سابق UCLA هم تیمی های توماس ویلز برایس الفرد بحث زندگی در داخل TBT حباب

به عنوان NBA و WNBA بازیکنان در حال فرو بردن انگشتان خود را به مربوطه حباب گروهی دیگر از hoopers است که در میان یک ریسک بالا مسابقات پس از صرف هفته گذشته علاوه بر خود فیگوراتیو جزیره است. آنها خوشحال به اجازه دهید بقیه جهان ورزش یادگیری از تجربه خود را — و به بازی بسکتبال دوباره.

مبلغ 1 میلیون دلار جایزه در پایان خوب است انگیزه بیش از حد ،

یک جفت از سابق UCLA Bruins خواهد پیوست این هفته در مسابقات بسکتبال, the winner-take-all single-elimination رویداد در حال پخش در ESPN و در پایبندی به سخت گیر الهام گرفته از پروتکل های.

برایس الفرد و توماس ویلز در میان کسانی که در مسابقات سالانه این سال 11-روز امر بودن صحنه به طور کامل در کلمبوس, اوهایو, شروع با چند روز قرنطینه قبل از جولای 4 بازکن.

الفرد و ویلز و بقیه پول تیم – هفتم-کشت پیراهن سنگین در سابق کالج standouts برای اولین بار در بازی شنبه رو خاموش در برابر گله ای که شکست پیوریا All-Stars در آن بازی برای اولین بار.

“این عجیب و غریب این زمان از سال شما معمولا نیست که هیجان زده به بازی و در عین حال از آنجا که شما فقط تازه از یک فصل طولانی و تنها با شروع به کار دوباره” الفرد گفت: تلفن یکشنبه از هتل که در آن او شده است می خواهم قرنطینه در اتاق خود را برای بیش از 24 ساعت محروم از تبریک هم تیمی های جدید خود را در فرد و در حالی که او در انتظار نتایج از coronavirus تست گرفت و پس از ورود.

“اما از آن شده است از ماه مارس که من هر پنج در پنج رقابتی بسکتبال بنابراین من قطعا هیجان زده به آن را انجام دهد.”

گفت: Welsh: “هنگامی که چیزی شبیه به این می شود دور گرفته شده در آن باعث می شود شما آن را درک است که خیلی بیشتر. این فقط یک امتیاز و من بسیار سپاسگزار برای رسیدن به انجام آنچه که من انجام. من بسیار به دنبال به جلو به بازی برخی از رقابتی بسکتبال دوباره.”

Alford 6-پا-3 گارد تیراندازی که مجموعه ای UCLA سوابق از 2013-2017 برای اکثر 3-نقطه زمینه اهداف ساخته شده در بازی های نجومی و حرفه ای بود که بازی اول خود را حرفه ای نجومی در خارج از کشور, رقابت در آلمان برای Medi بایرویت زمانی که coronavirus قطع شود.

“ما به نوعی در اخر مسابقه در تلاش برای ایجاد یک حذفی اجرای” الفرد گفت. “این سخت بود برای روشن خاموش کردن زمانی که آنها به ما گفت این فصل بود میخوام خراشیده کنید.”

Alford تحمل دو هفته قرنطینه در آلمان در حالی که انتظار برای تصمیم گیری از بسکتبال بوندسلیگا بالاترین بخش از بسکتبال در این کشور است. هنگامی که فصل را و لغو شد قرارداد بودند فسخ الفرد خانه بازگشت و به قرنطینه برای دو هفته دیگر: “آن بود,” او گفت: “یک مصیبت.”

ویلز 7-پا مرکز بود که انتخاب شده توسط Denver Nuggets در دور دوم 2018 NBA پیش نویس در حال بازی با گرینزبورو ازدحام شارلوت هورنتس’ G لیگ سهامداران زمانی که فصل آمد توفنده به نزدیک مارس 12. ویلز تیم فقط بازی کرده بود و در نیویورک برابر لانگ آیلند شبکه.

