رایگان سوپر سهشنبه سیاسی فیلم در DuVernay آرایه

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

می خواهید به تماشای چیزی غیر از انتخابات بازده در سه شنبه?

فیلمساز Ava DuVernay و او تیم ملی را در آرایه خلاق پردیس زیادی داشته (و هنوز هم سیاسی!) جایگزین برای شما.

از سه شنبه بعد از ظهر به شب تاریخی Filipinotown مجموعه فوق العاده-مخمل خواب دار آماندا تئاتر سینما در حال حاضر خواهد شد “برای مردم” یک فیلم رایگان ماراتن برخی از قابل توجه ترین سیاسی فیلم تا کنون ساخته شده و بسیاری از آنها توسط زنان و مردم از رنگ.

این آماندا سینما در آرایه خلاق دانشگاه در تاریخی Filipinotown در دوشنبه 4 نوامبر 2019. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

این برنامه شروع می شود در ظهر با آفریقایی-آمریکایی تلویزیون پایونیر مادلین اندرسون مستند کوتاه “ادغام گزارش” (1960) و “من کسی.”

در ساعت 2 بعد از ظهر آن مکزیک درخشان آلفونسو (“رم”) Cuaron دلخراش و چشم ظاهر dystopian sci fi شاهکار “کودکان از مردان است.”

شما می توانید گرفتن آنچه که در نظر بسیاری از بزرگترین و بهترین به دنبال ضد استعمار مستند درام از همه زمان Gillo Pontecorvo 1966 “نبرد الجزیره.”

آخرین نشان می دهد در 7:30 خواهد بود 2019 انتشار “نامزد ایده آل” – و نه آن را نمی خواهد به شما بگویم که دموکرات شما باید برای رای دادن. این آخرین ویژگی از عربستان سعودی اولین زن فیلمساز Haifaa al-Mansour. در مورد یک زن در حال اجرا برای دفتر محلی در انگلستان.

همانطور که گفته شد نمایش رایگان هستند اما شما باید رزرو بلیط در www.arraynow.com. و برای هر کسی که می شود الهام به انجام بیش از فقط به تماشای فیلم بر روی اولیه روز, فرم های ثبت نام رای دهندگان در دسترس خواهد بود در Amanda اگر شما نیاز به ثبت نام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im