از کوره در رفته final دقیقه ارائه شوالیه طلایی پیروزی بر شعله های آتش

VGk tops Flames

جف مک اینتاش / کانادا مطبوعات از طریق AP

وگاس شوالیه طلایی’ نیک عموزاده, راست, جشن یک هدف به Calgary Flames علامت جوردانو چپ و اندرو Mangiapane اسکیت در دور سوم دوره NHL هاکی بازی چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 در Calgary, Alberta.

طلایی شوالیه حیف و میل راحت 3-0 منجر امشب در کلگری اجازه می دهد که شعله های آتش به حتی بازی با سه دقیقه باقی مانده.

اما وگاس جلوگیری از فروپاشی کامل توسط دست آوردن سرب با 1:10 به بازی در یک درخت روغن قلم تئودور هدف و پس از آن امن پیروزی با خالی-netter از جاناتان Marchessault در یک 5-3 برنده شوید.

“برگشتی وجود ندارد یکی از راه های برنده شدن” رو به جلو حداکثر Pacioretty گفت: به AT&T SportsNet. “ما در بر داشت راه را به نفع خود بازی متفاوت از اواخر سال. ما تا به حال نشده بود این در حالی که است, اما آن را باید به ما اعتماد به نفس.”

توماس Nosek نیک هولدن و Pacioretty نیز به ثمر رساند برای شوالیه طلایی که اصلاح شده تنها در اختیار داشتن مقام اول در اقیانوس آرام را بدست آورد. آنها منجر به Edmonton Oilers با دو امتیاز خواهد شد و در صورت ادمونتون دوشنبه شب در جاده ها است.

رابین Lehner ساخته شده 19 صرفه جویی برای شکست نخورده باقی می ماند در سه شروع می شود با شوالیه طلایی.

در اینجا سه takeaways از پیروزی.

Tiebreaking حالات

برنده شدن در مقررات بسیار مهم بود برای وگاس در روز یکشنبه. هر نقطه ای از مسائل در مسابقه برای آرام بخش عنوان شده است. همان درست است برای tiebreaker سناریو برنده در مقررات نسبت به اضافه برنده است.

بنابراین زمانی که متی Tkachuck را به ضرب گلوله در رفت و در 17 دقیقه علامت از دوره سوم به صورت شعله های آتش آن می توانست یک فاجعه برای شوالیه طلایی.

البته آنها می خواهند به نفع خود به کسب دو امتیاز در جدول رده بندی است اما یک وقت اضافه برنده نبوده است ایده آل است.

شوالیه ها و روغن صنعتی وارد روز با یکسان سوابق 37-24-8 اما ادمونتون شد در وهله اول در tiebreaker از 31 برنده در مقررات نسبت به وگاس’ 29. در حال حاضر وگاس 30 مقررات برنده ورود روز دوشنبه بازی.

“بسیاری از ناامید هاکی زمانی که ما بازی ما در بخش در حال حاضر” Pacioretty گفت: به AT&T SportsNet. “تیم بسیار نزدیک به یکدیگر در جدول رده بندی. برخی از بهترین بازیکنان در جهان بیش فردا وجود دارد که احساس خوبی در مورد خود بازی بنابراین ما باید به سرعت آنها را کاهش و برنده شدن در یک بازی هاکی.”

جرم از دفاع

پیتر Condoleo اولین عمل به عنوان شوالیه طلایی مربی شامل defensemen پیشرو عجله و ورود توهین آمیز در منطقه است. وگاس است چند موبایل defensemen که به آن نقطه به حال گوشی خود را بالقوه و تبدیل به یکی از Condoleo اولویت.

طلایی شوالیه گل دوم دقیقا آنچه که او در ذهن داشت. نیک هولدن گل چیزی به خودی خود نیست که قابل توجه است. اما واقعیت این است که او به ثمر رساند در یک 2-در-1, خوب است که چیزی است که باز می شود ،

هولدن و نیک عموزاده بودند مردان برای اولین بار در پس از عموزاده در زمان خنثی منطقه عبور از براندون Pirri به اطراف دفاع. عموزاده به خود جلب کرد این دروازه بان به چپ چین و تغذیه به هولدن برای پایان برسد. آن را به وگاس 2-0 سرب در دوره اول.

هولدن به حال دو امتیاز و تئودور و الک مارتینز و هر یک است.”

تحت جرارد گالانت وگاس defenseman تا به حال 80 امتیاز در 49 بازی (1.6 در هر بازی). در 21 بازی تحت Condoleo آنها باید 50 امتیاز (2.4 در هر بازی).

“این چیزی است که ما در حال تمرکز بر روی ساخت مطمئن شوید که ما درگیر” هولدن گفت: به AT&T SportsNet. “در NHL در حال حاضر, شما باید مطمئن شوید که خود را ‘د’ در حال ارائه برخی از جرم و امشب برای ما قادر به نمره یک زن و شوهر اهداف بزرگ بود.”

هیچ مشکلی با شعله های آتش

تا به حال پلی آف آغاز شده امروز با بازی شوالیه طلایی در دور اول حریف شده اند که شعله های آتش. و در صورتی که مورد, وگاس می تواند در یک مزیت است.

پیروزی منتقل شوالیه طلایی برای 3-0 برابر کلگری در این فصل با هدف دیفرانسیل از 17-5 در سه بازی. کلگری led 2-1 در اولین جلسه در ماه اکتبر و پس از آنها وگاس به ثمر رساند بعد از 14 گل در سری قبل از کلگری رو در هیئت مدیره یکشنبه.

آن را نه همیشه خیلی خوشبو در برابر شعله های آتش. وگاس ” برنده پنج شنبه بود و آن اولین بار در کلگری پس Jan. 30, 2018. در چهار زیان وگاس شده بود outscored 20-6.

جاستین امرسون را می توان در 702-259-8814 و یا [email protected]. به دنبال جاستین در توییتر در توییتر.com/@j15emerson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im