با این رفتار. من شما را تحسین قبیله توانایی در حفظ و پیدا کردن الهام بخش جدید در منابع شما در حال حاضر به خوبی می دانم. اما در نجوم به نظر شما باید با استفاده از این رویکرد در هفته های آینده. آن زمان برای شما به آزمایش با تجربه شما می دانید کمی در مورد. تازه گناه و کنجکاو.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19): آتن, یکی از شهرهای بزرگ جهان باستان. خود را نیرومند, هنر, تئاتر, فلسفه, معماری و آزمایش در دموکراسی هستند امروز به عنوان بنیادی برای فرهنگ غربی. و در عین حال در آن ارتفاع آتن جمعیت صرف شد 275,00—برابر با مدرن فورت Wayne, Indiana یا Windsor, Ontario یا استراسبورگ فرانسه و یا باری, ایتالیا یا Ichichara ژاپن. چگونه می تواند چنین نسبتا کوچک منبع نژاد چنین شدت و قدرت? این یک داستان طولانی است. در هر صورت من پیش بینی شما با داشتن پتانسیل به مانند آتن خود را در هفته های آینده و ماه برج جدی: به شدت متمرکز منبع ارزش است. برای بهترین نتایج, تمرکز بر انجام آنچه شما بهترین.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18): با توجه به تجزیه و تحلیل من تا سال 2020 خواهد بود زمانی که شما می توانید موفقیت چشمگیر شما به عنوان ارزیابی دوباره و دوباره دید و وصله پینه کردن خود را درک هدف زندگی خود را. چرا شما به دنیا آمد ؟ چه طبیعت منحصر به فرد خود را نابغه هستید ؟ بهترین هدیه شما برای ارائه به جهان است ؟ از بسیاری از شاهکارهای فوق العاده شما می تواند انجام است که مهم است ؟ چند هفته آینده خواهد بود قوی زمان برای دریافت این بازی سرگرم کننده و انرژی زا تحقیقات به طور کامل در جریان است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20): نیلز بور فیزیکدان برنده جایزه نوبل برای بینش خود را در مورد مکانیک کوانتومی. اما او فروتن در مورد پیچیدگی موضوع است. “اگر شما فکر می کنم شما را در درک آن است که تنها نشان می دهد که شما نمی دانید که اولین چیزی که در مورد آن” او mused. من وسوسه را مشابه بیانیه ای در مورد اسرار و معماهای که در حال حاضر در حال ساخت زندگی خود بسیار جالب است. اگر شما فکر می کنم شما را در درک آن اسرار و معماهای شما احتمالا لازم نیست. اما اگر شما مایل به اذعان چگونه گیج کننده هستند و شما می توانید قبول این واقعیت است که درک خود را از آنها جزئی و فازی و سپس شما ممکن است لذت بردن از یک بارقه حقیقت این است که ارزش ساختمان ،

مشق شب: Evil خسته کننده است. محرک ترس hackneyed بحث. شهادت در freewillastrology.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im