رایگان COVID-19 آزمون آخر این هفته با تشکر از بیانسه و مادرش

(I can see her halo)

(من می توانید ببینید او هاله.) حسن نیت ارائه میدهد از BeyGood

در جنوب شهرستان کینگ در این آخر هفته شما می توانید یک COVID-19 آزمون به صورت رایگان, تعارف از بیانسه و مادرش تینا Knowles Lawson.

حمایت

15 سالانه قوز جشنواره فیلم است که در حال حاضر آنلاین میزبانی شده توسط Dan Savage! 16 فیلم ها نمایش طیف عظیمی از سکسوالیته اشکال و اندازه جریان از خانه خود را!

در سراسر کشور سیاه و قهوه ای و جوامع هستند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این COVID-19 بیماری همه گیر. اسپانیایی که مردم در رای دادن نزدیک به دو و نیم برابر بیشتر از سفید پوستان از COVID-19 در واشنگتن بیش از هر نژاد دیگر. اسپانیایی, سیاه و بومی هاوایی/جزایر اقیانوس آرام مردم در حال گرفتن این بیماری بیش از گروه های دیگر و در بیمارستان بستری شده بیشتر به دلیل آن است. این یک روند است که آینه دیرینه بهداشت عمومی بی عدالتی.

در پاسخ Knowles لاوسون #IDIDMYPART کمپین و بیانسه BeyGood ابتکار در حال همکاری با سازمان های جامعه محلی به ارائه خدمات رایگان تست و لوازم ضروری برای “مبارزه با… دو بیماری هستند که به طور نامتناسبی ravaging جامعه سیاه و سفید; COVID-19 و نژادپرستی” با توجه به بیانیه ای از Knowles Lawson.

که ممکن است به دلیل Mohamed Hamdi King County مهاجر و پناهنده مشاور سیاست که در تماس با #IDIDMYPart چرا که او تا به حال شده است “شنیدن از اعضای جامعه محلی و جامعه سلامت تخته در مورد دسترسی نابرابر و کلاله از COVID-19 تست.”

تعصب نژادی در زمینه پزشکی کمک به بسیاری از مردم سیاه و سفید distrusting ما سیستم مراقبت های بهداشتی, محمد توضیح داد: به غریبه. آن را آشکار در بالا نرخ مرگ و میر مادران به صورت سیاه و در تناسب تعداد بیمه مردم در جوامع رنگ و دیگر اقدامات بیش از حد محمد گفت.

“این غیر قابل انکار است که بسیاری از مردم سیاه و سفید بی اعتمادی ما به سیستم بهداشت و درمان,” محمد گفت. “این ترس ناشی از رویدادهای تاریخی و مردم تجربه متخصصان پزشکی که آیا یک فرد درد را جدی بگیرید.”

این COVID-19 بحران تنها بزرگ شده همه این مسائل موجود.

یک راه برای مقابله با این مشکل محمد گفته بود تماس گرفتن با #IDIDMYPART به “کمک به عادی سازی مکالمه در اطراف COVID-19 تست و به درخشش نور در نژادپرستی نهادی و تاریخی بی عدالتی است که ما شاهد هستند.”

این رویداد این هفته خواهد بود drive-thru. وجود خواهد داشت رایگان تست. مراقبت جامعه بسته پوشک و لوازم آرایش داده خواهد شد به صورت رایگان.

پشتیبانی غریبه

“من نمی تواند بودن خودمان افتخار کنیم و بیشتر به وجد آمدیم که سازمان در شهرستان کینگ واشنگتن شدت در چنین مسئول راه” Knowles لاوسون در بیانیه ای گفت.

اولین روز از این رویداد 13 ژوئن برگزار خواهد شد HealthPoint 955 پاول Ave SW در رنتون از 11 صبح تا 5 بعد از ظهر روز دوم ژوئن 14 برگزار خواهد شد در SeaMar 31405 18 Ave S در راه فدرال.

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای آزمایش برای COVID-19 در شهرستان کینگ در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de