رایگان خواهد طالع بینی: مارس 18-24

Category: سیاتل No comments

ما قطع خود را به طور منظم برنامه ریزی شده طالع بینی به ارائه بینش در مورد ویروس محور نقطه عطفی است که تمام جهان در حال حاضر تجربه.

همانطور که شما احتمالا حدس زده همه ما در حال دعوت به ارزیابی مجدد همه چیز ما فکر می کنم ما در مورد آنچه در آن به معنی انسان است. اشاره من به این بی سابقه برهه به عنوان پر سر و صدا ارتقا و یا مخل درمان است. آن را مملو از خطر و فرصت های بالقوه; بحران و پیشرفت ممکن است.

و در حالی که coronavirus است که نیروی محرکه اصلی آن را نمی خواهد تنها عامل. ما باید آماده برای بیشتر شرایط سخت بهبودی مبدل به عنوان پر چالش ها در ماه های آینده.

در اینجا نجوم lowdown: در طول سال 2020 وجود دارد نادر تلاقی سه سیاره در برج جدی: پلوتون و زحل و مشتری است. آنها synergizing هر یک از دیگر اثرات در راه است که ما رسوا و سر و صدا ما. در بهترین سناریو آنها نیز انرژی ما برای شروع شجاع تحولات را در زندگی شخصی و همچنین در جوامع ما.

در زیر مشخصات هر سیاره معنی است.

هنگامی که ما در شدید و رابطه صمیمی با پلوتون—به عنوان ما در حال حاضر—ما در حال دعوت به شیرجه رفتن عمیق تر: برای دیدن زندگی از روح دیدگاه نه از نفس; به دنبال ثروت و معنا نه به عنوان آنها تعریف شده توسط دنیای مادی اما به عنوان آنها درک بخشی از ما است که ابدی است. نزولی به مرموز Plutonian اعماق می تواند مخل به ما آگاهانه باورها و نیت اما ممکن است در نهایت می تواند عمیقا احیا کننده.

هنگامی که ما در شدید و رابطه صمیمی با زحل ما دعوت کرد برای دریافت بیشتر جدی و متمرکز; به ثبت نام در این واقعیت است که ما نمی باید زمان نامحدود و انرژی اما باید بصورتی پایدار و محکم تصمیم بگیرید چه چیزی مهم است و چه چیزی نیست. از ما پرسیده می شود بی رحمانه صادقانه در مورد نقش که به احتمال زیاد به خارج کردن بهترین در ایالات متحده است.

هنگامی که ما در شدید و رابطه صمیمی با مشتری ما در حال دعوت به خطر رشد و گسترش; را فعال مسئولیت به دنبال تجربیات غنی است که روح ما برای; به شدت افزایش شهوت برای زندگی است.

در حال حاضر من شما را دعوت به تفکر در قوی ترکیبی از Plutonian, زحل گرفته شده و Jupiterian انرژی. من شما را تشویق به پاسخ دادن به تشنج توسط تعمیق درک خود را از چگونه عمیقا به هم پیوسته همه ما هستند و ارتقاء راه شما از خودتان مراقبت, مردم شما را دوست دارم و ما طبیعی جهان است.

در این طالع بینی های زیر پیشنهاد می کنم شخصی شیفت که در دسترس شما خواهد بود در طول این یک بار-در-یک-عمر ترکیبی از انرژی های سیاره ای.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19): ممکن است بحران در ماه های آینده: 1. قدرت خود را نقطه ممکن است به چالش کشیده و یا به خطر بیافتد. 2. خود استاد طرح ممکن است باز کردن. 3. وجود دارد می تواند اختلال در توانایی خود را برای اداره کردن خود را تحت تاثیر قرار. فرصت های بالقوه: 1. شما خواهید بود برای پیدا کردن حتی بیشتر مناسب نقطه قدرت. 2. تجدید نظر در طرح جامع خواهد شد و یکی شدن. 3. شما مدبر به عنوان شما کشف راه های جدیدی برای اداره کردن خود را تحت تاثیر قرار.

برج ثور (20 آوریل-مه 20): ممکن است بحران در ماه های آینده: 1. بینایی خود را از تصویر بزرگ از زندگی خود ممکن است پراکنده. 2. قدیمی قابل اعتماد روش به یادگیری مهم درس و گسترش ذهن خود را می تواند از دست دادن اثر خود را. فرصت های بالقوه: 1. شما الهام می شود به منظور توسعه یک به روز رسانی چشم انداز تصویر بزرگ از زندگی خود را. 2. خلاق استراتژی های جدید برای یادگیری و گسترش ذهن خود را تقویت رشد شخصی است.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن): ممکن است بحران در ماه های آینده: 1. ممکن است ضعف در ارتباط با مردم شما در مورد مراقبت. 2. قراردادها و موافقت نامه می تواند فرای. 3. جنسی ممکن است چالش های پیچیده را دوست دارم. فرصت های بالقوه: 1. شما الهام بخش برای اختراع دوباره راه شما ارتباط و اتصال است. 2. تمایل خود را برای تجدید نظر در موافقت نامه ها و قراردادها می تواند آنها را بهتر برای همه نگران است. 3. شفا جنسی در دسترس خواهد بود.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22): ممکن است بحران در ماه های آینده: 1. دوستان و همکاران می تواند تغییر در راه است که برای شما ناراحت کننده. 2. تصاویر و انتظارات که مردم از شما ممکن است نه مطابقت با تصاویر خود و انتظارات. فرصت های بالقوه: 1. اگر شما باهوش و دلسوز به عنوان شما را در مقابله با این تحولات در دوستان و همکاران خود روابط می تواند شادابی و طراوت. 2. شما ممکن است تبدیل به شجاع تر و قوی تر در بیان که شما و آنچه شما می خواهید.

