دولت سابق قانونگذار نام مدیر در سنت توماس آکادمی

Category: توین سیتی

مربی سابق ایالتی مینه سوتا قانونگذار Kelby دارد نامگذاری شده است مدیر مدرسه سنت توماس از آکادمی در مندوتا هایتز.

Woodard, 49 را بر عهده کاتولیک نظامی دبستان مدرسه در جولای 1, مدرسه جمعه اعلام کرد.

Kelby دارد (حسن نیت ارائه میدهد از سنت توماس آکادمی)

از سال 2011 تا 2013, Woodard شد دولت جمهوری نماینده خدمت لو سور برنج و اسکات شهرستانهای استان است. او در خانه آموزش کمیته مالی.

دارد رئيس جمهور موسس Cristo Rey, Dallas, کالج کاتولیک دبستان مدرسه در دالاس در تگزاس که در آن او را به عنوان معلم و مدیر کسب و کار منابع انسانی, پذیرش افسر و رئیس جمع آوری کمک.

پس از سال 2014 او و تیم خود را ساخته شده است مدرسه به خدمت بیش از 500 نفر از دانشجويان تحت ذوات جوامع با تکیه بر شرکای تجاری شرکت های بزرگ برای سرمایه گذاری. او به رهبری موفق $25 میلیون سرمایه کمپین برای ساخت فیزیکی دانشگاه و افزایش سالانه بیش از 2.5 میلیون دلار برای عملیات.

دارد قبلا برای هدف Corp., جایی که او شروع از ابتلا به shoplifters شد و مدیر آن از امنیت جهانی است. او بعد از شروع یک امنیت جهانی شرکت مشاوره و واردات شرکت نرم افزاری هر دو از آن او به فروش می رسد به دنبال فرصت با Cristo Rey شبکه ای از مدارس.

در سنت Thomas دارد را جایگزین بازنشسته U. s. Coast Guard Rear Admiral احسان جان کراولی جونیور که در مدرسه بازیگری headmaster. کراولی پذیرفته موقعیت در ماه ژوئیه پس از متی سختی استعفا داد و پس از پنج سال به عنوان مدیر مدرسه کاتولیک نظامی دبستان مدرسه.

Daniel E. Kubes St. Thomas رئیس هیئت مدیره توصیف دارد به عنوان “یک شخصیت عمل گرا رهبر” است که “منحصر به فرد واجد شرایط برای پیشبرد ماموریت” از مدرسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im