“جالب بود به بازی و سفر به این کشور و سپس به ما گفته شد برای انجام ضد عفونی کننده دست و اجتناب از تماس نزدیک با افراد به خصوص در مکان هایی مانند فرودگاه ها” به یاد می آورد ویلز در روز دوشنبه از طریق تلفن از اتاق هتل خود را در اوهایو که در آن او بود به می دانم که او هم تیمی های جدید خود در اتاق مجاور از طریق زوم تصویری چت.

پس از چند ماه کار کردن بدون دانستن زمانی که آنها می خواهم به یکی دیگر از فرصت برای رقابت هر دو سابق برونز افتاده در این فرصت را به شرکت در TBT. گفت: هر دو آنها در مورد خطرات بالقوه با اعضای خانواده قبل از امضای قرارداد اگر چه نه بیش از حد نگران سفر به اوهایو برای بازی در این فیلم جدید در دنیای بسکتبال رویداد.

“من فکر می کنم همیشه وجود دارد یک کمی از خطر در ارتباط با این وجود کمی خطر هر چیزی که شما انجام دهید رفتن به سوپر مارکت راه رفتن پایین خیابان, همیشه وجود دارد یک احتمال متاسفانه در حال حاضر گفت:” ویلز و اشاره کرد که او احساس امن در TBT حباب. “آنها در حال انجام یک کار بزرگ در اینجا.”

با توجه به این مسابقات که از روز شنبه آن را تا به حال اجرا بیش از 1,850 آزمون در مراحل مختلف که 43 مثبت بودند.

با توجه به قوانین در جای خود قرار داده قبل از مسابقات 24 تیم یک بازیکن که تست مثبت در حالی که در حباب حذف خواهد شد همراه با تیم خود را. نتیجه: پنج تیم حذف شده از رقابت به دلیل تست مثبت در میان اعضای.

وجود دارد چهار تیم در حالت آماده به کار برای پر کردن اما زمانی که Eberlein درایو پنجمین ابتدا يكشنبه بعدی خود را برنامه ریزی حریف پیشرفته به طور خودکار.

وجود دارد “سطح به قرنطینه” ویلز توضیح توصیف یک هتل تقسیم ربع به نگه داشتن تیم ها و افراد جدا شده به عنوان به عنوان امکان پذیر است. الفرد گفت: آنها دستور داده شده ام به لمس دکمه های آسانسور تنها با یک بافت – و برای جلوگیری از گرفتن در اگر در حال حاضر کسی روی.

تیم های هستند که دلسرد از mingling دور از دادگاه: “معمولا در AAU مسابقات به زمانی که من در دبیرستان شما می بینید که مردم از تیم های دیگر و آویزان کردن برای یک دقیقه و یا شما می تواند کارت های بازی با هم تیمی های خود را در لابی – هیچ یک از آن در اینجا” الفرد گفت.

وجود دارد و درجه حرارت کنترل بر ورود و هر کس با پوشیدن ماسک. ضد عفونی کننده دست و دستکش به راحتی در دسترس هستند. بازیکنان وعده های غذایی تحویل داده شده به هتل خود را درب. تنها تعداد محدودی از مردم از دسترسی به دادگاه در طول بازی. و آن را واقعا برنده شدن و یا رفتن به خانه: تیم کیسه های خود را بسته بندی شده قبل از بازی ها و بازنده باید فورا ترک قرنطینه حباب.

“این نوع از دیوانه, در طول زمان, مردم رشد کرده اند راحت تر با کروناویروس وضعیت گفت:” ویلز بود که یک 2014 مک دونالد آمریکایی در لویولا ، “آمدن به یک فضای شبیه به این برای من, آن را به من نشان داد که چگونه واقعی این همه هنوز هم هست. آن را باور نکردنی اقدامات مورد نیاز انجام می شود فقط به بازی یک زن و شوهر از بازی بسکتبال. آن باور نکردنی است که در حال انجام همه چیز آنها در حال انجام دادن ایمنی ما برای اولین بار – آن است که یک تجربه به حداقل می گویند.”

“آن را بدون messing اطراف” الفرد گفت. “آن را بمکد اما این خوب است.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de