لئو (جولای 23-Aug. 22): ممکن است بحران در ماه های آینده: 1. کار خود را کت و شلوار ممکن است شما را به عنوان به خوبی به عنوان شما می خواهید. 2. یک مسئله بهداشتی می تواند تقاضای بیشتر توجه خود را بیش از شما می خواهم. فرصت های بالقوه: 1. شما را نوآورانه عمل خود را به کار برای شما بهتر است. 2. در تلاش خود را برای حل خاص موضوع سلامت شما را ارتقاء داده شده خود را تمام و رویکرد به سالم ماندن طولانی مدت.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22): ممکن است بحران در ماه های آینده: 1. عشق ممکن است احساس گیج کننده و یا غیر قابل پیش بینی. 2. شما ممکن است می آیند تا در برابر یک بلوک به خلاقیت خود را. فرصت های بالقوه: 1. شما باید انرژی خود را برای تولید و درک جدید در مورد چگونه به اطمینان حاصل شود که عشق به خوبی کار می کند برای شما. 2. سرخوردگی خود را با یک بلوک خلاق شما را تشویق به کشف قبلا کلید های مخفی برای دسترسی به, خلاق, الهام بخش.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22): ممکن است بحران در ماه های آینده: 1. شما ممکن است تجربه اختلال در روابط خود را با خانه و خانواده. 2. شما ممکن است شبهه در توانایی خود را برای حفظ یک بنیاد قوی. فرصت های بالقوه: 1. داخلی اختلال می تواند الهام بخش شما را به دوباره اختراع رویکرد خود را به خانه و خانواده در حال تغییر زندگی خود را برای بهتر. 2. در پاسخ به یک رکود در ثبات و امنیت شما بسیار قوی ساخت پایه و اساس است.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21): ممکن است بحران در ماه های آینده: 1. ممکن است بی دقتی و یا عدم مهارت در راه شما و همکاران خود ارتباط برقرار کنید و کشت اتصال. 2. شما ممکن است مشکلات ترکیب عناصر است که واقعا نیاز به مخلوط. فرصت های بالقوه: 1. شما تصمیم به برقراری ارتباط و کشت اتصال با یک تجدید نمایی و قدرت. 2. شما رویای تازه روش به ترکیب عناصر است که نیاز به مخلوط.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21): ممکن است بحران در ماه های آینده: 1. پول ممکن است مشکل ساز باشد. 2. خود را به یکپارچگی شخصی ممکن است تحت یک چالش است. 3. شما می توانید از سهل انگاری در مورد ترجمه شریف خود را ایده ها را به اقدامات عملی است. فرصت های بالقوه: 1. شما پیدا کردن راه حل های مبتکرانه برای افزایش ثروت خود را. 2. شما مراحل را برای اطمینان از شما کد اخلاقی بی عیب و نقص است. 3. شما تجدید تعهد خود را به ترجمه خود را به آرمان های شریف به اقدام عملی.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19): ممکن است مخمصه در طول ماه های آینده: شما ممکن است یک بحران هویت. که شما به هر حال ؟ چه شما واقعا می خواهید? آیا نیت واقعی خود? فرصت بالقوه: شما پاکسازی خود شک و تردید و fuzzy خود تصاویر. شما افزایش یابد تا با شدید عزم به تعریف خودتان را با وضوح و شدت و خلاقیت است.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18): ممکن است بحران در ماه های آینده: 1. شما در معرض خطر برای botched انتهای. 2. شما ممکن است وسوسه به جلوگیری از حل مشکلات طولانی مدت که زمان است. فرصت های بالقوه: 1. شما مطمئن شوید که تمام پایانها به عنوان برازنده و کامل به عنوان ممکن است. 2. شما شیرجه رفتن در و در نهایت حل و فصل مشکلات طولانی مدت که زمان است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20): ممکن است بحران در ماه های آینده: 1. با توجه به نگرانی در مورد خود ارزش خود را, شما ممکن است قبول کمک و پشتیبانی که در دسترس هستند. 2. با توجه به نگرانی در مورد خود ارزش خود را, شما ممکن است موفق به شجاعت استفاده از شانس برای رسیدن به یک سطح جدید از موفقیت است. فرصت های بالقوه: 1. شما نگاهی دراماتیک به منظور افزایش احساس خود را از ارزش خود توانمند سازی شما خوش آمدید به کمک و حمایت شما در حال ارائه شده و امکان استفاده از شانس برای رسیدن به یک سطح جدید از موفقیت است.

برای اطلاعات بیشتر در پر سر و صدا, ارتقا, به FreeWillAstrology.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>